Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama MHR - Karp z Białki

Czekamy na otwarcie hali OSiR

Długo wyczekiwane marzenie o wyremontowanej hali widowiskowo – sportowej zamojskiego OSiR już wkrótce się spełni. Na nowej hali przeważać będzie kolor żółty, który wypełni zarówno nawierzchnię parkietu jak również ściany.
Czekamy na otwarcie hali OSiR

Na halę z niecierpliwością czekają sportowcy i trenerzy, a szczególnie szczypiorniści Padwy Zamość, którzy w tym sezonie rozgrywkowym grają w Centralnej Lidze. Zawodnicy Padwy po remoncie nawierzchni hali będą mieli komfortowe warunki do trenowania, a więc jako kibice możemy także liczyć na jeszcze lepsze wyniki sportowe. Z uwagi na remont zamojskiej hali przygotowania do najbliższych spotkań odbywają się w Nieliszu, a wszystkie mecze odbywają się na wyjeździe. Wszystkie te spotkania są dalekie, a to wiąże się z długim czasem spędzonym w podróży, co przekłada się na zmęczenie zawodników. Prezes MKS Padwa Zamość Sławomir Tór przyznał, że zarówno zespół jak również kibice z niecierpliwością czekają na zakończenie remontu hali.

POSŁUCHAJ


W ramach modernizacji hali wymieniona jest nie tylko nawierzchnia, która od lat wymagała remontu, ale także oświetlenie, nagłośnienie i tablica świetlna.

POSŁUCHAJ

Jakie prace już zostały wykonane?

POSŁUCHAJ

Sławomir Tór dodał, że wierzy i ma nadzieję, że spotkanie 7. kolejki z Białą Podlaską rozegrane zostanie w Zamościu.

POSŁUCHAJ

W najbliższej kolejce Padwę czeka wyjazdowe spotkanie do Sosnowca, a 7.kolejka z Białą Podlaską zaplanowana jest na ostatni weekend października. Miejmy nadzieję, że ten mecz rozegrany zostanie na zamojskiej hali OSiR. Jako kibice mocno trzymamy kciuki za naszych szczypiornistów, życząc im w rozgrywkach dużo powodzenia.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: AnnaTreść komentarza: Super. Pięknie spiewająData dodania komentarza: 24.11.2023, 11:54Źródło komentarza: Biłgoraj. Koncert ukraińskiego zespołu AkordAutor komentarza: Jolanta WacykTreść komentarza: Chciałabym bardzo serdecznie podziękować obu Paniom za wspaniałą inicjatywę, popartą ogromnym wysiłkiem i determinacją, które pozwoliły wprowadzić go w życie z pomocą wielu ludzi dobrej woli, zarówno pojedynczych osób jak i organizacji. Dzisiejsza uroczystość odsłonięcia obelisku z tablicą upamiętniającą imię Stanisława Witeszczaka, w której miałam zaszczyt uczestniczyć, to piękne wydarzenie , o wielkiej wartości emocjonalnej dla mnie, wnuczki Stanisława Witeszczaka, jak również patriotyczno-edukacyjnej dla młodzieży zamojskich szkół.Data dodania komentarza: 23.11.2023, 22:37Źródło komentarza: Pamięci Stanisława Witeszczaka ps. "Konrad"Autor komentarza: TomaszTreść komentarza: super audycja:) @wjegoreku + @radiozamoscData dodania komentarza: 22.11.2023, 10:17Źródło komentarza: Wspólnota "W Jego Ręku" - budowanie relacji z Bogiem i ludźmiAutor komentarza: Paweł z parafi werbkowice.Treść komentarza: serdecznie pozdrawiam księdza proboszcza Stanisława.Data dodania komentarza: 21.11.2023, 19:55Źródło komentarza: Spotkania akademickie w BukowinieAutor komentarza: OjciecTreść komentarza: I tak trzymać! "Róbmy swoje " Nie bójmy się śmierci gdy idziemy kuniej z Tym który ja pokonała.Data dodania komentarza: 18.11.2023, 19:41Źródło komentarza: Wystarczy być...Autor komentarza: Dariusz FrógTreść komentarza: Piękne stroje ludowe .Data dodania komentarza: 17.11.2023, 16:37Źródło komentarza: Lubaczów. Kultura i moda XIX wieku
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A