Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Powołania dla zawodniczek Suchowiczteam

W naszym regionie największym zainteresowaniem wśród chłopców cieszy się piłka nożna. Najliczniejszym klubem, gdzie piłkę uprawiają chłopcy jest Hetman Zamość. Natomiast zespołem, gdzie piłkę nożna uprawiają także dziewczęta jest słynny na całą Polskę klub Suchowiczteam.
Powołania dla zawodniczek Suchowiczteam

Autor: Suchowiczteam

Zawodniczki tego klubu odnoszą ciągle nowe sukcesy, a kolejne sportowe osiągniecia zanotowały na swoich kontach Aleksandra Bednarz i Jagoda Wróbel (kat U-15). Zawodniczki po raz kolejny zostały powołane do kadry trampkarek LZPN, a po przygotowaniach miały okazję zaprezentować swoje piekarskie umiejętności w Turnieju w ramach eliminacji kadr wojewódzkich do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, który w dn. 22-24 października odbył się w Łodzi. Natomiast kolejny sukces należy do zawodniczki Oliwii Bzówki, która została powołana na konsultację szkoleniową kadry LZPN.

POSŁUCHAJ


Oliwia Bzówka w ten weekend, bo w dn. 20 - 21 listopada uda się na specjalistyczne szkolenie do Krasnegostawu.
POSŁUCHAJ

Wojciech Suchowicz dodał, że zajęcia dla orliczek, młodziczek i juniorek prowadzą wyszkoleni trenerzy.
POSŁUCHAJ


Treningi odbywają się w środy i piątki na terenie szkoły Podstawowej w Żdanowie. Zawodniczkom gratulujemy powołań jednak należy podkreślić, że sukcesy piłkarek są zwieńczeniem ciężkiej pracy oraz zaangażowania ich samych oraz rodziców i trenerów. Wszystkie dziewczęta lubiące aktywność fizyczną serdecznie zachęcamy do zapisów na piłkarskie treningi. Osoby zainteresowane mogą dołączyć do drużyn w każdej chwili, a informacje o zapisach do klubu można uzyskać u Wojciecha Suchowicza pod nr tel. 603 861 457.Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Kacper KycTreść komentarza: Brawo proszę Księdza 🥰👏Data dodania komentarza: 04.12.2023, 23:08Źródło komentarza: Adwent- czas radosnego oczekiwania na przyjście PanaAutor komentarza: SowaanTreść komentarza: Temat jak najbardziej na czasie, co wzbudza zainteresowanie. Przyjemny odbiór wywiaduData dodania komentarza: 04.12.2023, 18:36Źródło komentarza: Adwent- czas radosnego oczekiwania na przyjście PanaAutor komentarza: ciekawyTreść komentarza: nie mogli się połączyć z rajdem PTTK Zamość? :P, tego samego dnia szliData dodania komentarza: 03.12.2023, 18:13Źródło komentarza: XIV Rajd pieszy ze św. Mikołajem w Gminie ZamośćAutor komentarza: @ElanrTreść komentarza: WITAM kochany KUFER i gratuluję Wam otwartości serca, spontanicznego podejścia do życia i pokazania światu, że bycie seniorem też może być piękne i ciekawe. Jestem szczęśliwa że Was poznałam.! ElaData dodania komentarza: 01.12.2023, 17:22Źródło komentarza: Działalność Grupy Teatralnej "Kufer" ze SzczebrzeszynaAutor komentarza: AnnaTreść komentarza: Super. Pięknie spiewająData dodania komentarza: 24.11.2023, 11:54Źródło komentarza: Biłgoraj. Koncert ukraińskiego zespołu AkordAutor komentarza: Jolanta WacykTreść komentarza: Chciałabym bardzo serdecznie podziękować obu Paniom za wspaniałą inicjatywę, popartą ogromnym wysiłkiem i determinacją, które pozwoliły wprowadzić go w życie z pomocą wielu ludzi dobrej woli, zarówno pojedynczych osób jak i organizacji. Dzisiejsza uroczystość odsłonięcia obelisku z tablicą upamiętniającą imię Stanisława Witeszczaka, w której miałam zaszczyt uczestniczyć, to piękne wydarzenie , o wielkiej wartości emocjonalnej dla mnie, wnuczki Stanisława Witeszczaka, jak również patriotyczno-edukacyjnej dla młodzieży zamojskich szkół.Data dodania komentarza: 23.11.2023, 22:37Źródło komentarza: Pamięci Stanisława Witeszczaka ps. "Konrad"
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A