Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Z OSTATNIEJ CHWILI:
  • „Biblioteka jest wśród nas” - GOK w Suścu
  • „Biblioteka jest wśród nas” - GOK w Suścu
Reklama Akademia Mali Odkrywcy

Piłkarskie Wakacje z Huraganem zrealizowane

KS Huragan Hrubieszów to miejsce, które od 2006 roku skupia miłośników piłki nożnej, zarówno tych młodszych jak i starszych. Piłka nożna to sport wielopokoleniowy, który zrzesza całe rodziny i cieszy się dużą popularnością także wśród kibiców.
Piłkarskie Wakacje z Huraganem zrealizowane

Autor: Fb, KS Huragan Hrubieszów

Dzieci, młodzież oraz dorośli w czasie wolnym chętnie uczęszczają na treningi, które prowadzą doświadczeni trenerzy. Aktualnie drużyna Huragan Hrubieszów skupia sześć sekcji piłkarskich, o czym informuje wójt gminy Hrubieszów Tomasz Zając.

POSŁUCHAJ

W czasie wakacji piłkarska drużyna Huragan przeprowadziła akcję ph. „ Wakacje z Huraganem. W tym czasie na terenie gminy Hrubieszów odbyło się piec piłkarskich turniejów. Kto miał okazję w nich zagrać?
POSŁUCHAJ


Dumą dla Hrubieszowa jest piłka nożna ponieważ pochodzący z gminy Hrubieszów Sebastian Cebula występuje aktualnie w reprezentacji Polski do lat 15-tu. Nastolatek rozpoczął swoją piłkarska przygodę w Huraganie, a teraz ma okazję grać na boiskach z najlepszymi zawodnikami. Obecnie reprezentuje on barwy klubowe Budowlanych Lublin, jednak już niebawem ten utalentowany piłkarz przejdzie do zespołu Raków Częstochowa.
POSŁUCHAJ


Warto podkreślić, że na inaugurację sezonu 2021/22 w sobotę (28.08) Huragan pokonał na własnym stadionie ASPN Roztocze Szczebrzeszyn II 14:0.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: AnnaTreść komentarza: Moja ulubiona audycja w nowej odsłonie powraca, bardzo dobra wiadomość! Słucham zawsze jak tylko mam możliwość w radiu, ale kiedy nie mogę to lubię odsłuchiwać audycję na waszej stronie. PozdrawiamData dodania komentarza: 26.10.2025, 22:47Źródło komentarza: Audycja pielgrzymkowa wraca na antenę Katolickiego Radia ZamośćAutor komentarza: Halina KwiatkowskaTreść komentarza: Gratulacje dla naszych nauczycieli z Przedszkola w Kalinowicach. Jestem dumna i dziękuję za waszą pracę i zaangażowanie.Data dodania komentarza: 25.10.2025, 14:53Źródło komentarza: Tydzień chleba i produktów zbożowych w przedszkolu w Kalinowicach (Gmina Zamość)Autor komentarza: AlaTreść komentarza: Bardzo dobra wiadomość, często słuchałam audycji, a kiedy nie mogłam odsłuchiwałam na stronie. Nie mogę doczekać się na nową odsłonę audycji pielgrzymkowej.Data dodania komentarza: 24.10.2025, 20:28Źródło komentarza: Audycja pielgrzymkowa wraca na antenę Katolickiego Radia ZamośćAutor komentarza: MieciuTreść komentarza: Impreza była super 😁. Tylu wspaniałych ludzi, starych i młodszych pracowników, piękne przemówienie pani Prezes. Idealna obsługa kelnerska, przepyszne posiłki. Życzę kolejnych 25 lat i więcej.Data dodania komentarza: 19.10.2025, 14:54Źródło komentarza: 25-lecie Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych w TyszowcachAutor komentarza: ChristopherTreść komentarza: ...Buenos Ares, that's right :-) Ks. dr Michał to prawdziwy ksiądz z powołania, nie tylko kanclerz swego czasu ale i taki 'proboszcz' powiedzmy, dbający o parafię - posługa na rodzinnej parafii - odprawianie mszy, konfesjonał a zarazem skromny człowiek. Salutations :-)Data dodania komentarza: 16.10.2025, 14:45Źródło komentarza: Ekwador oczami misjonarza - opowieść o Kościele, posłudze i kulturzeAutor komentarza: ZamosciankaTreść komentarza: Mój syn do tej pory wspomina lekcje geografii w "spoleczniaku" prowadzone przez p. Jacka Podkoscielnego. Genialny nauczyciel, pasjonat i super ciekawy człowiek .Data dodania komentarza: 10.10.2025, 13:45Źródło komentarza: Jacek Podkościelny