Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 15 lipca 2024 04:05
Reklama SIG Zamość

Webinar „Pozyskanie inwestora i rozwój firmy od kuchni”

Celem bezpłatnych webinarów jest wsparcie przedsiębiorców i startupów w rozwoju, digitalizacji i pozyskaniu finansowania w ciężkich czasach pandemii.
Webinar „Pozyskanie inwestora i rozwój firmy od kuchni”

Program prowadzony jest przez Fundację Inkubator Technologiczny we współpracy z Bankiem Gospodarstwa Krajowego.
Partnerem jest Netrix Ventures - fundusz inwestycyjny skoncentrowany na inwestycjach w przedsięwzięcia wczesnej fazy, Uniwersytet Marii Curie Skłodowskiej i Wschodni Akcelerator Biznesu.
Celem programu jest dotarcie do lokalnych startupów i projektów, aby dzięki udziałowi w szkoleniu online mogli uzyskać niezbędną wiedzę, a także wsparcia, które jest niezbędne dla młodych przedsiębiorców.

Webinar: „Pozyskanie inwestora i rozwój firmy od kuchni” odbędzie się w najbliższy czwartek, 28 października, godz.: 11:00.

Pozyskanie inwestora to skomplikowana, ale warta świeczki gra, więc czwartkowe spotkanie to idealna okazja na poszerzenie naszej biznesowej wiedzy! Zaproszeni goście zdradzą uczestnikom webinaru: 

 

 

Zaproszeni prelegenci to:

  • Łukasz Gołąbek - wiceprezes zarządu Netrix Group.

Udział jest bezpłatny, ale obowiązuje rejestracja online

Ilość miejsc jest ograniczona!

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Jadwiga z rodziny GreniukTreść komentarza: Miło poczytać historii o Dubie,tutaj byli ochrzczeni dzieci mojego pradziadka Józefa Greniuka,mój dziadek to Paweł Greniuk ,miał dużo rodzeństwa.Mieszkam obecnie na ziemiach odzyskanych,zbieram informacje do drzewa genealogicznego rodziny Greniuk.Data dodania komentarza: 03.07.2024, 08:57Źródło komentarza: Bogata historia parafii DubAutor komentarza: KatolikTreść komentarza: Gratuluję że się uda uratować zabytek który jest naszą polską historiąData dodania komentarza: 28.06.2024, 16:51Źródło komentarza: Ostania Msza święta sprawowana w kościele w DubieAutor komentarza: Tolek.Treść komentarza: Po pierwsze -primo :młodzi sportowcy są najważniejsi oraz ich trenerzy-instruktorzy-wychowawcy. Nas kibiców sportowych cieszą wyniki osiągnięte przez sportowców oraz pomoc jaką Włodarze gminy udzielają tym młodym ludziomData dodania komentarza: 13.06.2024, 23:52Źródło komentarza: Gminna Gala Sportu 2024Autor komentarza: gośćTreść komentarza: Niech Bóg błogosławi księdzu w posłudze kapelana.Data dodania komentarza: 10.06.2024, 22:37Źródło komentarza: Ks. Karol JędruszczakAutor komentarza: Józefa KornagaTreść komentarza: To za każdym razem piękna,doniosła uroczystość. Miałam kiedyś zaszczyt uczestniczyć w niej okraszając wykonywane pieśni własnymi wierszami o partyzantach.Data dodania komentarza: 06.06.2024, 22:42Źródło komentarza: XI Koncert Piosenki Partyzanckiej odbędzie się w „Szałasie n/Tanwią”Autor komentarza: JEZIERSKI JTreść komentarza: DZIĘKUJE PIEKNIE -ZA TAKA WSPANIAŁĄ UCZTE O BIEGANIU ,ZE SPORTOWYM POZDROWIENIEM JOZEF JEZIERSKI.Data dodania komentarza: 15.05.2024, 16:04Źródło komentarza: „Ultra Roztocze" 2024 zawita do Krasnobrodu