Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama MHR - Karp z Białki

Sztangiści Agrosu na MP spisali się na medal

Na hali sportowej w Zespole Szkół Ponadpodstawowych Nr 5 przy ul. Szczebrzeskiej 102 w Zamościu w dn. 9-10.10 odbyły się Młodzieżowe Mistrzostwa Polski do lat 23 w podnoszeniu ciężarów.
Sztangiści Agrosu na MP spisali się na medal

W tych zmaganiach zaprezentowali się najlepsi zawodnicy z całej Polski, bo mają oni na koncie liczne sukcesy i tytuły. Ranga Mistrzostw Polski w podnoszeniu ciężarów była dla samych zawodników bardzo ważna, bo mogli przede wszystkim się sprawdzić. Dziewczęta i chłopcy zaprezentowali się od najlżejszych do najcięższych kategorii wagowych. Pierwsze miejsce na podium zajął Jakub Michalski z Polkowic. O przygotowaniach zawodnika powiedział jego tato i trener.

POSŁUCHAJ


Treningi w ostatnich miesiącach były utrudnione ze względu na pandemię.
POSŁUCHAJ


Krzysztof Michalski zdradził na czym polegają treningi.
POSŁUCHAJ


O swoich przygotowaniach do MP powiedział złoty medalista MP.
POSŁUCHAJ


Patryk Dziuba zdradził czym jest dla niego podnoszenie ciężarów.
POSŁUCHAJ


O ciężkich treningach powiedział złoty medalista, który na MP przyjechał z Biłgoraja.

POSŁUCHAJ


Matusz Sokołowski zdradził, że przygoda ze sztangą zaczęła się zupełnie przypadkiem.
POSŁUCHAJ


Zawodnik przyznał, że podnoszenie ciężarów jest sportem ogólnorozwojowym.
POSŁUCHAJ

W zmaganiach świetną formę zaprezentowali sztangiści Agrosu, którzy na co dzień trenują pod okiem trenerów – Andrzeja Gawła i Krzysztofa Niemczuka. Poziom sportowy MP był bardzo wysoki, co bardzo cieszy ponieważ reprezentanci KS Agros Zamość zdobyli aż cztery złote medale i w klasyfikacji drużynowej Agros zajął pierwsze miejsce.

POSŁUCHAJ

Dwa ze złotych medali zdobyły zawodniczki Agrosu - Emilia Rechul i Klaudia Luterek.

POSŁUCHAJ

Andrzej Gaweł dodał, że kolejne złote krążki dołożyli dwaj utalentowani zawodnicy - Karol Maksymowicz i Kacper Mogielnicki

POSŁUCHAJ

O przygotowaniach do rywalizacji powiedział złoty medalista Agrosu.

POSŁUCHAJ

Okazuje się, że sport zawodnikowi towarzyszył od najmłodszych lat.
POSŁUCHAJ


Nie dawno zawodnicy wrócili z Mistrzostw Europy. Andrzej Gaweł dodał, że treningi zawodników w ostatnim czasie były bardzo zaawansowane.
POSŁUCHAJ

Do grona zawodników w tym roku szkolnym dołączyły dziewczęta, które dobrze rokują na przyszłość.
POSŁUCHAJ


Co zrobić, żeby dołączyć do zawodników podnoszących ciężary?
POSŁUCHAJKonrad Firek dodał, że na MP nie padły rekordy życiowe, jednak dorobek czterech złotych medali jest powodem do wielkiej dumy.
POSŁUCHAJ

Głównym organizatorem wydarzenia był KS Agros Zamość. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych startach.


Mistrzostwa Polski  podsumował trener Agrosu.

POSŁUCHAJ

O treningach w sekcji powiedział zoty medalista MP - Karol Maksymowicz.
POSŁUCHAJ


O swojej pasji do sportu powiedzieli złoci medaliści MP Patryk Dziuba i Mateusz Sokołowski.
POSŁUCHAJ

 Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: AnnaTreść komentarza: Super. Pięknie spiewająData dodania komentarza: 24.11.2023, 11:54Źródło komentarza: Biłgoraj. Koncert ukraińskiego zespołu AkordAutor komentarza: Jolanta WacykTreść komentarza: Chciałabym bardzo serdecznie podziękować obu Paniom za wspaniałą inicjatywę, popartą ogromnym wysiłkiem i determinacją, które pozwoliły wprowadzić go w życie z pomocą wielu ludzi dobrej woli, zarówno pojedynczych osób jak i organizacji. Dzisiejsza uroczystość odsłonięcia obelisku z tablicą upamiętniającą imię Stanisława Witeszczaka, w której miałam zaszczyt uczestniczyć, to piękne wydarzenie , o wielkiej wartości emocjonalnej dla mnie, wnuczki Stanisława Witeszczaka, jak również patriotyczno-edukacyjnej dla młodzieży zamojskich szkół.Data dodania komentarza: 23.11.2023, 22:37Źródło komentarza: Pamięci Stanisława Witeszczaka ps. "Konrad"Autor komentarza: TomaszTreść komentarza: super audycja:) @wjegoreku + @radiozamoscData dodania komentarza: 22.11.2023, 10:17Źródło komentarza: Wspólnota "W Jego Ręku" - budowanie relacji z Bogiem i ludźmiAutor komentarza: Paweł z parafi werbkowice.Treść komentarza: serdecznie pozdrawiam księdza proboszcza Stanisława.Data dodania komentarza: 21.11.2023, 19:55Źródło komentarza: Spotkania akademickie w BukowinieAutor komentarza: OjciecTreść komentarza: I tak trzymać! "Róbmy swoje " Nie bójmy się śmierci gdy idziemy kuniej z Tym który ja pokonała.Data dodania komentarza: 18.11.2023, 19:41Źródło komentarza: Wystarczy być...Autor komentarza: Dariusz FrógTreść komentarza: Piękne stroje ludowe .Data dodania komentarza: 17.11.2023, 16:37Źródło komentarza: Lubaczów. Kultura i moda XIX wieku
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A