Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Dom Pomocy Społecznej w Lubaczowie

Budowa ronda przy II LO w Zamościu

W ostatnim czasie w Zamościu kierowcy mogą spodziewać się większego natężenia ruchu nie tylko w okolicach głównych ulic, rond i skrzyżowań, ale także na innych ulicach, na których tworzą się korki.
Budowa ronda przy II LO w Zamościu

Duże utrudnienia w ruchu w postaci wahadła od tego tygodnia odczuwają kierowcy na ulicy Dzieci Zamojszczyzny, gdzie tworzą duże korki. Utrudnienia związane są z budową zachodniej obwodnicy Zamościa. Tam wprowadzono czasową organizację ruchu, bo wahadło obowiązuje po lewej stronie na odcinku od zjazdu na oczyszczalnię ścieków na Alei 1-Maja do skrzyżowania ulicy Dzieci Zamojszczyzny z ulicą Janowicką.

Postępy prac widoczne są także na skrzyżowania u zbiegu ulic: Peowiaków, Sadowa, Piłsudskiego, gdzie budowane jest rondo o ruchu okrężnym. Jednak w dalszym ciągu dojazd do Starówki od ul Piłsudskiego jest możliwy tylko ulicą Dzieci Zamojszczyzny.

Nowe rondo budowane jest także przy II Liceum Ogólnokształcącym u zbiegu ulic: Orląt Lwowskich, Odrodzenia i Partyzantów (postępujące prace zamieszczone są na poniższych zdjęciach.).

Kierowcy powinni zachować tu także ostrożność ponieważ podobnie jak na ul. Piłsudskiego wyłączona jest sygnalizacja świetlna, a w pobliżu jezdni prowadzone są prace ziemne. Nawierzchnia jest utwardzana, a wkrótce postawione zostaną krawężniki.

Utrudnienia w poruszaniu odczuwają nie tylko kierowcy, ale także piesi. Jak zawsze w pobliżu prowadzony prac apelujemy o zachowanie ostrożności.Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze