Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 29 września 2023 21:08
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama KARCZMA W DECHĘ

I Gala Wolontariatu w Lubaczowie

Z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza, 6 grudnia, w Lubaczowie odbędzie się I Gala Wolontariatu.
 I Gala Wolontariatu w Lubaczowie

W Powiecie Lubaczowskim takie wydarzenie organizowane jest po raz pierwszy.

Ma ono na celu uhonorowanie wszystkich tych którzy poświęcają się, aby pomóc innym, mówi inicjatorka przedsięwzięcia, Poseł na Sejm RP, Teresa Pamuła:

POSŁUCHAJ

Inicjatywa zorganizowania Gali zrodziła się z dotychczasowych działań wolontariuszy Powiatu Lubaczowskiego. Dzięki dotychczasowej współpracy powstał pomysł, aby nagrodzić tych, którzy dają z siebie więcej niż inni.

POSŁUCHAJ

Podczas wydarzenia zaplanowano występy artystyczne, krótkie przedstawienie działalności poszczególnych grup wolontariuszy, wręczenie dyplomów, medali i nagród, wielki tort oraz projekcję filmu o bracie Albercie „Nędzarz i Madame”. Nagrodzeni będą Ci, którzy działają najaktywniej, ale nie tylko.

POSŁUCHAJ

Uroczysta Gala Wolontariatu rozpocznie się o godz. 17:00 w Miejskim Domu Kultury im. Aleksandra Sas Bandrowskiego w Lubaczowie.

Katolickie Radio Zamość objęło Patronatem Medialnym to wydarzenie.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: stary tancerzTreść komentarza: Zespoły ludowe w tym czasie (1985 rok) były, nie można powiedzieć, że w tym czasie nie było takich zespołów... Były zespoły ludowe, które działały przy I LO w Zamościu - Instruktorem był chyba pan Kułaj, przy Zamojskich Fabrykach Mebli działał zespół "Drzewiarz", był zespół przy POM w Zamościu - instruktorem była pani Maria Góra - Szeląg, był zespół dziecięcy "Zamościanka" - instruktorem był pan Marek Fik. oczywiście zespoły te po upadku komuny porozpadały się i została sama jedna "Zamojszczyzna". Chyba, że pani Joli chodziło o to, że takiego zespołu nie było w Zamojskim Domu Kultury, w 1985 roku oczywiście chodziło o Wojewódzki Dom Kultury w Zamościu.Data dodania komentarza: 28.09.2023, 11:02Źródło komentarza: Działalność Zespołu Pieśni i Tańca "Zamojszczyzna"Autor komentarza: FranciszekTreść komentarza: Śliczne wszystkie Panie .Bardzo piękne stroje ludoweData dodania komentarza: 27.09.2023, 23:39Źródło komentarza: Uroczyste obchody 30. rocznicy powstania Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy SamejAutor komentarza: FranciszekTreść komentarza: Życzę Państwu Bożego Błogosławieństwa Opieki Matki Bożej Wszelkiej Pomyślności w życiu zawodowym jako i prywatnym Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy Samej.Data dodania komentarza: 27.09.2023, 23:36Źródło komentarza: Uroczyste obchody 30. rocznicy powstania Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy SamejAutor komentarza: Koleżanka z namiotuTreść komentarza: Świetny wywiad i świetna kobieta pełna pasji i determinacji ! Pozdrawiam Cię serdecznie Emcia :)Data dodania komentarza: 15.09.2023, 20:49Źródło komentarza: Kobiety w InżynieriiAutor komentarza: Bartek W.Treść komentarza: Gratsy, że udało Ci się ukończyć kierunek i masz super pracę Data dodania komentarza: 15.09.2023, 13:33Źródło komentarza: Kobiety w InżynieriiAutor komentarza: MatiTreść komentarza: Super wywiad, Pani Emanuela bardzo rzeczowa i w porządku kobieta. Oby coraz więcej kobiet nauki i inżynierii się rodziło!Data dodania komentarza: 15.09.2023, 13:13Źródło komentarza: Kobiety w Inżynierii
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A