Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 27 września 2023 19:30
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama KARCZMA W DECHĘ

Powołania dla zawodniczek Suchowiczteam

W naszym regionie największym zainteresowaniem wśród chłopców cieszy się piłka nożna. Najliczniejszym klubem, gdzie piłkę uprawiają chłopcy jest Hetman Zamość. Natomiast zespołem, gdzie piłkę nożna uprawiają także dziewczęta jest słynny na całą Polskę klub Suchowiczteam.
Powołania dla zawodniczek Suchowiczteam
Autor: Suchowiczteam

Zawodniczki tego klubu odnoszą ciągle nowe sukcesy, a kolejne sportowe osiągniecia zanotowały na swoich kontach Aleksandra Bednarz i Jagoda Wróbel (kat U-15). Zawodniczki po raz kolejny zostały powołane do kadry trampkarek LZPN, a po przygotowaniach miały okazję zaprezentować swoje piekarskie umiejętności w Turnieju w ramach eliminacji kadr wojewódzkich do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, który w dn. 22-24 października odbył się w Łodzi. Natomiast kolejny sukces należy do zawodniczki Oliwii Bzówki, która została powołana na konsultację szkoleniową kadry LZPN.

POSŁUCHAJ


Oliwia Bzówka w ten weekend, bo w dn. 20 - 21 listopada uda się na specjalistyczne szkolenie do Krasnegostawu.
POSŁUCHAJ

Wojciech Suchowicz dodał, że zajęcia dla orliczek, młodziczek i juniorek prowadzą wyszkoleni trenerzy.
POSŁUCHAJ


Treningi odbywają się w środy i piątki na terenie szkoły Podstawowej w Żdanowie. Zawodniczkom gratulujemy powołań jednak należy podkreślić, że sukcesy piłkarek są zwieńczeniem ciężkiej pracy oraz zaangażowania ich samych oraz rodziców i trenerów. Wszystkie dziewczęta lubiące aktywność fizyczną serdecznie zachęcamy do zapisów na piłkarskie treningi. Osoby zainteresowane mogą dołączyć do drużyn w każdej chwili, a informacje o zapisach do klubu można uzyskać u Wojciecha Suchowicza pod nr tel. 603 861 457.Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze