Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 22 lipca 2024 19:59
Reklama Zamojska Fundacja Kapitału Społecznego

Trener MKS Padwa Zamość Marcin Czerwonka, obrotowy Karol Małecki

W restauracji zamojskiego OSiR w czwartek (16.09) odbyła się konferencja prasowa, dotycząca przygotowań MKS Padwy Zamość do zbliżającego się sezonu 2021/2022 w Centralnej Lidze piłki ręcznej.
Trener MKS Padwa Zamość Marcin Czerwonka, obrotowy Karol Małecki

Autor: MKS Padwa Zamość

Zamierzony cel jakim było utrzymanie się w I lidze został zrealizowany, a w tym sezonie dzięki awansowi zamojski zespól zagra w Centralnej Lidze w nowym składzie.
Padwę w tym sezonie czeka trzynaście spotkań i wiele nowych wyzwań. Wyjazdowe mecze, które wiążą się z logistyką, zakwaterowaniem i wyżywieniem wymagają przede wszystkim dużych nakładów finansowych.

Planem Miasta Zamość i klubu na ten sezon była inauguracja Centralnej Ligi w Zamościu, jednak zostało to uniemożliwione z powodu przedłużającego się remontu hali widowiskowo - sportowej OSiR. Aktualnie treningi Padwy odbywają się na szkolnej hali sportowej w Nieliszu. Zespół Padwy został wzmocniony o trzech nowych zawodników. O planach na ten sezon powiedział trener Marcin Czerwonka.

POSŁUCHAJ


Jak trenuje się szczypiornistom na hali w Nieliszu i jak będą wyglądać przygotowania do zbliżających się meczy?

POSŁUCHAJ

Nowy sezon zapowiada się obiecująco, a to za sprawą mocnego składu zawodników i pierwszego wygranego na wyjedzie spotkania. Na inaugurację sezonu w sobotę (18.09) Padwa pokonała Warmię Energę Olsztyn 23:21. O wygranej zadecydowała skuteczna obrona, co było kluczem do sukcesu.

W ramach drugiej kolejki Ligi Centralnej Padwa zagra w niedzielę na wyjeździe z KPR Legionowo. Mecz rozpocznie się o godz. 18.00 oczywiście na wyjeździe, a my do dopingowania Padwie zachęcamy wszystkich kibiców.

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Jadwiga z rodziny GreniukTreść komentarza: Miło poczytać historii o Dubie,tutaj byli ochrzczeni dzieci mojego pradziadka Józefa Greniuka,mój dziadek to Paweł Greniuk ,miał dużo rodzeństwa.Mieszkam obecnie na ziemiach odzyskanych,zbieram informacje do drzewa genealogicznego rodziny Greniuk.Data dodania komentarza: 03.07.2024, 08:57Źródło komentarza: Bogata historia parafii DubAutor komentarza: KatolikTreść komentarza: Gratuluję że się uda uratować zabytek który jest naszą polską historiąData dodania komentarza: 28.06.2024, 16:51Źródło komentarza: Ostania Msza święta sprawowana w kościele w DubieAutor komentarza: Tolek.Treść komentarza: Po pierwsze -primo :młodzi sportowcy są najważniejsi oraz ich trenerzy-instruktorzy-wychowawcy. Nas kibiców sportowych cieszą wyniki osiągnięte przez sportowców oraz pomoc jaką Włodarze gminy udzielają tym młodym ludziomData dodania komentarza: 13.06.2024, 23:52Źródło komentarza: Gminna Gala Sportu 2024Autor komentarza: gośćTreść komentarza: Niech Bóg błogosławi księdzu w posłudze kapelana.Data dodania komentarza: 10.06.2024, 22:37Źródło komentarza: Ks. Karol JędruszczakAutor komentarza: Józefa KornagaTreść komentarza: To za każdym razem piękna,doniosła uroczystość. Miałam kiedyś zaszczyt uczestniczyć w niej okraszając wykonywane pieśni własnymi wierszami o partyzantach.Data dodania komentarza: 06.06.2024, 22:42Źródło komentarza: XI Koncert Piosenki Partyzanckiej odbędzie się w „Szałasie n/Tanwią”Autor komentarza: JEZIERSKI JTreść komentarza: DZIĘKUJE PIEKNIE -ZA TAKA WSPANIAŁĄ UCZTE O BIEGANIU ,ZE SPORTOWYM POZDROWIENIEM JOZEF JEZIERSKI.Data dodania komentarza: 15.05.2024, 16:04Źródło komentarza: „Ultra Roztocze" 2024 zawita do Krasnobrodu