Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama NATLENOWANI

Webinar „Pozyskanie inwestora i rozwój firmy od kuchni”

Celem bezpłatnych webinarów jest wsparcie przedsiębiorców i startupów w rozwoju, digitalizacji i pozyskaniu finansowania w ciężkich czasach pandemii.
Webinar „Pozyskanie inwestora i rozwój firmy od kuchni”

Program prowadzony jest przez Fundację Inkubator Technologiczny we współpracy z Bankiem Gospodarstwa Krajowego.
Partnerem jest Netrix Ventures - fundusz inwestycyjny skoncentrowany na inwestycjach w przedsięwzięcia wczesnej fazy, Uniwersytet Marii Curie Skłodowskiej i Wschodni Akcelerator Biznesu.
Celem programu jest dotarcie do lokalnych startupów i projektów, aby dzięki udziałowi w szkoleniu online mogli uzyskać niezbędną wiedzę, a także wsparcia, które jest niezbędne dla młodych przedsiębiorców.

Webinar: „Pozyskanie inwestora i rozwój firmy od kuchni” odbędzie się w najbliższy czwartek, 28 października, godz.: 11:00.

Pozyskanie inwestora to skomplikowana, ale warta świeczki gra, więc czwartkowe spotkanie to idealna okazja na poszerzenie naszej biznesowej wiedzy! Zaproszeni goście zdradzą uczestnikom webinaru: 

 

 

Zaproszeni prelegenci to:

  • Łukasz Gołąbek - wiceprezes zarządu Netrix Group.

Udział jest bezpłatny, ale obowiązuje rejestracja online

Ilość miejsc jest ograniczona!

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: AnnaTreść komentarza: Super. Pięknie spiewająData dodania komentarza: 24.11.2023, 11:54Źródło komentarza: Biłgoraj. Koncert ukraińskiego zespołu AkordAutor komentarza: Jolanta WacykTreść komentarza: Chciałabym bardzo serdecznie podziękować obu Paniom za wspaniałą inicjatywę, popartą ogromnym wysiłkiem i determinacją, które pozwoliły wprowadzić go w życie z pomocą wielu ludzi dobrej woli, zarówno pojedynczych osób jak i organizacji. Dzisiejsza uroczystość odsłonięcia obelisku z tablicą upamiętniającą imię Stanisława Witeszczaka, w której miałam zaszczyt uczestniczyć, to piękne wydarzenie , o wielkiej wartości emocjonalnej dla mnie, wnuczki Stanisława Witeszczaka, jak również patriotyczno-edukacyjnej dla młodzieży zamojskich szkół.Data dodania komentarza: 23.11.2023, 22:37Źródło komentarza: Pamięci Stanisława Witeszczaka ps. "Konrad"Autor komentarza: TomaszTreść komentarza: super audycja:) @wjegoreku + @radiozamoscData dodania komentarza: 22.11.2023, 10:17Źródło komentarza: Wspólnota "W Jego Ręku" - budowanie relacji z Bogiem i ludźmiAutor komentarza: Paweł z parafi werbkowice.Treść komentarza: serdecznie pozdrawiam księdza proboszcza Stanisława.Data dodania komentarza: 21.11.2023, 19:55Źródło komentarza: Spotkania akademickie w BukowinieAutor komentarza: OjciecTreść komentarza: I tak trzymać! "Róbmy swoje " Nie bójmy się śmierci gdy idziemy kuniej z Tym który ja pokonała.Data dodania komentarza: 18.11.2023, 19:41Źródło komentarza: Wystarczy być...Autor komentarza: Dariusz FrógTreść komentarza: Piękne stroje ludowe .Data dodania komentarza: 17.11.2023, 16:37Źródło komentarza: Lubaczów. Kultura i moda XIX wieku
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A