Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 29 września 2023 18:27
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama KARCZMA W DECHĘ

Drugi sezon programu BBL Zamość 2021 dobiega końca

W poniedziałek (25.10) odbędzie się ostatni trening programu Biegam Bo Lubię, który jak zawsze zaplanowano o godz. 18.00 na stadionie zamojskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.
Drugi sezon programu BBL Zamość 2021 dobiega końca
Autor: BBL Aleksandra Jakubczak

Zarówno pierwszy jako i obecny sezon był niewątpliwie wyjątkowy i niezapomniany pod wieloma względami. Bezpłatne treningi adresowane są do biegaczy zawodowych i amatorów. Zajęcia są ciekawe, bo urozmaicone przyrządami do ćwiczeń wszystkich partii mięśni, o czym powiedziała trenerka zajęć Aleksandra Jakubczak.

POSŁUCHAJ

Bieganie to nie tylko pokonywanie kilometrów na bieżni, ale przede wszystkim są to zajęcia ogólnorozwojowe. Zajęcia z pozoru są trudne, ale dostosowane do umiejętności każdego zawodnika. Na czym polegają zajęcia biegowe grupy BBL?

POSŁUCHAJ

Wspólne ćwiczenia i wyjazdy na zawody są dla zawodników motywacją do dalszego trenowania. Kalendarz biegowy wszystkich zawodników jest wypełniony na cały sezon, bo starają się oni systematycznie uczestniczyć w zawodach organizowanych w Polsce. Biegacze grupy BBL biorą także udział w biegach organizowanych w Zamościu i regionie. Treningi są efektywne, o czym świadczą osiągnięte wyniki. Niejednokrotnie członkowie BBL stali na podium, a radość jaką czerpią z uzyskanych czasów jest siłą napędową do dalszego działania. W niedzielę( 25.10) kilkuosobowa reprezentacja BBL wzięła udział w 5. Półmaratonie lubelskim, który odbył się nad Zalewem Zemborzyckim w Lublinie. Wyniki zawodników były bardzo dobre, więc oprócz pamiątkowych medali przywieźli także okazałe puchary.

"Motywacja na treningu, wspólne wyjazdy na zawody, nawiązane przyjaźnie, dzielenie się doświadczeniem, praktyczne treningowe porady i wiele więcej połączyło Nas Zamojskich biegaczy w mocną silną grupę inspirująca innych do aktywnego spędzania czasu" - napisała trenerka Aleksandra Jakubaczak na Facebookowym profilu "Biegam Bo Lubię Zamość".

Poniedziałkowe (25.10) ostatnie zajęcia programu zaplanowano o godz. 18.00 na zamojskim stadionie OSiR-u. Jednak należy podkreślić, że koniec programu wcale nie oznacza końca treningów. Bowiem wszyscy biegacze będą spotykać się tradycyjnie na niedzielnych długich rozbieganiach. Osoby interesujące się bieganiem, które chciałyby pobiegać wspólnie z grupą zapraszamy na profil Facebookowy ”Biegam Bo Lubię Zamość”. Ten, kto dołączy do grupy będzie mógł korzystać z fachowych porad i postów dotyczących tras i godzin wspólnych treningów.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: stary tancerzTreść komentarza: Zespoły ludowe w tym czasie (1985 rok) były, nie można powiedzieć, że w tym czasie nie było takich zespołów... Były zespoły ludowe, które działały przy I LO w Zamościu - Instruktorem był chyba pan Kułaj, przy Zamojskich Fabrykach Mebli działał zespół "Drzewiarz", był zespół przy POM w Zamościu - instruktorem była pani Maria Góra - Szeląg, był zespół dziecięcy "Zamościanka" - instruktorem był pan Marek Fik. oczywiście zespoły te po upadku komuny porozpadały się i została sama jedna "Zamojszczyzna". Chyba, że pani Joli chodziło o to, że takiego zespołu nie było w Zamojskim Domu Kultury, w 1985 roku oczywiście chodziło o Wojewódzki Dom Kultury w Zamościu.Data dodania komentarza: 28.09.2023, 11:02Źródło komentarza: Działalność Zespołu Pieśni i Tańca "Zamojszczyzna"Autor komentarza: FranciszekTreść komentarza: Śliczne wszystkie Panie .Bardzo piękne stroje ludoweData dodania komentarza: 27.09.2023, 23:39Źródło komentarza: Uroczyste obchody 30. rocznicy powstania Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy SamejAutor komentarza: FranciszekTreść komentarza: Życzę Państwu Bożego Błogosławieństwa Opieki Matki Bożej Wszelkiej Pomyślności w życiu zawodowym jako i prywatnym Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy Samej.Data dodania komentarza: 27.09.2023, 23:36Źródło komentarza: Uroczyste obchody 30. rocznicy powstania Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy SamejAutor komentarza: Koleżanka z namiotuTreść komentarza: Świetny wywiad i świetna kobieta pełna pasji i determinacji ! Pozdrawiam Cię serdecznie Emcia :)Data dodania komentarza: 15.09.2023, 20:49Źródło komentarza: Kobiety w InżynieriiAutor komentarza: Bartek W.Treść komentarza: Gratsy, że udało Ci się ukończyć kierunek i masz super pracę Data dodania komentarza: 15.09.2023, 13:33Źródło komentarza: Kobiety w InżynieriiAutor komentarza: MatiTreść komentarza: Super wywiad, Pani Emanuela bardzo rzeczowa i w porządku kobieta. Oby coraz więcej kobiet nauki i inżynierii się rodziło!Data dodania komentarza: 15.09.2023, 13:13Źródło komentarza: Kobiety w Inżynierii
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A