Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama HERMANOS

Na ul. Piłsudskiego widać już rondo

W dalszym ciągu na zamojskich ulicach prowadzone są bieżące remonty Równocześnie przebudowa skrzyżowań w ronda o ruchu okrężnym prowadzona jest w dwóch lokalizacjach: przy II Liceum Ogólnokształcącym u zbiegu ulic Orląt Lwowskich, Odrodzenia i Partyzantów, oraz na skrzyżowaniu ulic: Peowiaków, Sadowa i Piłsudskiego.
Na ul. Piłsudskiego widać już rondo

Na ul. Piłsudskiego utrudnienia w ruchu występują na całej długości ulicy ponieważ remonty prowadzone są a wysokości jednostki wojskowej oraz w miejscu, gdzie prowadzona jest budowa ronda. W tych miejscach pracują samochody ciężarowe i koparki. prace dotyczą nie tylko nowej nawierzchni, ulicy, ale także ciągów pieszo - rowerowych. 

Ponadto nadal ulica Piłsudskiego częściowo, wyłączona jest ruchu, a dojazd do Starówki możliwy jest tylko od ul. Dzieci Zamojszczyzny, gdzie niebawem rozpoczną się prace z budową Zachodniej Obwodnicy Zamościa.

Uwaga kierowcy. Od środy (20.10) otworzony jest fragment ul. Piłsudskiego, gdzie umożliwiony jest dojazd do parkingu przy Parku Miejskim. Jednak w związku z remontem kanalizacji deszczowej od środy (20.10) zamknięte dla ruchu kołowego jest rondo u zbiegu ulic Piłsudskiego, Akademickiej, Łukasińskiego. To rondo znajduje się przy Kościele Św. Katarzyny.

Z uwagi na prowadzone remonty w Zamościu tworzą się duże korki, dlatego włączając się do ruchu warto zachować ostrożność.

Filmik prezentujący postępy prac budowlanych

Kliknij aby odtworzyćPodziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Tolek.Treść komentarza: Po pierwsze -primo :młodzi sportowcy są najważniejsi oraz ich trenerzy-instruktorzy-wychowawcy. Nas kibiców sportowych cieszą wyniki osiągnięte przez sportowców oraz pomoc jaką Włodarze gminy udzielają tym młodym ludziomData dodania komentarza: 13.06.2024, 23:52Źródło komentarza: Gminna Gala Sportu 2024Autor komentarza: gośćTreść komentarza: Niech Bóg błogosławi księdzu w posłudze kapelana.Data dodania komentarza: 10.06.2024, 22:37Źródło komentarza: Ks. Karol JędruszczakAutor komentarza: Józefa KornagaTreść komentarza: To za każdym razem piękna,doniosła uroczystość. Miałam kiedyś zaszczyt uczestniczyć w niej okraszając wykonywane pieśni własnymi wierszami o partyzantach.Data dodania komentarza: 06.06.2024, 22:42Źródło komentarza: XI Koncert Piosenki Partyzanckiej odbędzie się w „Szałasie n/Tanwią”Autor komentarza: JEZIERSKI JTreść komentarza: DZIĘKUJE PIEKNIE -ZA TAKA WSPANIAŁĄ UCZTE O BIEGANIU ,ZE SPORTOWYM POZDROWIENIEM JOZEF JEZIERSKI.Data dodania komentarza: 15.05.2024, 16:04Źródło komentarza: „Ultra Roztocze" 2024 zawita do KrasnobroduAutor komentarza: qwertyTreść komentarza: Nareszcie trochę normalniejData dodania komentarza: 15.05.2024, 11:01Źródło komentarza: Zamość: Zmiana organizacji ruchuAutor komentarza: ks. WladyslawTreść komentarza: Ciekawa aidycja, duzo inofracji o losach klasztoru, zaangazowaiu partiotycznym OO Bernardynow. Historia ludzka wpleciona w Boze plany. Pozdrawiam OO Bernardynow z Radecznicy z Ojcem Kustoszem na czele.Data dodania komentarza: 06.05.2024, 22:16Źródło komentarza: O. Sylwester Skirliński OFM