Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama PSONI Zamość

Wracają płatne parkingi

Zamojska strefa płatnego parkowania jest podzielona na dwie części. Strefa pierwsza składa z dwóch podstref: A i B. Opłaty w podstrefie A są najbardziej odczuwalne dla kierowców, bo pobierane będą przez cały rok. Natomiast strefa B to okres turystyczny, który obowiązuje od kwietnia do września. Z kolei strefa druga obejmie jak dotychczas ulicę Gminną i Reja, gdzie stawki są najmniejsze i wynoszą: 2 zł; 2,40 zł; 2,80 zł i 2 zł.
Wracają płatne parkingi

Na parkingach w strefie B przy ul. Piłsudskiego (przy Parku Miejskim) i na ul. Partyzantów (obok PZU) na razie kierowcy parkują bezpłatnie. Jednak od 1 kwietnia te miejsca będą należały do strefy płatnego parkowania. Bowiem miesiące od 1 kwietnia do końca września są okresem turystycznym, kiedy pobierane są opłaty. Na których parkingach już od kwietnia wprowadzone będą opłaty informuje Marcin Nowak, dyrektor Zarządu Dróg Grodzkich w Zamościu.


POSŁUCHAJ


Od kwietnia wszystkich kierowców będą obowiązywały stawki godzinowe z możliwością wykupienia biletu całodobowego.

POSŁUCHAJ

Marcin Nowak dodał, że mieszkańcy Zamościa mają możliwość wykupienia kart abonamentowych.

POSŁUCHAJ

Wszystkie płatne parkingi obowiązują w dni robocze w godzinach od 8.00 do 18.00, a weekendy od piątku od godz. 18.00 do poniedziałku do godz. 8.00 rano parkowanie samochodów odbywa się bezpłatnie.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Barbara KotarskaTreść komentarza: Pozdrawiam Cię Grażynko, mam żywo w pamięci naszą podròż do Lisieux, i nocne prasowanie Twojego białego ubrania do Komunii Świętej, zawdzięczam Ci refleksję o mnie trudną do przyjęcia w danej chwili , ale nieocenioną w pòźniejszym szukaniu drogi życia. Basia, postulantka.Data dodania komentarza: 31.03.2024, 23:42Źródło komentarza: Bóg może wszystko!Autor komentarza: A.Treść komentarza: Bardzo dziękuję...Data dodania komentarza: 26.03.2024, 19:15Źródło komentarza: Rekolekcje wielkopostne ostatniej szansy 2024. Dzień IIIAutor komentarza: StasTreść komentarza: Pięknie, pozdrawiam serdecznie, potomek Józefa Jelonka i Apolonii primo voto Wilczyńskiej z d. Sermanowicz z BRZOZOWCA, Stanisław Feliks Demidowski z rodzinąData dodania komentarza: 25.03.2024, 18:32Źródło komentarza: Stary Bidaczów. Rajd „Na styku granic”Autor komentarza: AgnieszkaTreść komentarza: Warto posłuchać i oczywiście obejrzeć film Powołany 2.Data dodania komentarza: 22.03.2024, 13:52Źródło komentarza: "Powołany" - historia pisana życiem. Kulisy produkcjiAutor komentarza: HkdTreść komentarza: Wow, jestem na żywieniu pozajelitowym od dwóch lat, dobrze że taka poradnia będzie bliżejData dodania komentarza: 20.03.2024, 20:42Źródło komentarza: Otwarcie Pracowni Żywienia Pozajelitowego w ZamościuAutor komentarza: Maria CybulskaTreść komentarza: Jak przyjemnie było wysłuchać wypowiedzi wszystkich rozmówców Piękna historia mojej rodzinnej miejscowości oraz życia parafii i tradycji jakie są kultywowane Lubię tam wracać zawszeData dodania komentarza: 11.03.2024, 17:11Źródło komentarza: Niedziela Radiowa w Parafii Jeziernia