Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 26 września 2023 05:10
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama Ośrodek Wypoczynkowy NATURA w Krasnobrodzie

Konkurs KSM „Wierność bł. Karoliny Kózki i męstwo św. Stanisława Kostki” za nami

Za nami kolejna edycja Diecezjalnego Konkursu Wiedzy i Konkursu Plastycznego pod hasłem „Wierność bł. Karoliny Kózki i męstwo św. Stanisława Kostki”.
Konkurs KSM „Wierność bł. Karoliny Kózki i męstwo św. Stanisława Kostki” za nami

Konkurs od 8 lat organizuje Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej. W czwartek (18.11) odbył się diecezjalny etap konkursu wiedzy oraz rozstrzygnięcie wszystkich części konkursowych zmagań. Diecezjalny Asystent KSM, ks. Mateusz Furmaniak podkreślił, że konkurs cieszył się tak dużym zainteresowaniem dzieci i młodzieży.

POSŁUCHAJ

Laureatami konkursu plastycznego w młodszej kategorii zostali m.in. uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 w Tomaszowie Lubelskim.

POSŁUCHAJ

Ks. Mateusz Furmianiak dodaje, że są plany rozwoju konkursu. Jednym z działań mają być dodatkowe nagrody dla najlepszych uczestników części plastycznej.

POSŁUCHAJ

Jak się okazało, Izabeli Janowicz, uczennicy klasy 8 Szkoły Podstawowej w Narolu, laureatce I miejsca w konkursie wiedzy,przygotowanie się do konkursu przyszło z łatwością.

POSŁUCHAJ

Joanna Łęcka, uczennica klasy VI Katolickiej Szkoły Podstawowej im. św. o. Pio w Zamościu zdobyła II miejsce w konkursie wiedzy w swojej kategorii wiekowej. Podzieliła się z nami radością ze swojego sukcesu.

POSŁUCHAJ

Ważną rolę w przygotowaniu do konkursu mają katecheci. Ks. Paweł Cisek, z Katolickiej Szkoły Podstawowej im. św. o. Pio w Zamościu cieszy się z osiągnięcia i pracy swojej podopiecznej.

POSŁUCHAJ

Ks. Mateusz Furmaniak dodaje, że w kolejnych edycjach, konkurs wiedzy również zmieni się w swojej formule.

POSŁUCHAJ

Fotogalerię zdjęć z rozstrzygnięcia konkursu, a także pełną listę laureatów będzie można niebawem znaleźć na stronie internetowej Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej. Wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym serdecznie gratulujemy.

 

 

 

 Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze