Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 29 września 2023 22:20
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama KARCZMA W DECHĘ

XII Submisja Drewna Cennego Lubelska Jesień 2021

Osiągnięto wysokie ceny za surowiec
XII Submisja Drewna Cennego Lubelska Jesień 2021
Autor: Łukasz Kot

XII Submisja Drewna Cennego Lubelska Jesień 2021 odbyła się w ubiegłym tygodniu (17.11.2021 r.) na placu ekspozycyjnym składnicy drewna Nadleśnictwa Krasnystaw. Submisja to pisemna, ofertowa licytacja drewna. Na placu znalazł się najcenniejsze okazy dębowe. Osiągnięto wysokie ceny za surowiec. Submisję podsumowuje Zygmunt Byra dyrektor Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Lublinie.

POSŁUCHAJ

Jeden z losów pochodzący z terenu Nadleśnictwa Mircze uzyskał najwyższa cenę. Cieszy się nadleśniczy Paweł Zawiślak.

POSŁUCHAJ

Jak podkreśla Waldemar Czajka nadleśniczy Nadleśnictwa Krasnystaw przygotowania do Submisji trwały wiele miesięcy.

POSŁUCHAJ

Drewno jest surowcem odnawialnym. Ze sprzedanego drewna powstaną luksusowe meble, przedmioty użyteczności codziennej oraz okleiny.

 

 

 Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: stary tancerzTreść komentarza: Zespoły ludowe w tym czasie (1985 rok) były, nie można powiedzieć, że w tym czasie nie było takich zespołów... Były zespoły ludowe, które działały przy I LO w Zamościu - Instruktorem był chyba pan Kułaj, przy Zamojskich Fabrykach Mebli działał zespół "Drzewiarz", był zespół przy POM w Zamościu - instruktorem była pani Maria Góra - Szeląg, był zespół dziecięcy "Zamościanka" - instruktorem był pan Marek Fik. oczywiście zespoły te po upadku komuny porozpadały się i została sama jedna "Zamojszczyzna". Chyba, że pani Joli chodziło o to, że takiego zespołu nie było w Zamojskim Domu Kultury, w 1985 roku oczywiście chodziło o Wojewódzki Dom Kultury w Zamościu.Data dodania komentarza: 28.09.2023, 11:02Źródło komentarza: Działalność Zespołu Pieśni i Tańca "Zamojszczyzna"Autor komentarza: FranciszekTreść komentarza: Śliczne wszystkie Panie .Bardzo piękne stroje ludoweData dodania komentarza: 27.09.2023, 23:39Źródło komentarza: Uroczyste obchody 30. rocznicy powstania Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy SamejAutor komentarza: FranciszekTreść komentarza: Życzę Państwu Bożego Błogosławieństwa Opieki Matki Bożej Wszelkiej Pomyślności w życiu zawodowym jako i prywatnym Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy Samej.Data dodania komentarza: 27.09.2023, 23:36Źródło komentarza: Uroczyste obchody 30. rocznicy powstania Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy SamejAutor komentarza: Koleżanka z namiotuTreść komentarza: Świetny wywiad i świetna kobieta pełna pasji i determinacji ! Pozdrawiam Cię serdecznie Emcia :)Data dodania komentarza: 15.09.2023, 20:49Źródło komentarza: Kobiety w InżynieriiAutor komentarza: Bartek W.Treść komentarza: Gratsy, że udało Ci się ukończyć kierunek i masz super pracę Data dodania komentarza: 15.09.2023, 13:33Źródło komentarza: Kobiety w InżynieriiAutor komentarza: MatiTreść komentarza: Super wywiad, Pani Emanuela bardzo rzeczowa i w porządku kobieta. Oby coraz więcej kobiet nauki i inżynierii się rodziło!Data dodania komentarza: 15.09.2023, 13:13Źródło komentarza: Kobiety w Inżynierii
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A