Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama VINCCI Polska

Horyniec Zdrój. 43. „Biesiada Teatralna”

Już po raz 43. w Horyńcu Zdroju odbędzie się „Biesiada Teatralna - Konfrontacje Zespołów Teatralnych Małych Form”.
Horyniec Zdrój. 43. „Biesiada Teatralna”

Jest to ogólnopolskie spotkanie amatorskich teatrów dramatycznych, teatrów poezji i teatru jednego aktora, mówi Kierownik Artystyczny „Biesiady Teatralnej”, Krystyna Jóźwińska:

POSŁUCHAJ

Stające w szranki grupy rywalizują o nagrody: „Złoty Róg Myśliwski Króla Jana” i „Złotą Misę Borowiny”. W repertuarze tegorocznej Biesiady pojawią się inscenizacje klasycznych pisarzy jak i współczesnych.

POSŁUCHAJ

W Jury konkursu zasiadają znani aktorzy, reżyserzy i krytycy teatralni. W ramach czterodniowych spotkań odbywają się także warsztaty i konsultacje ze specjalistami.

POSŁUCHAJ

Tegoroczna edycja Biesiady Teatralnej potrwa od 17 do 20 lutego (br.). Organizatorami wydarzenia są Gminny Ośrodek Kultury w Horyńcu Zdroju oraz Centrum Kulturalne w Przemyślu.

Katolickie Radio Zamość to wydarzenie objęło Patronatem Medialnym.Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Katarzyna i Jerzy bartkowscyTreść komentarza: Tak bardzo nas poruszyła śmierć p.Lesława z którym byliśmy dwa razy na spływie(niestety, już wiecej nie spotkamy się na wodzie).Był człowiekiem którego nie da się zapomnieć choćby miało się z Nim krótki kontakt. Jego energia, serdecznośc, wiedza, zmysł organizacyjny .....wiele tego, trudno wymieniać. Dobrze,że pozostawił po sobie tyle dobrego w sercach ludzi. Bardzo współczujemy rodzinie i przyjaciołom.Katarzyna i Jerzy BartkowscyData dodania komentarza: 14.04.2024, 11:55Źródło komentarza: Zmarł Lesław FlagaAutor komentarza: Ilona Małkowicz Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w HrubieszowieTreść komentarza: Dziękujemy za patronat medialny nad wydarzeniem.Data dodania komentarza: 10.04.2024, 16:49Źródło komentarza: Konferencja powiatowaAutor komentarza: Barbara KotarskaTreść komentarza: Pozdrawiam Cię Grażynko, mam żywo w pamięci naszą podròż do Lisieux, i nocne prasowanie Twojego białego ubrania do Komunii Świętej, zawdzięczam Ci refleksję o mnie trudną do przyjęcia w danej chwili , ale nieocenioną w pòźniejszym szukaniu drogi życia. Basia, postulantka.Data dodania komentarza: 31.03.2024, 23:42Źródło komentarza: Bóg może wszystko!Autor komentarza: A.Treść komentarza: Bardzo dziękuję...Data dodania komentarza: 26.03.2024, 19:15Źródło komentarza: Rekolekcje wielkopostne ostatniej szansy 2024. Dzień IIIAutor komentarza: StasTreść komentarza: Pięknie, pozdrawiam serdecznie, potomek Józefa Jelonka i Apolonii primo voto Wilczyńskiej z d. Sermanowicz z BRZOZOWCA, Stanisław Feliks Demidowski z rodzinąData dodania komentarza: 25.03.2024, 18:32Źródło komentarza: Stary Bidaczów. Rajd „Na styku granic”Autor komentarza: AgnieszkaTreść komentarza: Warto posłuchać i oczywiście obejrzeć film Powołany 2.Data dodania komentarza: 22.03.2024, 13:52Źródło komentarza: "Powołany" - historia pisana życiem. Kulisy produkcji