Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 11 grudnia 2023 16:03
Reklama

Zawodnicy zobaczyli polskie morze

W ramach dofinansowania na realizację projektu „Pogoń Wirusa” dzieci i młodzież z trzech klubów sportowych mogły uczestniczyć w obozie sportowym, który odbył się nad polskim morzem.
Zawodnicy zobaczyli polskie morze

Autor: Daniel Chwastek

10 sierpnia zapaśnicy i sumocy z gminy Tyszowce i z gminy Łaszczów pojechali do miejscowości Chłapowo, koło Władysława, gdzie spędzili letni obóz sportowy. Kilkudniowy pobyt wszyscy spędzili aktywnie.

POSŁUCHAJ

W wyjeździe uczestniczyli opiekunowie oraz 45 - osobowa grupa zawodników z: Miejskiego Klubu Sportowego „Pogoń” Tyszowce, Zapaśniczego Klubu Sportowego „Lwy” Łaszczów oraz „Pogoni Czartowczyk”.

POSŁUCHAJ


Wszyscy, bo zarówno rodzice jak również zawodnicy z obozu są zadowoleni.

POSŁUCHAJ


Na realizację projektu ph. „Pogoń Wirusa” kluby sportowe z gminy Łaszczów i gminy Tyszowce otrzymały dofinansowanie w kwocie blisko 270 000 zł. Właśnie dzięki tym środkom dzieci mogły zobaczyć polskie morze. Daniel Chwastek dodał, że pozostałe środki finansowe zostaną przeznaczone na treningi i zawody sportowe oraz na szkolenia profilaktyczne i sprzęt sportowy.
POSŁUCHAJ


Daniel Chwastek przyznał, że za rok obóz sportowy odbędzie się w górach, gdzie podobnie jak nad morzem zawodnicy czas wolny spędzą na zajęciach sportowo – rekreacyjnych.
POSŁUCHAJ

Wszyscy chętni, którzy chcieliby uzupełnić szeregi klubów MKS „Pogoń” Tyszowce oraz ZKS „Lwy” Łaszczów mile widziani są na treningach. Bezpośrednich zapisów na zajęcia z zapasów i sumo można dokonać telefonicznie u prezesa i trenera klubów Daniela Chwastka pod numerem telefonu: 606 375 234.
 Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Kacper KycTreść komentarza: Brawo proszę Księdza 🥰👏Data dodania komentarza: 04.12.2023, 23:08Źródło komentarza: Adwent- czas radosnego oczekiwania na przyjście PanaAutor komentarza: SowaanTreść komentarza: Temat jak najbardziej na czasie, co wzbudza zainteresowanie. Przyjemny odbiór wywiaduData dodania komentarza: 04.12.2023, 18:36Źródło komentarza: Adwent- czas radosnego oczekiwania na przyjście PanaAutor komentarza: ciekawyTreść komentarza: nie mogli się połączyć z rajdem PTTK Zamość? :P, tego samego dnia szliData dodania komentarza: 03.12.2023, 18:13Źródło komentarza: XIV Rajd pieszy ze św. Mikołajem w Gminie ZamośćAutor komentarza: @ElanrTreść komentarza: WITAM kochany KUFER i gratuluję Wam otwartości serca, spontanicznego podejścia do życia i pokazania światu, że bycie seniorem też może być piękne i ciekawe. Jestem szczęśliwa że Was poznałam.! ElaData dodania komentarza: 01.12.2023, 17:22Źródło komentarza: Działalność Grupy Teatralnej "Kufer" ze SzczebrzeszynaAutor komentarza: AnnaTreść komentarza: Super. Pięknie spiewająData dodania komentarza: 24.11.2023, 11:54Źródło komentarza: Biłgoraj. Koncert ukraińskiego zespołu AkordAutor komentarza: Jolanta WacykTreść komentarza: Chciałabym bardzo serdecznie podziękować obu Paniom za wspaniałą inicjatywę, popartą ogromnym wysiłkiem i determinacją, które pozwoliły wprowadzić go w życie z pomocą wielu ludzi dobrej woli, zarówno pojedynczych osób jak i organizacji. Dzisiejsza uroczystość odsłonięcia obelisku z tablicą upamiętniającą imię Stanisława Witeszczaka, w której miałam zaszczyt uczestniczyć, to piękne wydarzenie , o wielkiej wartości emocjonalnej dla mnie, wnuczki Stanisława Witeszczaka, jak również patriotyczno-edukacyjnej dla młodzieży zamojskich szkół.Data dodania komentarza: 23.11.2023, 22:37Źródło komentarza: Pamięci Stanisława Witeszczaka ps. "Konrad"
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A