Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 27 września 2023 20:49
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama Ośrodek Wypoczynkowy NATURA w Krasnobrodzie

Przygotowania do nowego sezonu

UKS Sorga Zamość to klub, gdzie zawodnicy trenują zapasy i sumo. Jest to o rywalizacja zawodników na matach, a dyscyliny te wyróżnia specyficzny ubiór, chwyty i odpowiednia technika.
Przygotowania do nowego sezonu

Te sztuki walki są popularne, a trenerem i założycielem UKS Sorgi w Zamościu jest Ryszard Radliński, który wszystkich chętnych, bo dziewczęta i chłopców zaprasza na zajęcia.

POSŁUCHAJ

Zawodnicy UKS mają na swoich kontach liczne sukcesy, także te na szczeblu międzynarodowym. Niezwykle utalentowaną i doświadczoną zawodniczką jest Marta Gruszkiewicz, która zdradziła jakie do tej pory sukcesy udało się jej osiągnąć.
POSŁUCHAJ

Marta Gruszkiewicz, przygodę z zapasami i sumo rozpoczęła od pokazowego treningu. Te dyscypliny do dnia dzisiejszego są jej pasją.

POSŁUCHAJ

Wielkie osiągnięcia sportowe ma także inna zawodniczka Sorgi Zamość, która zdradziła jak rozpoczęła się jej kariera z tymi sztukami walk.
POSŁUCHAJ

Agata Kutner wymieniła swoje największe trofea, jakie dotychczas udało się jej osiągnąć.
POSŁUCHAJ

Zaszczytne tytuły należą także do klubowych kolegów.
POSŁUCHAJ

W imieniu wszystkich zawodników Agata Kutner składa serdecznie podziękowania osobom, które przyczyniły się do wyjazdu na ME do Rosji.

POSŁUCHAJ

Mistrzyni Europy Marta Gruszkiewicz zdradzała jak wyglądają treningi z Ryszardem Radlińskim.

POSŁUCHAJ

Treningi to przede wszystkim możliwość spotkania się z kolegami i odreagowanie emocji. Natomiast wyjazdy na zawody i obozy sportowe to możliwość poznania wielu ciekawych zakątków kraju i świata. Walka z przeciwnikiem to także sprawdzenie dotychczasowych umiejętności na macie i dużo emocji. Jakie uczucia towarzyszą dziewczętom podczas walki?
POSŁUCHAJ

Kiedy odbywają się zajęcia z zapasów i sumo na sali mat pod okiem trenera Ryszarda Radlińskiego?
POSŁUCHAJ

Zawody to nie tylko przygotowania, ale także samodyscyplina ponieważ każdy z zawodników musi przestrzegać diety.

POSŁUCHAJ

Zawodniczki zdradziły jak wyglądały ich treningi w warunkach domowych w czasie pandemii, kiedy obiekty były zamknięte dla sportowców.
POSŁUCHAJ

Aktualnie Marta Gruszkiewicz przygotowuje się do nowego sezonu. Pierwszymi jej zawodami będą Mistrzostwa Polski w zapasach.
POSŁUCHAJ

Agata Kutner przebywa obecnie na zgrupowaniu Kady Wojewódzkiej w Białym Borze, gdzie szkolona jest przede wszystkim technika walki.
POSŁUCHAJ


Wszystkim zawodnikom gratulujemy osiągnięć sportowych i życzymy powodzenia w nowym sezonie.Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze