Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama MHR - Karp z Białki

II- ligowa Padwa zagra na wyjeździe z Warszawą

Przed szczypiornistami II – ligowymi Padwy Zamość jeszcze kilka spotkań. Z uwagi na prowadzony remont zamojskiej hali w ostatnich miesiącach treningi wszystkich drużyn były utrudnione i odbywały się m.in. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5 w Zamościu oraz innych szkolnych halach sportowych. Jednak po remoncie hali warunki do trenowania są doskonałe, na co przekłada się wyniki szczypiornistów.
II- ligowa Padwa zagra na wyjeździe z Warszawą

W ostatnim meczu, który odbył się w ubiegły piątek (11.03) na zamojskiej hali OSiR szczypiorniści pokazali klasę. Trener Michał Zielonka przyznał, że mecz z rywalami z Białej Polskiej zakończył się z dużym bilansem przewagi na korzyść zespołu.


POSŁUCHAJ

Michał Zielonka dodał, że w najbliższym meczu w sobotę (19.03) zawodnicy zagrają na wyjeździe, a z kim?

POSŁUCHAJ

Zawodnikom w sobotnich rozgrywkach z rywalami ze stolicy życzymy dużo powodzenia.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: AnnaTreść komentarza: Super. Pięknie spiewająData dodania komentarza: 24.11.2023, 11:54Źródło komentarza: Biłgoraj. Koncert ukraińskiego zespołu AkordAutor komentarza: Jolanta WacykTreść komentarza: Chciałabym bardzo serdecznie podziękować obu Paniom za wspaniałą inicjatywę, popartą ogromnym wysiłkiem i determinacją, które pozwoliły wprowadzić go w życie z pomocą wielu ludzi dobrej woli, zarówno pojedynczych osób jak i organizacji. Dzisiejsza uroczystość odsłonięcia obelisku z tablicą upamiętniającą imię Stanisława Witeszczaka, w której miałam zaszczyt uczestniczyć, to piękne wydarzenie , o wielkiej wartości emocjonalnej dla mnie, wnuczki Stanisława Witeszczaka, jak również patriotyczno-edukacyjnej dla młodzieży zamojskich szkół.Data dodania komentarza: 23.11.2023, 22:37Źródło komentarza: Pamięci Stanisława Witeszczaka ps. "Konrad"Autor komentarza: TomaszTreść komentarza: super audycja:) @wjegoreku + @radiozamoscData dodania komentarza: 22.11.2023, 10:17Źródło komentarza: Wspólnota "W Jego Ręku" - budowanie relacji z Bogiem i ludźmiAutor komentarza: Paweł z parafi werbkowice.Treść komentarza: serdecznie pozdrawiam księdza proboszcza Stanisława.Data dodania komentarza: 21.11.2023, 19:55Źródło komentarza: Spotkania akademickie w BukowinieAutor komentarza: OjciecTreść komentarza: I tak trzymać! "Róbmy swoje " Nie bójmy się śmierci gdy idziemy kuniej z Tym który ja pokonała.Data dodania komentarza: 18.11.2023, 19:41Źródło komentarza: Wystarczy być...Autor komentarza: Dariusz FrógTreść komentarza: Piękne stroje ludowe .Data dodania komentarza: 17.11.2023, 16:37Źródło komentarza: Lubaczów. Kultura i moda XIX wieku
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A