Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 22 lipca 2024 18:42
Reklama Zamojska Fundacja Kapitału Społecznego

Zapisy drużyn do Zamojskiej Ligi LZS Piłki Siatkowej

W Zamojskiej Lidze LZS Piłki Siatkowej mogą wziąć udział wszystkie chętne drużyny z Zamościa i powiatu zamojskiego, które czas lubią spędzać na boisku.
  • Źródło: Powiatowe i Miejskie Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Zamościu
Zapisy drużyn do Zamojskiej Ligi LZS Piłki Siatkowej

Autor: Adam Gaca

Skoki, rzuty, serwy, atak, blok, obrona, przejście to tylko niektóre terminy, które zna każda osoba grająca w siatkówkę. W sezonie 2021/2022 w rozgrywkach zagrają kobiety i mężczyźni. Liga Piłki Siatkowej dla niektórych drużyn to już tradycja ponieważ zawodnicy biorą w niej udział co roku. Zespoły, które zgłoszą się do ligi zagają na kilku halach sportowych, gdzie zaplanowano rozgrywki. Do ligi można zgłosić 14 zawodników, a liga rozgrywana będzie systemem „każdy z każdym” z finałem przy 10 drużynach

Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 10 listopada:
- osobiście w biurze Powiatowego i Miejskiego Zrzeszenia LZS ul. Królowej Jadwigi 8
- mailowo pod adresem: [email protected]
 

Trzy pierwsze drużyny otrzymają okolicznościowe medale. Za miejsca I-VI w finale zostaną wręczone puchary oraz nagrody rzeczowe. Wszystkie zespoły otrzymają pamiątkowe dyplomy. Nagrodzony będzie również Najlepszy Zawodnik Zamojskiej Ligi Siatkówki.

Głównymi celami siatkarskiej ligi są:
- popularyzacja gry w piłkę siatkową na terenie miasta Zamość i powiatu Zamojskiego,
- wyłonienie Mistrza Miasta Zamość i powiatu Zamojskiego,
- wyłonienie najlepszego zawodnika ligi,
- zachęcenie do aktywnego spędzenie wolnego czasu,
- integracja zawodniczek i zawodników,
- udział najlepszych drużyn w finale.


Organizatorem Ligi Siatkówki jest Powiatowe i Miejskie Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Zamościu przy współpracy: Urzędu Miasta Zamość; Starostwa Powiatowego w Zamościu; Klubów sportowych i Dyrekcji szkół.

Poniżej prezentujemy regulamin rozgrywek


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Jadwiga z rodziny GreniukTreść komentarza: Miło poczytać historii o Dubie,tutaj byli ochrzczeni dzieci mojego pradziadka Józefa Greniuka,mój dziadek to Paweł Greniuk ,miał dużo rodzeństwa.Mieszkam obecnie na ziemiach odzyskanych,zbieram informacje do drzewa genealogicznego rodziny Greniuk.Data dodania komentarza: 03.07.2024, 08:57Źródło komentarza: Bogata historia parafii DubAutor komentarza: KatolikTreść komentarza: Gratuluję że się uda uratować zabytek który jest naszą polską historiąData dodania komentarza: 28.06.2024, 16:51Źródło komentarza: Ostania Msza święta sprawowana w kościele w DubieAutor komentarza: Tolek.Treść komentarza: Po pierwsze -primo :młodzi sportowcy są najważniejsi oraz ich trenerzy-instruktorzy-wychowawcy. Nas kibiców sportowych cieszą wyniki osiągnięte przez sportowców oraz pomoc jaką Włodarze gminy udzielają tym młodym ludziomData dodania komentarza: 13.06.2024, 23:52Źródło komentarza: Gminna Gala Sportu 2024Autor komentarza: gośćTreść komentarza: Niech Bóg błogosławi księdzu w posłudze kapelana.Data dodania komentarza: 10.06.2024, 22:37Źródło komentarza: Ks. Karol JędruszczakAutor komentarza: Józefa KornagaTreść komentarza: To za każdym razem piękna,doniosła uroczystość. Miałam kiedyś zaszczyt uczestniczyć w niej okraszając wykonywane pieśni własnymi wierszami o partyzantach.Data dodania komentarza: 06.06.2024, 22:42Źródło komentarza: XI Koncert Piosenki Partyzanckiej odbędzie się w „Szałasie n/Tanwią”Autor komentarza: JEZIERSKI JTreść komentarza: DZIĘKUJE PIEKNIE -ZA TAKA WSPANIAŁĄ UCZTE O BIEGANIU ,ZE SPORTOWYM POZDROWIENIEM JOZEF JEZIERSKI.Data dodania komentarza: 15.05.2024, 16:04Źródło komentarza: „Ultra Roztocze" 2024 zawita do Krasnobrodu