Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Zielony Zakątek

Czekamy na otwarcie hali OSiR

Długo wyczekiwane marzenie o wyremontowanej hali widowiskowo – sportowej zamojskiego OSiR już wkrótce się spełni. Na nowej hali przeważać będzie kolor żółty, który wypełni zarówno nawierzchnię parkietu jak również ściany.
Czekamy na otwarcie hali OSiR

Na halę z niecierpliwością czekają sportowcy i trenerzy, a szczególnie szczypiorniści Padwy Zamość, którzy w tym sezonie rozgrywkowym grają w Centralnej Lidze. Zawodnicy Padwy po remoncie nawierzchni hali będą mieli komfortowe warunki do trenowania, a więc jako kibice możemy także liczyć na jeszcze lepsze wyniki sportowe. Z uwagi na remont zamojskiej hali przygotowania do najbliższych spotkań odbywają się w Nieliszu, a wszystkie mecze odbywają się na wyjeździe. Wszystkie te spotkania są dalekie, a to wiąże się z długim czasem spędzonym w podróży, co przekłada się na zmęczenie zawodników. Prezes MKS Padwa Zamość Sławomir Tór przyznał, że zarówno zespół jak również kibice z niecierpliwością czekają na zakończenie remontu hali.

POSŁUCHAJ


W ramach modernizacji hali wymieniona jest nie tylko nawierzchnia, która od lat wymagała remontu, ale także oświetlenie, nagłośnienie i tablica świetlna.

POSŁUCHAJ

Jakie prace już zostały wykonane?

POSŁUCHAJ

Sławomir Tór dodał, że wierzy i ma nadzieję, że spotkanie 7. kolejki z Białą Podlaską rozegrane zostanie w Zamościu.

POSŁUCHAJ

W najbliższej kolejce Padwę czeka wyjazdowe spotkanie do Sosnowca, a 7.kolejka z Białą Podlaską zaplanowana jest na ostatni weekend października. Miejmy nadzieję, że ten mecz rozegrany zostanie na zamojskiej hali OSiR. Jako kibice mocno trzymamy kciuki za naszych szczypiornistów, życząc im w rozgrywkach dużo powodzenia.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze