Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama STORM - sklep firmowy

Zawodnicy Akademii Zamojskiej Trefl Zamość przygotowują się do Mistrzostw Europy

Tenisiści stołowi Superligii Akademii Zamojskiej Zamość przygotowuję się Mistrzostw Europy, które w lipcu odbędą się w Polsce.
Zawodnicy Akademii Zamojskiej Trefl Zamość przygotowują się do Mistrzostw Europy

Akademia Zamojska Trefl Zamość to drużyna tenisa stołowego. Gra toczy się o wszystko, bo uczelnię reprezentują najwyższe klasy rozgrywkowe w Polsce. Ekstraklasę tworzą kobiety, a w skład Superligi wchodzą mężczyźni. Piotr Kostrubiec, trener i prezes drużyny Akademii Zamojskiej Zamość, przypomniał że największe sukcesy drużyny męskiej to czasy, kiedy duży dorobek medalowy został osiągnięty pod barwami Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej. Bowiem w 2018 i 2021 roku drużyna zdobyła złote medale na mistrzostwach rangi europejskiej.

 

POSŁUCHAJ


Aktualnie treningi mężczyzn są bardzo intensywne, bo trwają przygotowania do Mistrzostw Europy, które w lipcu odbędą się w Polsce.

POSŁUCHAJ


Co warto podkreślić zbliżające się ME dla zawodników nie będą pierwszymi tego typu rozgrywkami. bo przypomnijmy, że nasi utalentowani tenisiści w poprzednich zmaganiach tej rangi w grze pojedyńczej i podwójnej zdobyli medale.
POSŁUCHAJ


Do końca sezonu panom pozostało jeszcze trzy mecze, dlatego w najbliższych spotkaniach szansę na zaprezentowanie się z jak najlepszej strony będą mieli zawodnicy o krótszym stażu. W najbliższą niedzielę ( 13.03) o godz. 16,00 nasi panowie rozegrają wyjazdowe spotkanie z FIBRAIN KU AZS POLITECHNIKA Rzeszów.

POSŁUCHAJ

Piotr Kostrubiec przyznał, że docelową imprezą są ME, ale celem nadrzędnym jest utrzymanie się w Superlidze.


POSŁUCHAJ


Końcówka sezonu 2021/2022 tenisa stołowego zapowiada się bardzo intensywnie zarówno dla panów jak i pań. Kobieca drużyna LOTTO Superligi i EKSTRAKLASY kobiet rozegra w ten weekend w Zamościu mecze (szczegóły na plakacie), a ich stawką będzie utrzymanie w Ekstraklasie.

POSŁUCHAJ


Studentka i reprezentant AZZ Wiktoria Puzia, która ma za sobą przebytą kontuzję przyznała, że gra na tym poziomie rozgrywkowym to wyróżnienie i możliwość zdobywania nowych doświadczeń.

POSŁUCHAJ

Z uwagi na fakt, że w ZSP Nr 3 (dawny Elektryk ) znajduje się punkt noclegowy dla uchodźców z Ukrainy – transmisje meczowe live będzie można oglądać na facebooku Akademii Zamojskiej Trefl Zamość


 


 

 


 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: JEZIERSKI JTreść komentarza: DZIĘKUJE PIEKNIE -ZA TAKA WSPANIAŁĄ UCZTE O BIEGANIU ,ZE SPORTOWYM POZDROWIENIEM JOZEF JEZIERSKI.Data dodania komentarza: 15.05.2024, 16:04Źródło komentarza: „Ultra Roztocze" 2024 zawita do KrasnobroduAutor komentarza: ks. WladyslawTreść komentarza: Ciekawa aidycja, duzo inofracji o losach klasztoru, zaangazowaiu partiotycznym OO Bernardynow. Historia ludzka wpleciona w Boze plany. Pozdrawiam OO Bernardynow z Radecznicy z Ojcem Kustoszem na czele.Data dodania komentarza: 06.05.2024, 22:16Źródło komentarza: O. Sylwester Skirliński OFMAutor komentarza: Agnieszka BielakTreść komentarza: Cieszę się bardzo z tego odkrycia i wierzę, że w tych zabytkowych murach ukrych jest jeszcze wiele skarbów i tajemnic, które zostaną odkryte wraz z odbudową kościoła.Data dodania komentarza: 03.05.2024, 11:52Źródło komentarza: Zaskakujące odkrycia w parafii DubAutor komentarza: gośćTreść komentarza: To był Boży ksiądz, Żył ewangelią. Pamiętam jak w szpitalu ,czekając w kolejce ,odmawiał koronkę do Bożego Miłosierdzia. Proste rzeczy są najtrudniejsze. Szanował każdego człowieka i miał wielkie serce dla chorych. Dobry Pasterz.Data dodania komentarza: 21.04.2024, 19:30Źródło komentarza: Górecko Kościelne. Spotkanie niepełnosprawnych w I rocznicę śmierci śp. ks. BudzyńskiegoAutor komentarza: Katarzyna i Jerzy bartkowscyTreść komentarza: Tak bardzo nas poruszyła śmierć p.Lesława z którym byliśmy dwa razy na spływie(niestety, już wiecej nie spotkamy się na wodzie).Był człowiekiem którego nie da się zapomnieć choćby miało się z Nim krótki kontakt. Jego energia, serdecznośc, wiedza, zmysł organizacyjny .....wiele tego, trudno wymieniać. Dobrze,że pozostawił po sobie tyle dobrego w sercach ludzi. Bardzo współczujemy rodzinie i przyjaciołom.Katarzyna i Jerzy BartkowscyData dodania komentarza: 14.04.2024, 11:55Źródło komentarza: Zmarł Lesław FlagaAutor komentarza: Ilona Małkowicz Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w HrubieszowieTreść komentarza: Dziękujemy za patronat medialny nad wydarzeniem.Data dodania komentarza: 10.04.2024, 16:49Źródło komentarza: Konferencja powiatowa