Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 29 grudnia 2025 05:02
Z OSTATNIEJ CHWILI:
  • „Biblioteka jest wśród nas” - GOK w Suścu
  • „Biblioteka jest wśród nas” - GOK w Suścu
Reklama Tartak WOTYMA

Miejskie Święto Rowerów dla pogorzelców

Z Tomaszowa do Suśca i z powrotem. Taką trasę rowerową musieli pokonać uczestnicy Miejskiego Święta Rowerów, który po raz kolejny miał charakter charytatywny.
Miejskie Święto Rowerów dla pogorzelców

 O szczegółach powiedział zastępca burmistrza Tomaszowa Lubelskiego, a jednocześnie wolontariuszka grupy Pomagaj z Nami, Renata Miziuk.

POSŁUCHAJ

Dla uczestników wydarzenia jazda na rowerze jest okazją do odpoczynku.

POSŁUCHAJ

Poseł Tomasz Zieliński podkreślił, jak ważne jest niesienie pomocy pogorzelcom z Majdanu Górnego.

POSŁUCHAJ

Dla wszystkim mieszkańców Majdanu tragedia tej rodziny była wielkim zaskoczeniem i okazją do pomocy.

POSŁUCHAJ

Pomaganie jest czymś oczywistym, mówili uczestnicy rajdu. 

POSŁUCHAJ

Podczas akcji udało się zebrać dla pogorzelców z Majdanu Górnego 12 tys. złotych. Więcej na ten temat usłyszą Państwo w najbliższą sobotę w audycjach samorządowych Powiatu Tomaszowskiego. 



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: MariuszTreść komentarza: Bardzo dobry pomysł. Ja z pewnością chętnie posłucham. Pozdrowienia dla ks. Mateusza i całej redakcji KRZ!Data dodania komentarza: 21.12.2025, 16:31Źródło komentarza: Rekolekcje adwentowe "ostatniej szansy" 2025Autor komentarza: Krystyna PiotrowskaTreść komentarza: Maja jesteś wielka❤️moja, tak trzymajData dodania komentarza: 9.12.2025, 10:39Źródło komentarza: Maja PiotrowskaAutor komentarza: Prezes ZamToP-u K.M.Treść komentarza: ZamToP idzie dalej z pomysłem ochrony ptaków w zimie w miastach regionu. Proponujemy ( poprzez wysłanie pism do UM) aby w parkach miejskich zainstalować stojące, duże karmniki. Spacerowicze (a szczególnie dzieci) będą mogli przynieść i złożyć tam karmę , jabłka, orzechy, słoninkę. Będzie to czysta edukacja- czynna ochrona przyrody. Daj Bóg aby to był zwyczaj młodego pokolenia odwiedzającego park w zimie. Służby miejskie także mogą uzupełniać takie puste karmniki.Data dodania komentarza: 8.12.2025, 23:38Źródło komentarza: Akcja Karmnik organizowana przez Zamojskie Towarzystwo PrzyrodniczeAutor komentarza: SłuchaczTreść komentarza: Daj Boże więcej tak młodych organistów z takim wyczuciem sprawy jak Pani KarolinaData dodania komentarza: 22.11.2025, 17:57Źródło komentarza: Karolina SokółAutor komentarza: AnnaTreść komentarza: Moja ulubiona audycja w nowej odsłonie powraca, bardzo dobra wiadomość! Słucham zawsze jak tylko mam możliwość w radiu, ale kiedy nie mogę to lubię odsłuchiwać audycję na waszej stronie. PozdrawiamData dodania komentarza: 26.10.2025, 22:47Źródło komentarza: Audycja pielgrzymkowa wraca na antenę Katolickiego Radia ZamośćAutor komentarza: Halina KwiatkowskaTreść komentarza: Gratulacje dla naszych nauczycieli z Przedszkola w Kalinowicach. Jestem dumna i dziękuję za waszą pracę i zaangażowanie.Data dodania komentarza: 25.10.2025, 14:53Źródło komentarza: Tydzień chleba i produktów zbożowych w przedszkolu w Kalinowicach (Gmina Zamość)