Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama SIG Zamość

Przygotowania do nowego sezonu

UKS Sorga Zamość to klub, gdzie zawodnicy trenują zapasy i sumo. Jest to o rywalizacja zawodników na matach, a dyscyliny te wyróżnia specyficzny ubiór, chwyty i odpowiednia technika.
Przygotowania do nowego sezonu

Te sztuki walki są popularne, a trenerem i założycielem UKS Sorgi w Zamościu jest Ryszard Radliński, który wszystkich chętnych, bo dziewczęta i chłopców zaprasza na zajęcia.

POSŁUCHAJ

Zawodnicy UKS mają na swoich kontach liczne sukcesy, także te na szczeblu międzynarodowym. Niezwykle utalentowaną i doświadczoną zawodniczką jest Marta Gruszkiewicz, która zdradziła jakie do tej pory sukcesy udało się jej osiągnąć.
POSŁUCHAJ

Marta Gruszkiewicz, przygodę z zapasami i sumo rozpoczęła od pokazowego treningu. Te dyscypliny do dnia dzisiejszego są jej pasją.

POSŁUCHAJ

Wielkie osiągnięcia sportowe ma także inna zawodniczka Sorgi Zamość, która zdradziła jak rozpoczęła się jej kariera z tymi sztukami walk.
POSŁUCHAJ

Agata Kutner wymieniła swoje największe trofea, jakie dotychczas udało się jej osiągnąć.
POSŁUCHAJ

Zaszczytne tytuły należą także do klubowych kolegów.
POSŁUCHAJ

W imieniu wszystkich zawodników Agata Kutner składa serdecznie podziękowania osobom, które przyczyniły się do wyjazdu na ME do Rosji.

POSŁUCHAJ

Mistrzyni Europy Marta Gruszkiewicz zdradzała jak wyglądają treningi z Ryszardem Radlińskim.

POSŁUCHAJ

Treningi to przede wszystkim możliwość spotkania się z kolegami i odreagowanie emocji. Natomiast wyjazdy na zawody i obozy sportowe to możliwość poznania wielu ciekawych zakątków kraju i świata. Walka z przeciwnikiem to także sprawdzenie dotychczasowych umiejętności na macie i dużo emocji. Jakie uczucia towarzyszą dziewczętom podczas walki?
POSŁUCHAJ

Kiedy odbywają się zajęcia z zapasów i sumo na sali mat pod okiem trenera Ryszarda Radlińskiego?
POSŁUCHAJ

Zawody to nie tylko przygotowania, ale także samodyscyplina ponieważ każdy z zawodników musi przestrzegać diety.

POSŁUCHAJ

Zawodniczki zdradziły jak wyglądały ich treningi w warunkach domowych w czasie pandemii, kiedy obiekty były zamknięte dla sportowców.
POSŁUCHAJ

Aktualnie Marta Gruszkiewicz przygotowuje się do nowego sezonu. Pierwszymi jej zawodami będą Mistrzostwa Polski w zapasach.
POSŁUCHAJ

Agata Kutner przebywa obecnie na zgrupowaniu Kady Wojewódzkiej w Białym Borze, gdzie szkolona jest przede wszystkim technika walki.
POSŁUCHAJ


Wszystkim zawodnikom gratulujemy osiągnięć sportowych i życzymy powodzenia w nowym sezonie.Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Jadwiga z rodziny GreniukTreść komentarza: Miło poczytać historii o Dubie,tutaj byli ochrzczeni dzieci mojego pradziadka Józefa Greniuka,mój dziadek to Paweł Greniuk ,miał dużo rodzeństwa.Mieszkam obecnie na ziemiach odzyskanych,zbieram informacje do drzewa genealogicznego rodziny Greniuk.Data dodania komentarza: 03.07.2024, 08:57Źródło komentarza: Bogata historia parafii DubAutor komentarza: KatolikTreść komentarza: Gratuluję że się uda uratować zabytek który jest naszą polską historiąData dodania komentarza: 28.06.2024, 16:51Źródło komentarza: Ostania Msza święta sprawowana w kościele w DubieAutor komentarza: Tolek.Treść komentarza: Po pierwsze -primo :młodzi sportowcy są najważniejsi oraz ich trenerzy-instruktorzy-wychowawcy. Nas kibiców sportowych cieszą wyniki osiągnięte przez sportowców oraz pomoc jaką Włodarze gminy udzielają tym młodym ludziomData dodania komentarza: 13.06.2024, 23:52Źródło komentarza: Gminna Gala Sportu 2024Autor komentarza: gośćTreść komentarza: Niech Bóg błogosławi księdzu w posłudze kapelana.Data dodania komentarza: 10.06.2024, 22:37Źródło komentarza: Ks. Karol JędruszczakAutor komentarza: Józefa KornagaTreść komentarza: To za każdym razem piękna,doniosła uroczystość. Miałam kiedyś zaszczyt uczestniczyć w niej okraszając wykonywane pieśni własnymi wierszami o partyzantach.Data dodania komentarza: 06.06.2024, 22:42Źródło komentarza: XI Koncert Piosenki Partyzanckiej odbędzie się w „Szałasie n/Tanwią”Autor komentarza: JEZIERSKI JTreść komentarza: DZIĘKUJE PIEKNIE -ZA TAKA WSPANIAŁĄ UCZTE O BIEGANIU ,ZE SPORTOWYM POZDROWIENIEM JOZEF JEZIERSKI.Data dodania komentarza: 15.05.2024, 16:04Źródło komentarza: „Ultra Roztocze" 2024 zawita do Krasnobrodu