Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Dom Pomocy Społecznej w Lubaczowie

Czekamy na domowy mecz

Jako kibice Padwy odliczamy czas do meczu, który po remoncie hali widowiskowo – sportowej rozegrany zostanie w Zamościu.
Czekamy na domowy mecz

Będzie to mecz 9 kolejki Ligi Centralnej i jak dotąd Padwa zgromadziła na swoim koncie dwie wygrane i sześć porażek. W ostatnią sobotę (13.11) Padwa zagrała na wyjedzie z ORLEN Upstream SRS Przemyśl, a mecz zakończył się wynikiem 26:34. Przyczyną ostatniej porażki były błędy zespołu, ale Padwa grała w osłabieniu ponieważ wprost z gabinetów lekarskich na parkiecie zagrali Adrian Adamczuk i Hubert Obydź, którzy w ostatnim czasie zmagali się z kontuzjami. Jak wyglądało spotkanie w Przemysłu? Rywale wykazali się skuteczną grą i w pierwszej połowie spotkania zapisywali na swoim koncie wynik 16:14. Po zmianie stron Padwa szybko doprowadziła do wyrównania jednak podopieczni Marcina Czerwonki nie wykorzystali kilku czystych pozycji, a do tego pojawiły się błędy indywidualne. Podsumowując spotkanie, Padwa w Przemyślu zagrała nierówno. Żółto-czerwonym brakowało lidera, który w newralgicznych momentach potrafiłby podjąć decydujący atak na bramkę. O naszej porażce zadecydował słabszy ostatni kwadrans. Przemyśl utrzymał skuteczność, my natomiast w paru ważnych momentach nie rzucaliśmy bramek. Po raz kolejny byliśmy mocno osłabieni, co zapewne też miało wpływ na przebieg meczu – ocenił spotkanie Wiceprezes Padwy Sławomir Tór. Po ośmiu spotkaniach wyjazdowych Padwa wreszcie wróci do domu i w najbliższą sobotę (20.11) o godz. 18.00 podejmie Siódemkę Miedź Legnica, o czym poinformował Sławomir Tór.


POSŁUCHAJ

Po ośmiu spotkaniach wyjazdowych Padwa wreszcie wróci do domu i w najbliższą sobotę (20.11) o godz. 18.00 podejmie Siódemkę Miedź Legnica. Bilety dla kibiców dostępne są w recepcji OSiR-u.

ZAPRASZAMY NA MECZ I LICZYMY NA GORĄCY DOPING


ORLEN UPSTREAM SRS PRZEMYŚL – PADWA ZAMOŚĆ 34:26 (16:14)

PADWA: Kozłowski, Proć – Orlich 5, Puszkarski 5, Szymański 4, Pomiankiewicz 4, Olichwiruk 2, Bajwoluk 2, T. Fugiel 2, Obydź 1, Adamczuk 1, Sz. Fugiel, Mchawrab, Skiba, Kłoda, Sałach.

Kary: 14 minut – 18 minut.

Sędziowali: Andrzej Kierczak (Pielgrzymowice) i Tomasz Wrona (Kraków)
 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Barbara KotarskaTreść komentarza: Pozdrawiam Cię Grażynko, mam żywo w pamięci naszą podròż do Lisieux, i nocne prasowanie Twojego białego ubrania do Komunii Świętej, zawdzięczam Ci refleksję o mnie trudną do przyjęcia w danej chwili , ale nieocenioną w pòźniejszym szukaniu drogi życia. Basia, postulantka.Data dodania komentarza: 31.03.2024, 23:42Źródło komentarza: Bóg może wszystko!Autor komentarza: A.Treść komentarza: Bardzo dziękuję...Data dodania komentarza: 26.03.2024, 19:15Źródło komentarza: Rekolekcje wielkopostne ostatniej szansy 2024. Dzień IIIAutor komentarza: StasTreść komentarza: Pięknie, pozdrawiam serdecznie, potomek Józefa Jelonka i Apolonii primo voto Wilczyńskiej z d. Sermanowicz z BRZOZOWCA, Stanisław Feliks Demidowski z rodzinąData dodania komentarza: 25.03.2024, 18:32Źródło komentarza: Stary Bidaczów. Rajd „Na styku granic”Autor komentarza: AgnieszkaTreść komentarza: Warto posłuchać i oczywiście obejrzeć film Powołany 2.Data dodania komentarza: 22.03.2024, 13:52Źródło komentarza: "Powołany" - historia pisana życiem. Kulisy produkcjiAutor komentarza: HkdTreść komentarza: Wow, jestem na żywieniu pozajelitowym od dwóch lat, dobrze że taka poradnia będzie bliżejData dodania komentarza: 20.03.2024, 20:42Źródło komentarza: Otwarcie Pracowni Żywienia Pozajelitowego w ZamościuAutor komentarza: Maria CybulskaTreść komentarza: Jak przyjemnie było wysłuchać wypowiedzi wszystkich rozmówców Piękna historia mojej rodzinnej miejscowości oraz życia parafii i tradycji jakie są kultywowane Lubię tam wracać zawszeData dodania komentarza: 11.03.2024, 17:11Źródło komentarza: Niedziela Radiowa w Parafii Jeziernia