Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama MHR - Karp z Białki

Przygotowania do nowego sezonu

UKS Sorga Zamość to klub, gdzie zawodnicy trenują zapasy i sumo. Jest to o rywalizacja zawodników na matach, a dyscyliny te wyróżnia specyficzny ubiór, chwyty i odpowiednia technika.
Przygotowania do nowego sezonu

Te sztuki walki są popularne, a trenerem i założycielem UKS Sorgi w Zamościu jest Ryszard Radliński, który wszystkich chętnych, bo dziewczęta i chłopców zaprasza na zajęcia.

POSŁUCHAJ

Zawodnicy UKS mają na swoich kontach liczne sukcesy, także te na szczeblu międzynarodowym. Niezwykle utalentowaną i doświadczoną zawodniczką jest Marta Gruszkiewicz, która zdradziła jakie do tej pory sukcesy udało się jej osiągnąć.
POSŁUCHAJ

Marta Gruszkiewicz, przygodę z zapasami i sumo rozpoczęła od pokazowego treningu. Te dyscypliny do dnia dzisiejszego są jej pasją.

POSŁUCHAJ

Wielkie osiągnięcia sportowe ma także inna zawodniczka Sorgi Zamość, która zdradziła jak rozpoczęła się jej kariera z tymi sztukami walk.
POSŁUCHAJ

Agata Kutner wymieniła swoje największe trofea, jakie dotychczas udało się jej osiągnąć.
POSŁUCHAJ

Zaszczytne tytuły należą także do klubowych kolegów.
POSŁUCHAJ

W imieniu wszystkich zawodników Agata Kutner składa serdecznie podziękowania osobom, które przyczyniły się do wyjazdu na ME do Rosji.

POSŁUCHAJ

Mistrzyni Europy Marta Gruszkiewicz zdradzała jak wyglądają treningi z Ryszardem Radlińskim.

POSŁUCHAJ

Treningi to przede wszystkim możliwość spotkania się z kolegami i odreagowanie emocji. Natomiast wyjazdy na zawody i obozy sportowe to możliwość poznania wielu ciekawych zakątków kraju i świata. Walka z przeciwnikiem to także sprawdzenie dotychczasowych umiejętności na macie i dużo emocji. Jakie uczucia towarzyszą dziewczętom podczas walki?
POSŁUCHAJ

Kiedy odbywają się zajęcia z zapasów i sumo na sali mat pod okiem trenera Ryszarda Radlińskiego?
POSŁUCHAJ

Zawody to nie tylko przygotowania, ale także samodyscyplina ponieważ każdy z zawodników musi przestrzegać diety.

POSŁUCHAJ

Zawodniczki zdradziły jak wyglądały ich treningi w warunkach domowych w czasie pandemii, kiedy obiekty były zamknięte dla sportowców.
POSŁUCHAJ

Aktualnie Marta Gruszkiewicz przygotowuje się do nowego sezonu. Pierwszymi jej zawodami będą Mistrzostwa Polski w zapasach.
POSŁUCHAJ

Agata Kutner przebywa obecnie na zgrupowaniu Kady Wojewódzkiej w Białym Borze, gdzie szkolona jest przede wszystkim technika walki.
POSŁUCHAJ


Wszystkim zawodnikom gratulujemy osiągnięć sportowych i życzymy powodzenia w nowym sezonie.Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: AnnaTreść komentarza: Super. Pięknie spiewająData dodania komentarza: 24.11.2023, 11:54Źródło komentarza: Biłgoraj. Koncert ukraińskiego zespołu AkordAutor komentarza: Jolanta WacykTreść komentarza: Chciałabym bardzo serdecznie podziękować obu Paniom za wspaniałą inicjatywę, popartą ogromnym wysiłkiem i determinacją, które pozwoliły wprowadzić go w życie z pomocą wielu ludzi dobrej woli, zarówno pojedynczych osób jak i organizacji. Dzisiejsza uroczystość odsłonięcia obelisku z tablicą upamiętniającą imię Stanisława Witeszczaka, w której miałam zaszczyt uczestniczyć, to piękne wydarzenie , o wielkiej wartości emocjonalnej dla mnie, wnuczki Stanisława Witeszczaka, jak również patriotyczno-edukacyjnej dla młodzieży zamojskich szkół.Data dodania komentarza: 23.11.2023, 22:37Źródło komentarza: Pamięci Stanisława Witeszczaka ps. "Konrad"Autor komentarza: TomaszTreść komentarza: super audycja:) @wjegoreku + @radiozamoscData dodania komentarza: 22.11.2023, 10:17Źródło komentarza: Wspólnota "W Jego Ręku" - budowanie relacji z Bogiem i ludźmiAutor komentarza: Paweł z parafi werbkowice.Treść komentarza: serdecznie pozdrawiam księdza proboszcza Stanisława.Data dodania komentarza: 21.11.2023, 19:55Źródło komentarza: Spotkania akademickie w BukowinieAutor komentarza: OjciecTreść komentarza: I tak trzymać! "Róbmy swoje " Nie bójmy się śmierci gdy idziemy kuniej z Tym który ja pokonała.Data dodania komentarza: 18.11.2023, 19:41Źródło komentarza: Wystarczy być...Autor komentarza: Dariusz FrógTreść komentarza: Piękne stroje ludowe .Data dodania komentarza: 17.11.2023, 16:37Źródło komentarza: Lubaczów. Kultura i moda XIX wieku
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A