Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama MHR - Karp z Białki

Podsumowano inwestycje drogowe w gm. Hrubieszów

W tym roku na przebudowę dróg gmina Hrubieszów przeznaczyła cztery miliony złotych
Podsumowano inwestycje drogowe w gm. Hrubieszów

Nowe inwestycje i modernizacja dróg to przede  wszystkim zwiększenie bezpieczeństwa wszystkich użytkowników dróg. W tym roku zmodernizowane zostały drogi gminne i dojazdowe.

POSŁUCHAJ


W bieżącym roku udało się przeprowadzić wiele inwestycji drogowych m.in. w Kułakowicach Drugich i Ślipczach.
POSŁUCHAJ


Remonty drogowe zostały wykonane także ze środków własnych w Cichobórzu, które od lat ze względu na występujące ubytki wymagały modernizacji.


POSŁUCHAJ


Aktualnie trwa przebudowa drogi w m. Brodzica, a jej remont zakończy się jeszcze w tym roku.

POSŁUCHAJ


Jaki był ogólny koszt tych remontów?
POSŁUCHAJ


Tomasz Zając podkreślił, że udało się zrealizować także remonty dróg gminnych w dwunastu miejscowościach.


POSŁUCHAJ

W przyszłym roku dużą inwestycją drogową będzie przebudowa mostu na rzece Huczwie, który łączy dwie miejscowości na odcinku Brodzica – Hrubieszów.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: AnnaTreść komentarza: Super. Pięknie spiewająData dodania komentarza: 24.11.2023, 11:54Źródło komentarza: Biłgoraj. Koncert ukraińskiego zespołu AkordAutor komentarza: Jolanta WacykTreść komentarza: Chciałabym bardzo serdecznie podziękować obu Paniom za wspaniałą inicjatywę, popartą ogromnym wysiłkiem i determinacją, które pozwoliły wprowadzić go w życie z pomocą wielu ludzi dobrej woli, zarówno pojedynczych osób jak i organizacji. Dzisiejsza uroczystość odsłonięcia obelisku z tablicą upamiętniającą imię Stanisława Witeszczaka, w której miałam zaszczyt uczestniczyć, to piękne wydarzenie , o wielkiej wartości emocjonalnej dla mnie, wnuczki Stanisława Witeszczaka, jak również patriotyczno-edukacyjnej dla młodzieży zamojskich szkół.Data dodania komentarza: 23.11.2023, 22:37Źródło komentarza: Pamięci Stanisława Witeszczaka ps. "Konrad"Autor komentarza: TomaszTreść komentarza: super audycja:) @wjegoreku + @radiozamoscData dodania komentarza: 22.11.2023, 10:17Źródło komentarza: Wspólnota "W Jego Ręku" - budowanie relacji z Bogiem i ludźmiAutor komentarza: Paweł z parafi werbkowice.Treść komentarza: serdecznie pozdrawiam księdza proboszcza Stanisława.Data dodania komentarza: 21.11.2023, 19:55Źródło komentarza: Spotkania akademickie w BukowinieAutor komentarza: OjciecTreść komentarza: I tak trzymać! "Róbmy swoje " Nie bójmy się śmierci gdy idziemy kuniej z Tym który ja pokonała.Data dodania komentarza: 18.11.2023, 19:41Źródło komentarza: Wystarczy być...Autor komentarza: Dariusz FrógTreść komentarza: Piękne stroje ludowe .Data dodania komentarza: 17.11.2023, 16:37Źródło komentarza: Lubaczów. Kultura i moda XIX wieku
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A