Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama NATLENOWANI

Trwa remont zamojskiej hali OSiR. Padwa zagra na wyjeździe

W piątej kolejce Ligi Centralnej Padwa zagra w Grudziądzu. Jak wyglądał ostatni mecz i na kiedy zaplanowano rozegranie meczu w Zamościu na nowo wyremontowanej hali widowiskowo - sportowej OSiR?
Trwa remont zamojskiej hali OSiR. Padwa zagra na wyjeździe

Autor: MKS Padwa Zamość

Czwarta kolejka Ligi Centralnej przyniosła Padwie trzecią z rzędu porażkę. Tym razem żółto-czerwoni musieli uznać wyższość ARGED KPR Ostrovia przegrywając 21: 24 (12:11). Pierwsze trafienie zamościan miało miejsce dopiero w siódmej minucie, gdy miejscowi prowadzili 3:0. Po rozmowie z trenerem Marcinem Czerwonką bramkę gospodarzy bombardował Hubert Obydź, a drużyna skutecznie i agresywnie strzegła dostępu do swojej bramki. Padwa wyszła na prowadzenie 9:8, a na przerwę schodziła, prowadząc 12:11. Jak wyglądała druga połowa spotkania? W drugiej połowie biało-czerwoni podkręcili tempo rozegrania, ale w ofensywie grało się zdecydowanie trudniej. W szeregach gospodarzy dobrą partię rozgrywał Kamil Adamski, notując wiele asyst i bramek. Mimo że żółto-czerwoni walczyli do końca to Ostrovia odnotowała zwycięstwo, wygrywając 24:21. Z takim przeciwnikiem jak Ostrovia można wygrać tylko wówczas, jeżeli przez cały mecz zagra się równo. Na pewno pokazaliśmy jednak ambicję i walkę, i możemy sobie spokojnie spojrzeć w twarz – ocenił spotkanie trener MARCIN CZERWONKA.


Dotychczas Padwa odniosła jedno zwycięstwo i trzy porażki. Przegrana może być uwarunkowana zmęczeniem, ponieważ piłkarze na co dzień trenują w Nieliszu, gdzie dużo czasu poświęcają na dojazdy. Ze względu na remont zamojskiej hali widowisko – sportowej wszystkie mecze odbywają się na wyjeździe. Wszystkie te spotkania są dalekie, a to wiąże się z długim czasem spędzonym w podróży.

POSŁUCHAJ


 

Sławomir Tór dodał, że zarówno zespół jak również kibice z niecierpliwością czekają na zakończenie remontu zamojskiej hali.

POSŁUCHAJ

Sławomir Tór dodał, że wierzy i ma nadzieję, że spotkanie 7. kolejki z Białą Podlaską rozegrane zostanie w Zamościu. Z jakimi zespołami w najbliższych miesiącach zagra Padwa?

POSŁUCHAJ

Sławomir Tór dodał, że w tym sezonie Padwę czeka najbliższe spotkanie w Przemyślu, bo inne miejscowości oddalone są o setki kilometrów dalej.


POSŁUCHAJ

MKS Padwa Zamość chce ułatwić kibicom zakup biletów przez Internet.
POSŁUCHAJ

Warto podkreślić, że MKS Padwa Zamość to nie tylko I-ligowy zespół seniorów, ale także grupy młodzieżowe, które obecne spotkania rozgrywają również na wyjedzie. Wszyscy zawodnicy z utęsknieniem czekają na nowo, wyremontowaną halę zamojskiego OSiR.

POSŁUCHAJ

Mecze młodszych zawodników rozrywane są na hali sportowej w Zespole Szkół Ponadpodstawowych Nr 5 przy ul. Szczebrzeskiej 102 w Zamościu

POSŁUCHAJ

W piątej kolejce Ligi Centralnej Padwa zagra w Grudziądzu. Mecz rozegrany zostanie w sobotę (16.10) o godz. 17.00 na wyjeździe. Jako kibice mocno trzymamy kciuki za naszych szczypiornistów, życząc im jednoczenie dużo powodzenia.

Poniżej prezentujemy postępy prac remontu zamojskiej hali OSiR.
 

ARGED KPR OSTROVIA OSTRÓW WIELKOPOLSKI – MKS PADWA ZAMOŚĆ 24:21 (11:12)

PADWA: Gawryś, Kozłowski –, Mchawrab 6, Szymański 4, Obydź 4, Mehdizadeh 3, Olichwiruk 1 Małecki 1, Adamczuk 1, Puszkarski, Dębiec, Bajwoluk, Kłoda, Sz. Fugiel, Sałach, Pomiankiewicz.

Kary: 6 minut – 14 minut

Sędziowali: Korneliusz Habierski i Grzegorz Skrobak (Głogów).

Przebieg meczu: 5 min. 3:0, 10 min. 5:1, 15 min. 7:6, 20 min. 8:8, 25 min. 9:10, 30 min. 11:12, 35 min.14:13, 40 min. 17:14, 45 min. 19:15, 50 min.21:17, 55 min. 23:19, 60 min. 24:21.Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: AnnaTreść komentarza: Super. Pięknie spiewająData dodania komentarza: 24.11.2023, 11:54Źródło komentarza: Biłgoraj. Koncert ukraińskiego zespołu AkordAutor komentarza: Jolanta WacykTreść komentarza: Chciałabym bardzo serdecznie podziękować obu Paniom za wspaniałą inicjatywę, popartą ogromnym wysiłkiem i determinacją, które pozwoliły wprowadzić go w życie z pomocą wielu ludzi dobrej woli, zarówno pojedynczych osób jak i organizacji. Dzisiejsza uroczystość odsłonięcia obelisku z tablicą upamiętniającą imię Stanisława Witeszczaka, w której miałam zaszczyt uczestniczyć, to piękne wydarzenie , o wielkiej wartości emocjonalnej dla mnie, wnuczki Stanisława Witeszczaka, jak również patriotyczno-edukacyjnej dla młodzieży zamojskich szkół.Data dodania komentarza: 23.11.2023, 22:37Źródło komentarza: Pamięci Stanisława Witeszczaka ps. "Konrad"Autor komentarza: TomaszTreść komentarza: super audycja:) @wjegoreku + @radiozamoscData dodania komentarza: 22.11.2023, 10:17Źródło komentarza: Wspólnota "W Jego Ręku" - budowanie relacji z Bogiem i ludźmiAutor komentarza: Paweł z parafi werbkowice.Treść komentarza: serdecznie pozdrawiam księdza proboszcza Stanisława.Data dodania komentarza: 21.11.2023, 19:55Źródło komentarza: Spotkania akademickie w BukowinieAutor komentarza: OjciecTreść komentarza: I tak trzymać! "Róbmy swoje " Nie bójmy się śmierci gdy idziemy kuniej z Tym który ja pokonała.Data dodania komentarza: 18.11.2023, 19:41Źródło komentarza: Wystarczy być...Autor komentarza: Dariusz FrógTreść komentarza: Piękne stroje ludowe .Data dodania komentarza: 17.11.2023, 16:37Źródło komentarza: Lubaczów. Kultura i moda XIX wieku
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A