Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 30 września 2023 02:04
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama Ośrodek Wypoczynkowy NATURA w Krasnobrodzie

Na terenie HOSiR-u będzie Punkt Pomocowy dla obywateli Ukrainy

Na terenie Hrubieszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w najbliższych godzinach zostanie uruchomiony Punkt Pomocowy dla obywateli Ukrainy. Uchodźcy będą mogli się tam zatrzymać, wypić ciepłą herbatę, zjeść suchy prowiant, skorzystać z toalety i przenocować.
Na terenie HOSiR-u będzie Punkt Pomocowy dla obywateli Ukrainy

W punkcie dyżurować mają tłumacze języka ukraińskiego i angielskiego.

POSŁUCHAJ
Zastępca burmistrza Hrubieszowa prosi też mieszkańców miasta o spokój.
POSŁUCHAJ

Paweł Wojciechowski przypomina, że Hrubieszów nie jest jedynym miejscem, gdzie uchodźcy mogą liczyć na pomoc.
POSŁUCHAJ

W związku ze zgłaszanymi potrzebami Urząd Miasta Hrubieszów udostępnia telefon i e-mail kontaktowy dla tych, którzy chcieliby przyjąć uchodźców pod swój dach:

telefony (całodobowe): 789 302 653, 512 202 613

e-mail: [email protected]

Miasto prowadzi też bazę wolontariuszy dla osób, które chcą pomóc. Chętne osoby proszone są o zgłaszanie się na e-maila: [email protected].

Mieszkańcy proszeni są też o wsparcie zbiórki żywności (suchy prowiant) i środków czystości i higieny niezbędnej do organizacji pomocy. Artykuły będą zbierane przez całą dobę w Hrubieszowskim Ośrodku Sportu i Rekreacji.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: stary tancerzTreść komentarza: Zespoły ludowe w tym czasie (1985 rok) były, nie można powiedzieć, że w tym czasie nie było takich zespołów... Były zespoły ludowe, które działały przy I LO w Zamościu - Instruktorem był chyba pan Kułaj, przy Zamojskich Fabrykach Mebli działał zespół "Drzewiarz", był zespół przy POM w Zamościu - instruktorem była pani Maria Góra - Szeląg, był zespół dziecięcy "Zamościanka" - instruktorem był pan Marek Fik. oczywiście zespoły te po upadku komuny porozpadały się i została sama jedna "Zamojszczyzna". Chyba, że pani Joli chodziło o to, że takiego zespołu nie było w Zamojskim Domu Kultury, w 1985 roku oczywiście chodziło o Wojewódzki Dom Kultury w Zamościu.Data dodania komentarza: 28.09.2023, 11:02Źródło komentarza: Działalność Zespołu Pieśni i Tańca "Zamojszczyzna"Autor komentarza: FranciszekTreść komentarza: Śliczne wszystkie Panie .Bardzo piękne stroje ludoweData dodania komentarza: 27.09.2023, 23:39Źródło komentarza: Uroczyste obchody 30. rocznicy powstania Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy SamejAutor komentarza: FranciszekTreść komentarza: Życzę Państwu Bożego Błogosławieństwa Opieki Matki Bożej Wszelkiej Pomyślności w życiu zawodowym jako i prywatnym Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy Samej.Data dodania komentarza: 27.09.2023, 23:36Źródło komentarza: Uroczyste obchody 30. rocznicy powstania Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy SamejAutor komentarza: Koleżanka z namiotuTreść komentarza: Świetny wywiad i świetna kobieta pełna pasji i determinacji ! Pozdrawiam Cię serdecznie Emcia :)Data dodania komentarza: 15.09.2023, 20:49Źródło komentarza: Kobiety w InżynieriiAutor komentarza: Bartek W.Treść komentarza: Gratsy, że udało Ci się ukończyć kierunek i masz super pracę Data dodania komentarza: 15.09.2023, 13:33Źródło komentarza: Kobiety w InżynieriiAutor komentarza: MatiTreść komentarza: Super wywiad, Pani Emanuela bardzo rzeczowa i w porządku kobieta. Oby coraz więcej kobiet nauki i inżynierii się rodziło!Data dodania komentarza: 15.09.2023, 13:13Źródło komentarza: Kobiety w Inżynierii
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A