Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 29 września 2023 18:42
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama KARCZMA W DECHĘ

Sprinterka Agrosu Zamość Martyna Seń zdobyła najlepszy wynik na świecie

Zawodniczka KS Agros Zamość Martyna Seń podczas 3. Ogólnopolskiego Halowego Mityngu w Rzeszowie (22.01) zaprezentowała fenomenalną formę.
Sprinterka Agrosu Zamość Martyna Seń zdobyła najlepszy wynik na świecie
Autor: Fot. Agros Zamość

Zamojska sprinterka z wynikiem 23,93 sek poprawiała rekord Polski juniorek młodszych (U-18) w biegu na 200 m. Rekord życiowy Martyny jest aktualnie najlepszym wynikiem na świecie w tym sezonie i w tej kategorii wiekowej. To nie jedyny sukces zawodniczki, bo już wcześniej na 60 m uzyskała wynik podczas eliminacji 7, 51 sek., co na listach światowych juniorek poniżej 18 lat dało jej 4. miejsce. Sukces Martyny Seń zasługuje na pochwałę, chociażby ze względu na fakt, że w ostatnim czasie zmagała się z konfuzją, o czym powiedział Konrad Firek, prezes KS Agros Zamość.

POSŁUCHAJ

!6-letnia Martyna Seń trenuje na obiektach zamojskiego OSiR pod okiem trenera Stanisława Namiotko. Jej wielka kariera sportowa rozpoczęła zupełnie przypadkiem. Jej talent podczas zawodów szkolnych w Wysokiem odkrył jej obecny trener, który zaprosił ją na trening.

POSŁUCHAJ

Zawodniczce i jej trenerowi serdecznie gratulujemy i życzymy dużo zdrowia.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: stary tancerzTreść komentarza: Zespoły ludowe w tym czasie (1985 rok) były, nie można powiedzieć, że w tym czasie nie było takich zespołów... Były zespoły ludowe, które działały przy I LO w Zamościu - Instruktorem był chyba pan Kułaj, przy Zamojskich Fabrykach Mebli działał zespół "Drzewiarz", był zespół przy POM w Zamościu - instruktorem była pani Maria Góra - Szeląg, był zespół dziecięcy "Zamościanka" - instruktorem był pan Marek Fik. oczywiście zespoły te po upadku komuny porozpadały się i została sama jedna "Zamojszczyzna". Chyba, że pani Joli chodziło o to, że takiego zespołu nie było w Zamojskim Domu Kultury, w 1985 roku oczywiście chodziło o Wojewódzki Dom Kultury w Zamościu.Data dodania komentarza: 28.09.2023, 11:02Źródło komentarza: Działalność Zespołu Pieśni i Tańca "Zamojszczyzna"Autor komentarza: FranciszekTreść komentarza: Śliczne wszystkie Panie .Bardzo piękne stroje ludoweData dodania komentarza: 27.09.2023, 23:39Źródło komentarza: Uroczyste obchody 30. rocznicy powstania Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy SamejAutor komentarza: FranciszekTreść komentarza: Życzę Państwu Bożego Błogosławieństwa Opieki Matki Bożej Wszelkiej Pomyślności w życiu zawodowym jako i prywatnym Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy Samej.Data dodania komentarza: 27.09.2023, 23:36Źródło komentarza: Uroczyste obchody 30. rocznicy powstania Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy SamejAutor komentarza: Koleżanka z namiotuTreść komentarza: Świetny wywiad i świetna kobieta pełna pasji i determinacji ! Pozdrawiam Cię serdecznie Emcia :)Data dodania komentarza: 15.09.2023, 20:49Źródło komentarza: Kobiety w InżynieriiAutor komentarza: Bartek W.Treść komentarza: Gratsy, że udało Ci się ukończyć kierunek i masz super pracę Data dodania komentarza: 15.09.2023, 13:33Źródło komentarza: Kobiety w InżynieriiAutor komentarza: MatiTreść komentarza: Super wywiad, Pani Emanuela bardzo rzeczowa i w porządku kobieta. Oby coraz więcej kobiet nauki i inżynierii się rodziło!Data dodania komentarza: 15.09.2023, 13:13Źródło komentarza: Kobiety w Inżynierii
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A