Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama MHR - Karp z Białki

Zawodnicy imprezy biegowej "UltraRoztocze"

Do Zwierzyńcu w ten weekend (1-3.10) zawitało grono: biegaczy, osób uprawiających nordic walking i rowerzystów MTB, którzy chcieli sprawdzić się w imprezie „UltraRoztocze” na dystansach: 10,20, 30, 60, 90, 120 km. Biegi poprowadziły przez malownicze tereny Roztocza ze: Zwierzyńca, Bondyża, Krasnobrodu, Suśca i Józefowa. Wszyscy spotkali się na linii mety w Zwierzyńcu.
Zawodnicy imprezy biegowej "UltraRoztocze"

Zróżnicowane trasy, które poprowadziły po błocie, bobrowiskach, korzeniach drzew, kamieniach, wzniesieniach, schodach, mostach, lasach, polach i asfalcie przysporzyły zawodnikom wielu skurczy w mięśniach. „UltraRoztocze” zwłaszcza na dłuższych dystansach dedykowane jest do osób wytrwałych, którzy mocno trenują pokonując setki kilometrów.

O emocjach jakich doświadczyli zawodnicy wiedzą tylko Ci, którzy sami pokonali trasę, albo Ci, którzy przywitali ich na mecie. Szczęście z ukończenia trasy na mecie chciałoby się wykrzyczeć z radości. Tak też było, bo na linii mety zawodnikom towarzyszyła wielka radość i euforia.

POSŁUCHAJ

Zimowa edycja "UltraRoztocze” odbędzie się w dn. 7-8 stycznia w Szczebrzeszynie. Zapisów można dokonać tutaj


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: AnnaTreść komentarza: Super. Pięknie spiewająData dodania komentarza: 24.11.2023, 11:54Źródło komentarza: Biłgoraj. Koncert ukraińskiego zespołu AkordAutor komentarza: Jolanta WacykTreść komentarza: Chciałabym bardzo serdecznie podziękować obu Paniom za wspaniałą inicjatywę, popartą ogromnym wysiłkiem i determinacją, które pozwoliły wprowadzić go w życie z pomocą wielu ludzi dobrej woli, zarówno pojedynczych osób jak i organizacji. Dzisiejsza uroczystość odsłonięcia obelisku z tablicą upamiętniającą imię Stanisława Witeszczaka, w której miałam zaszczyt uczestniczyć, to piękne wydarzenie , o wielkiej wartości emocjonalnej dla mnie, wnuczki Stanisława Witeszczaka, jak również patriotyczno-edukacyjnej dla młodzieży zamojskich szkół.Data dodania komentarza: 23.11.2023, 22:37Źródło komentarza: Pamięci Stanisława Witeszczaka ps. "Konrad"Autor komentarza: TomaszTreść komentarza: super audycja:) @wjegoreku + @radiozamoscData dodania komentarza: 22.11.2023, 10:17Źródło komentarza: Wspólnota "W Jego Ręku" - budowanie relacji z Bogiem i ludźmiAutor komentarza: Paweł z parafi werbkowice.Treść komentarza: serdecznie pozdrawiam księdza proboszcza Stanisława.Data dodania komentarza: 21.11.2023, 19:55Źródło komentarza: Spotkania akademickie w BukowinieAutor komentarza: OjciecTreść komentarza: I tak trzymać! "Róbmy swoje " Nie bójmy się śmierci gdy idziemy kuniej z Tym który ja pokonała.Data dodania komentarza: 18.11.2023, 19:41Źródło komentarza: Wystarczy być...Autor komentarza: Dariusz FrógTreść komentarza: Piękne stroje ludowe .Data dodania komentarza: 17.11.2023, 16:37Źródło komentarza: Lubaczów. Kultura i moda XIX wieku
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A