Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Z OSTATNIEJ CHWILI:
  • „Biblioteka jest wśród nas” - GOK w Suścu
  • „Biblioteka jest wśród nas” - GOK w Suścu
Reklama Green Office Ecologic

Zimowe szaleństwa na śniegu

Za oknem mamy zimę. Duża ilość śniegu to doskonała okazja do poślizgania się na lodzie, ulepienia bałwana, podjeżdżania z górek na sankach czy nartach oraz pojeżdżenia na łyżwach.
Zimowe szaleństwa na śniegu

Ze sztucznej nawierzchni lodowiska, możemy skorzystać na zamojskim Rynku Wielkim. Lodowisko czynne jest w dni powszednie od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 21.00, a w weekendy w godz.9:00 – 21:00. Natomiast codziennie w godz. 14.00 – 15.00 lodowisko jest nieczynne z powodu przerwy technicznej, kiedy wyrównywana jest płyta lodowiska.

Niskie temperatury, jakie mamy na zewnątrz umożliwią bezpłatne korzystanie z naturalnego lodowiska w Parku Miejskim. Wszyscy sympatycy jazdy na łyżwach mogą korzystać ze wodnego stawu (od ul. Królowej Jadwigi do mostu). Warstwa lodowiska jest na bieżąco odśnieżana.

Jazda na łyżwach, czy sankach to doskonały sposób na aktywne spędzanie czasu wolnego z rodziną i znajomymi.


Więcej informacji o lodowisku na sezon 2016/2017 [kliknij tutaj]
 

Oto krótki filmik prezentujący zainteresowanie lodowiskiem.

Kliknij aby odtworzyć


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Krystyna PiotrowskaTreść komentarza: Maja jesteś wielka❤️moja, tak trzymajData dodania komentarza: 9.12.2025, 10:39Źródło komentarza: Maja PiotrowskaAutor komentarza: Prezes ZamToP-u K.M.Treść komentarza: ZamToP idzie dalej z pomysłem ochrony ptaków w zimie w miastach regionu. Proponujemy ( poprzez wysłanie pism do UM) aby w parkach miejskich zainstalować stojące, duże karmniki. Spacerowicze (a szczególnie dzieci) będą mogli przynieść i złożyć tam karmę , jabłka, orzechy, słoninkę. Będzie to czysta edukacja- czynna ochrona przyrody. Daj Bóg aby to był zwyczaj młodego pokolenia odwiedzającego park w zimie. Służby miejskie także mogą uzupełniać takie puste karmniki.Data dodania komentarza: 8.12.2025, 23:38Źródło komentarza: Akcja Karmnik organizowana przez Zamojskie Towarzystwo PrzyrodniczeAutor komentarza: SłuchaczTreść komentarza: Daj Boże więcej tak młodych organistów z takim wyczuciem sprawy jak Pani KarolinaData dodania komentarza: 22.11.2025, 17:57Źródło komentarza: Karolina SokółAutor komentarza: AnnaTreść komentarza: Moja ulubiona audycja w nowej odsłonie powraca, bardzo dobra wiadomość! Słucham zawsze jak tylko mam możliwość w radiu, ale kiedy nie mogę to lubię odsłuchiwać audycję na waszej stronie. PozdrawiamData dodania komentarza: 26.10.2025, 22:47Źródło komentarza: Audycja pielgrzymkowa wraca na antenę Katolickiego Radia ZamośćAutor komentarza: Halina KwiatkowskaTreść komentarza: Gratulacje dla naszych nauczycieli z Przedszkola w Kalinowicach. Jestem dumna i dziękuję za waszą pracę i zaangażowanie.Data dodania komentarza: 25.10.2025, 14:53Źródło komentarza: Tydzień chleba i produktów zbożowych w przedszkolu w Kalinowicach (Gmina Zamość)Autor komentarza: AlaTreść komentarza: Bardzo dobra wiadomość, często słuchałam audycji, a kiedy nie mogłam odsłuchiwałam na stronie. Nie mogę doczekać się na nową odsłonę audycji pielgrzymkowej.Data dodania komentarza: 24.10.2025, 20:28Źródło komentarza: Audycja pielgrzymkowa wraca na antenę Katolickiego Radia Zamość