Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama MHR - Karp z Białki

Za Padwą spotkania Enea Cup

Szczypiorniści Padwy Zamość na zakończenie I rundy w najbliższą sobotę (22.01) zagrają na wyjeździe z WKS Śląsk Wrocław, a na inaugurację II rundy (29.01) zagrają na własnej hali OSiR z Warmią Olsztyn.
Za Padwą spotkania Enea Cup

Autor: MKS Padwa Zamość

Szczypiorniści Padwy Zamość w ten weekend w dn. 14 -15.01 zagrali na wyjeździe dwa spotkania. W piątek (14.01) w pierwszym spotkaniu Enea Cup piłkarze Padwy zagrali z gospodarzami - Eneą Orlęta Zwoleń, z którymi przegrali tylko jednym punktem, bo mecz zakończył się wynikiem 33:32. Natomiast dzień później, bo w sobotę (15.01) rywalem Padwy był występujący w PGNiG Superlidze PIOTRKOWIANIN Piotrków Trybunalski. Ten mecz zakończył się także zwycięstwem dla gospodarzy z dużą przewagą punktową, bo spotkanie zakończyło się wynikiem 40:28. Te rozgrywki były sprawdzeniem formy zamojskich piłkarzy przed zbliżającymi się rozgrywkami II rundy, którą zaplanowano na sobotę (29.01) na hali widowiskowo – sportowej zamojskiego OSiR.

POSŁUCHAJ

Sławomir Tór zdradził na kiedy zapanowano ostatni mecz tej rundy i rozpoczęcie kolejnej.

POSŁUCHAJ

Przed piłkarzami Padwy pracowity tydzień, którego zwieńczeniem będzie wyjazd na ligowe spotkanie do Wrocławia. Będzie to ostatni mecz I rundy Ligi Centralnej sezonu 2021/2022. Mecz 13 kolejki nasi piłkarze zagrają na wyjeździe w najbliższą sobotę (22.01) o godz. 17.00, a rywalem Żółto – Czerwonych będzie WKS Śląsk Wrocław. Natomiast mecz rozpoczynający II rundę z Warmią Olsztyn zaplanowano na zamojskiej hali OSiR. To spotkanie podopieczni Marcina Czerwonki i Wiesława Puzia rozegrają w sobotę (29.01) o godz. 18.00. Na rozgrywki piłki ręcznej jak zawsze zapraszamy wszystkich kibiców, a piłkarzom Padwy życzymy dużo powodzenia.


zaplanowano - piłka ręcznaPodziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: AnnaTreść komentarza: Super. Pięknie spiewająData dodania komentarza: 24.11.2023, 11:54Źródło komentarza: Biłgoraj. Koncert ukraińskiego zespołu AkordAutor komentarza: Jolanta WacykTreść komentarza: Chciałabym bardzo serdecznie podziękować obu Paniom za wspaniałą inicjatywę, popartą ogromnym wysiłkiem i determinacją, które pozwoliły wprowadzić go w życie z pomocą wielu ludzi dobrej woli, zarówno pojedynczych osób jak i organizacji. Dzisiejsza uroczystość odsłonięcia obelisku z tablicą upamiętniającą imię Stanisława Witeszczaka, w której miałam zaszczyt uczestniczyć, to piękne wydarzenie , o wielkiej wartości emocjonalnej dla mnie, wnuczki Stanisława Witeszczaka, jak również patriotyczno-edukacyjnej dla młodzieży zamojskich szkół.Data dodania komentarza: 23.11.2023, 22:37Źródło komentarza: Pamięci Stanisława Witeszczaka ps. "Konrad"Autor komentarza: TomaszTreść komentarza: super audycja:) @wjegoreku + @radiozamoscData dodania komentarza: 22.11.2023, 10:17Źródło komentarza: Wspólnota "W Jego Ręku" - budowanie relacji z Bogiem i ludźmiAutor komentarza: Paweł z parafi werbkowice.Treść komentarza: serdecznie pozdrawiam księdza proboszcza Stanisława.Data dodania komentarza: 21.11.2023, 19:55Źródło komentarza: Spotkania akademickie w BukowinieAutor komentarza: OjciecTreść komentarza: I tak trzymać! "Róbmy swoje " Nie bójmy się śmierci gdy idziemy kuniej z Tym który ja pokonała.Data dodania komentarza: 18.11.2023, 19:41Źródło komentarza: Wystarczy być...Autor komentarza: Dariusz FrógTreść komentarza: Piękne stroje ludowe .Data dodania komentarza: 17.11.2023, 16:37Źródło komentarza: Lubaczów. Kultura i moda XIX wieku
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A