Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 29 września 2023 23:09
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama Ośrodek Wypoczynkowy NATURA w Krasnobrodzie

Gmina Hrubieszów wyremontuje obiekty sportowe

W gm. Hrubieszów w Moniatyczach i Teptiukowie przebudowane zostaną kompleksy sportowe i wkrótce warunki do gry się poprawią.
Gmina Hrubieszów wyremontuje obiekty sportowe
Autor: Gmina Hrubieszów

Gmina Hrubieszów kładzie duży nacisk na współpracę z klubami sportowymi oraz ich rozwój i szkolenie młodzieży. Oczywiście największym zainteresowaniem cieszy się dyscyplina piłki nożnej. Miejscowym kubem, gdzie dzieci, młodzież i dorośli mogą kształcić swoje umiejętności piłkarskie jest Huragan Hrubieszów. Tomasz Zając wójt gminy Hrubieszów przyznał, że marzeniem wszystkich kibiców, dopingujących drużynę seniorów jest ich awans do A klasy.

POSŁUCHAJ

Zajęcia sportowe to przede wszystkim systematyczność i i ciężka praca zawodników na boisku. Sukcesy klubu to głównie zasługa trenerów i samych piłkarzy, którzy na co dzień trenują w trudnych warunkach pogodowych. Tomasz Zając dodał, że osiągnięcia i zaangażowanie treningowe zostało docenione przez PZPN.

POSŁUCHAJ


Aby zawodnicy mogli osiągać jeszcze lepsze sukcesy muszą mieć zapewnione odpowiednie warunki do gry. W przyszłym roku warunki sportowe poprawią się w Moniatyczach, bo przebudowany zostanie kompleks sportowy.

POSŁUCHAJ


Na terenie gminy, bo w Teptiukowie także niebawem zmodernizowany zostanie stadion. Warunki do gry poprawią się przede wszystkim dla piłkarzy Huraganu, którzy będą trenować na miejscowym boisku, bo oprócz sztucznej nawierzchni i bieżni powstanie także nowe oświetlenie, dzięki czemu rozgrywki treningowe czasowo będą wydłużone.

POSŁUCHAJ

Warto podkreślić, że kompleks sportowy w Teptiukowie we wrześniu oficjalnie otrzymał im. Tadeusza Handziuka. W trakcie uroczystości nastąpiło odsłonięcie tablicy upamiętniającej osobę Tadeusza Handziuka, który był niezwykle zaangażowany w sport.

POSŁUCHAJ

Zapewnione odpowiednie warunki do gry to także nowe osiągnięcia i wyzwania dla zawodników. Wszystkim piłkarzom i szkoleniowcom życzymy zdrowia i powodzenia w najbliższych rozgrywkach.Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: stary tancerzTreść komentarza: Zespoły ludowe w tym czasie (1985 rok) były, nie można powiedzieć, że w tym czasie nie było takich zespołów... Były zespoły ludowe, które działały przy I LO w Zamościu - Instruktorem był chyba pan Kułaj, przy Zamojskich Fabrykach Mebli działał zespół "Drzewiarz", był zespół przy POM w Zamościu - instruktorem była pani Maria Góra - Szeląg, był zespół dziecięcy "Zamościanka" - instruktorem był pan Marek Fik. oczywiście zespoły te po upadku komuny porozpadały się i została sama jedna "Zamojszczyzna". Chyba, że pani Joli chodziło o to, że takiego zespołu nie było w Zamojskim Domu Kultury, w 1985 roku oczywiście chodziło o Wojewódzki Dom Kultury w Zamościu.Data dodania komentarza: 28.09.2023, 11:02Źródło komentarza: Działalność Zespołu Pieśni i Tańca "Zamojszczyzna"Autor komentarza: FranciszekTreść komentarza: Śliczne wszystkie Panie .Bardzo piękne stroje ludoweData dodania komentarza: 27.09.2023, 23:39Źródło komentarza: Uroczyste obchody 30. rocznicy powstania Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy SamejAutor komentarza: FranciszekTreść komentarza: Życzę Państwu Bożego Błogosławieństwa Opieki Matki Bożej Wszelkiej Pomyślności w życiu zawodowym jako i prywatnym Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy Samej.Data dodania komentarza: 27.09.2023, 23:36Źródło komentarza: Uroczyste obchody 30. rocznicy powstania Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy SamejAutor komentarza: Koleżanka z namiotuTreść komentarza: Świetny wywiad i świetna kobieta pełna pasji i determinacji ! Pozdrawiam Cię serdecznie Emcia :)Data dodania komentarza: 15.09.2023, 20:49Źródło komentarza: Kobiety w InżynieriiAutor komentarza: Bartek W.Treść komentarza: Gratsy, że udało Ci się ukończyć kierunek i masz super pracę Data dodania komentarza: 15.09.2023, 13:33Źródło komentarza: Kobiety w InżynieriiAutor komentarza: MatiTreść komentarza: Super wywiad, Pani Emanuela bardzo rzeczowa i w porządku kobieta. Oby coraz więcej kobiet nauki i inżynierii się rodziło!Data dodania komentarza: 15.09.2023, 13:13Źródło komentarza: Kobiety w Inżynierii
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A