Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 3 października 2023 19:45
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama KARCZMA W DECHĘ

Webinar „Pozyskanie inwestora i rozwój firmy od kuchni”

Celem bezpłatnych webinarów jest wsparcie przedsiębiorców i startupów w rozwoju, digitalizacji i pozyskaniu finansowania w ciężkich czasach pandemii.
Webinar „Pozyskanie inwestora i rozwój firmy od kuchni”

Program prowadzony jest przez Fundację Inkubator Technologiczny we współpracy z Bankiem Gospodarstwa Krajowego.
Partnerem jest Netrix Ventures - fundusz inwestycyjny skoncentrowany na inwestycjach w przedsięwzięcia wczesnej fazy, Uniwersytet Marii Curie Skłodowskiej i Wschodni Akcelerator Biznesu.
Celem programu jest dotarcie do lokalnych startupów i projektów, aby dzięki udziałowi w szkoleniu online mogli uzyskać niezbędną wiedzę, a także wsparcia, które jest niezbędne dla młodych przedsiębiorców.

Webinar: „Pozyskanie inwestora i rozwój firmy od kuchni” odbędzie się w najbliższy czwartek, 28 października, godz.: 11:00.

Pozyskanie inwestora to skomplikowana, ale warta świeczki gra, więc czwartkowe spotkanie to idealna okazja na poszerzenie naszej biznesowej wiedzy! Zaproszeni goście zdradzą uczestnikom webinaru: 

 

 

Zaproszeni prelegenci to:

  • Łukasz Gołąbek - wiceprezes zarządu Netrix Group.

Udział jest bezpłatny, ale obowiązuje rejestracja online

Ilość miejsc jest ograniczona!

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: stary tancerzTreść komentarza: Zespoły ludowe w tym czasie (1985 rok) były, nie można powiedzieć, że w tym czasie nie było takich zespołów... Były zespoły ludowe, które działały przy I LO w Zamościu - Instruktorem był chyba pan Kułaj, przy Zamojskich Fabrykach Mebli działał zespół "Drzewiarz", był zespół przy POM w Zamościu - instruktorem była pani Maria Góra - Szeląg, był zespół dziecięcy "Zamościanka" - instruktorem był pan Marek Fik. oczywiście zespoły te po upadku komuny porozpadały się i została sama jedna "Zamojszczyzna". Chyba, że pani Joli chodziło o to, że takiego zespołu nie było w Zamojskim Domu Kultury, w 1985 roku oczywiście chodziło o Wojewódzki Dom Kultury w Zamościu.Data dodania komentarza: 28.09.2023, 11:02Źródło komentarza: Działalność Zespołu Pieśni i Tańca "Zamojszczyzna"Autor komentarza: FranciszekTreść komentarza: Śliczne wszystkie Panie .Bardzo piękne stroje ludoweData dodania komentarza: 27.09.2023, 23:39Źródło komentarza: Uroczyste obchody 30. rocznicy powstania Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy SamejAutor komentarza: FranciszekTreść komentarza: Życzę Państwu Bożego Błogosławieństwa Opieki Matki Bożej Wszelkiej Pomyślności w życiu zawodowym jako i prywatnym Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy Samej.Data dodania komentarza: 27.09.2023, 23:36Źródło komentarza: Uroczyste obchody 30. rocznicy powstania Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy SamejAutor komentarza: Koleżanka z namiotuTreść komentarza: Świetny wywiad i świetna kobieta pełna pasji i determinacji ! Pozdrawiam Cię serdecznie Emcia :)Data dodania komentarza: 15.09.2023, 20:49Źródło komentarza: Kobiety w InżynieriiAutor komentarza: Bartek W.Treść komentarza: Gratsy, że udało Ci się ukończyć kierunek i masz super pracę Data dodania komentarza: 15.09.2023, 13:33Źródło komentarza: Kobiety w InżynieriiAutor komentarza: MatiTreść komentarza: Super wywiad, Pani Emanuela bardzo rzeczowa i w porządku kobieta. Oby coraz więcej kobiet nauki i inżynierii się rodziło!Data dodania komentarza: 15.09.2023, 13:13Źródło komentarza: Kobiety w Inżynierii