Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama NATLENOWANI

Nietrzeźwi kierowcy na drogach powiatu zamojskiego

W ostatnich dniach na terenie powiatu zamojskiego zatrzymano trzech nietrzeźwych kierowców.
Nietrzeźwi kierowcy na drogach powiatu zamojskiego

Autor: Fot. Policja

Jak się okazało wszyscy kierowcy kierowali samochodami mając orzeczony sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Pierwszego z kierowców udało się zatrzymać w sobotę (26.03) na ul. Sikorskiego w Zamościu dzięki obywatelskiej postawie kobiety. Podejrzewając, że pojazdem może kierować nietrzeźwy kierowca zawiadomiła ona o tym fakcie zamojskich policjantów. O ilości promili w wydychanym powietrzu informuje oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Zamościu st. asp. Dorota Krukowska – Bubiło.

 

POSŁUCHAJ


Kolejnego nietrzeźwego kierowcę udało się zatrzymać w niedzielę (27.03) w m Sitaniec dzięki policyjnej czujności.

POSŁUCHAJ

W poniedziałek (28.03) na zamojskiej Starówce na ul. Łukasińskiego doszło do kolizji drogowej. Jak się okazało za kierownicą jednego z pojazdów siedział nietrzeźwy kierowca, który miał blisko 2,5 promila alkoholu. Jak wyglądał przebieg kolizji?

POSŁUCHAJ


St. asp. Dorota Krukowska – Bubiło informuje, że powodem kolizji był alkohol.
POSŁUCHAJ

Przepisy ruchu drogowego jasno określają, że za jazda pod wpływem alkoholu jest przestępstwem.

POSŁUCHAJ

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu o zachowanie czujności na drogach i przestrzegamy, że jazda pod wpływem alkoholu stanowi zagrożenie dla wszystkich uczestników ruchu drogowego.

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: AnnaTreść komentarza: Super. Pięknie spiewająData dodania komentarza: 24.11.2023, 11:54Źródło komentarza: Biłgoraj. Koncert ukraińskiego zespołu AkordAutor komentarza: Jolanta WacykTreść komentarza: Chciałabym bardzo serdecznie podziękować obu Paniom za wspaniałą inicjatywę, popartą ogromnym wysiłkiem i determinacją, które pozwoliły wprowadzić go w życie z pomocą wielu ludzi dobrej woli, zarówno pojedynczych osób jak i organizacji. Dzisiejsza uroczystość odsłonięcia obelisku z tablicą upamiętniającą imię Stanisława Witeszczaka, w której miałam zaszczyt uczestniczyć, to piękne wydarzenie , o wielkiej wartości emocjonalnej dla mnie, wnuczki Stanisława Witeszczaka, jak również patriotyczno-edukacyjnej dla młodzieży zamojskich szkół.Data dodania komentarza: 23.11.2023, 22:37Źródło komentarza: Pamięci Stanisława Witeszczaka ps. "Konrad"Autor komentarza: TomaszTreść komentarza: super audycja:) @wjegoreku + @radiozamoscData dodania komentarza: 22.11.2023, 10:17Źródło komentarza: Wspólnota "W Jego Ręku" - budowanie relacji z Bogiem i ludźmiAutor komentarza: Paweł z parafi werbkowice.Treść komentarza: serdecznie pozdrawiam księdza proboszcza Stanisława.Data dodania komentarza: 21.11.2023, 19:55Źródło komentarza: Spotkania akademickie w BukowinieAutor komentarza: OjciecTreść komentarza: I tak trzymać! "Róbmy swoje " Nie bójmy się śmierci gdy idziemy kuniej z Tym który ja pokonała.Data dodania komentarza: 18.11.2023, 19:41Źródło komentarza: Wystarczy być...Autor komentarza: Dariusz FrógTreść komentarza: Piękne stroje ludowe .Data dodania komentarza: 17.11.2023, 16:37Źródło komentarza: Lubaczów. Kultura i moda XIX wieku
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A