Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama PSONI Zamość

Spotkanie z mistrzynią Małgorzatą Hołub-Kowalik w Tomaszowie Lubelskim

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Tomaszowa Lubelskiego na spotkanie z lekkoatletką Małgorzatą Hołub-Kowalik
Spotkanie z mistrzynią Małgorzatą Hołub-Kowalik w Tomaszowie Lubelskim

Miasto Tomaszów Lubelski, OSiR Tomasovia Tomaszów Lubelski, AZS UMCS w Lublinie oraz Lubelski Okręgowy Związek Lekkiej Atletyki zapraszają wszystkich na spotkanie z Małgorzatą Hołub-Kowalik, lekkoatletką polskiego sportu. Zawodniczka jest reprezentantką Klubu AZS UMCS Lublin oraz studentką bezpieczeństwa wewnętrznego na Wydziale Prawa i Administracji UMCS.

Małgorzata Hołub-Kowalik podczas Letnich IO w Tokio zdobyła dwa medale: złoty w sztafecie mieszanej i srebrny w sztafecie kobiet 4x400m. Polki z wynikiem 3.20,53. ustanowiły krajowy rekord.

Z dwukrotną medalistką Igrzysk Olimpijskich będzie można się spotkać już dzisiaj (02.09) o godz. 13.00 w hali OSiR w Tomaszowie Lubelskim. Na spotkanie z mistrzynią serdecznie zaprasza Stanisław Pryciuk, dyrektor OSiR Tomasovia w Tomaszowie Lubelskim.

POSŁUCHAJPrzypomnijmy,  że reprezentacja Polski wywalczyła na Letnich IO w Tokio 14 krążków - 4 złote, 5 srebrnych i 5 brązowych medali. We wtorek (31.08) w Pałacu Prezydenckim prezydent Andrzej Duda odznaczył wszystkich polskich medalistów, którzy reprezentowali nasz kraj w Tokio. Krzyż Oficerski Orderu Odrodzenia Polski otrzymała m.in. Małgorzata Hołub-Kowalik, która przygotowuje się do kolejnych starów.

W piątek (3.09) wystartuje na Drużynowych MP w Lublinie. Będą to finały, w których wystartują reprezentanci najlepszych klubów sportowych, wchodzący w skład Ekstraklasy Lekkoatletycznej. Na ekranach telewizorów ponownie zobaczymy wielkie gwiazdy polskiego sportu, a także zawodników KS Agros Zamość – Monikę Romaszko i Patryka Krupę. Wszystkim zawodnikom życzymy powodzenia w zbliżających się startach a na spotkanie z Małgorzatą Hołub-Kowalik do Tomaszowa Lubelskiego zapraszamy wszystkich chętnych.


 

 

 

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: gośćTreść komentarza: To był Boży ksiądz, Żył ewangelią. Pamiętam jak w szpitalu ,czekając w kolejce ,odmawiał koronkę do Bożego Miłosierdzia. Proste rzeczy są najtrudniejsze. Szanował każdego człowieka i miał wielkie serce dla chorych. Dobry Pasterz.Data dodania komentarza: 21.04.2024, 19:30Źródło komentarza: Górecko Kościelne. Spotkanie niepełnosprawnych w I rocznicę śmierci śp. ks. BudzyńskiegoAutor komentarza: Katarzyna i Jerzy bartkowscyTreść komentarza: Tak bardzo nas poruszyła śmierć p.Lesława z którym byliśmy dwa razy na spływie(niestety, już wiecej nie spotkamy się na wodzie).Był człowiekiem którego nie da się zapomnieć choćby miało się z Nim krótki kontakt. Jego energia, serdecznośc, wiedza, zmysł organizacyjny .....wiele tego, trudno wymieniać. Dobrze,że pozostawił po sobie tyle dobrego w sercach ludzi. Bardzo współczujemy rodzinie i przyjaciołom.Katarzyna i Jerzy BartkowscyData dodania komentarza: 14.04.2024, 11:55Źródło komentarza: Zmarł Lesław FlagaAutor komentarza: Ilona Małkowicz Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w HrubieszowieTreść komentarza: Dziękujemy za patronat medialny nad wydarzeniem.Data dodania komentarza: 10.04.2024, 16:49Źródło komentarza: Konferencja powiatowaAutor komentarza: Barbara KotarskaTreść komentarza: Pozdrawiam Cię Grażynko, mam żywo w pamięci naszą podròż do Lisieux, i nocne prasowanie Twojego białego ubrania do Komunii Świętej, zawdzięczam Ci refleksję o mnie trudną do przyjęcia w danej chwili , ale nieocenioną w pòźniejszym szukaniu drogi życia. Basia, postulantka.Data dodania komentarza: 31.03.2024, 23:42Źródło komentarza: Bóg może wszystko!Autor komentarza: A.Treść komentarza: Bardzo dziękuję...Data dodania komentarza: 26.03.2024, 19:15Źródło komentarza: Rekolekcje wielkopostne ostatniej szansy 2024. Dzień IIIAutor komentarza: StasTreść komentarza: Pięknie, pozdrawiam serdecznie, potomek Józefa Jelonka i Apolonii primo voto Wilczyńskiej z d. Sermanowicz z BRZOZOWCA, Stanisław Feliks Demidowski z rodzinąData dodania komentarza: 25.03.2024, 18:32Źródło komentarza: Stary Bidaczów. Rajd „Na styku granic”