Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 29 września 2023 22:15
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama KARCZMA W DECHĘ

Kolejne domowe zwycięstwo

Żółto-czerwoni ostatni sobotni mecz (02.04) wygrali na własnej hali OSiR z ORLEN Upstream SRS Przemyśl 39:31.
Kolejne domowe zwycięstwo

Dotychczasowe starcia w Zamościu padały łupem przyjezdnych, więc ekipa Marcina Czerwonki i Wiesława Puzia miała w sobotnim meczu nadzieję na poprawienie tego wyniku.Pierwsze minuty meczu w wykonaniu Padwy były bardzo agresywne w obronie. W defensywie świetną postawę zaprezentowali: Łukasz Orlich, Paweł Puszkarski, Tomasz Fugiel, Kacper Adamczuk oraz Karol Małecki, który świetnie odnajdował się na kole. Pierwsza połowa spotkania zakończyła się wynikiem 19:13. Po zmianie stron zamojska ekipa utrzymała tempo i rytm gry, a bramki do siatki rywali skierowali Hubert Obydź, Łukasz Orlich i Tomasz Fugiel, dzięki czemu zamościanie wyszli na prowadzenie. 25:16. W ostatnich minutach w szeregi zamościan wkradło się trochę dekoncentracji, ale ostatecznie dzięki skutecznej grze mecz zakończył się wygraną dla Padwy 39:31. Najlepszym zawodnikiem meczu uznano Karola Małeckiego, a spotkanie podsumował jeden z trenerów Padwy.

POSŁUCHAJ

Padwa zakończyła mecz 8-mio bramkowym zwycięstwem, a trybuny jak zawsze zapełniły tłumy kibiców. W meczu z Przemyślem hala zgromadziła 800 widzów, którzy po meczu za zwycięstwo podziękowali gromkimi brawami i owacjami na stojąco.
POSŁUCHAJ


Po wielkanocnej przerwie świątecznej szczypiorniści Padwy Zamość zagrają w sobotę (23.04) na wyjeździe w Legnicy. Natomiast kolejny domowy mecz Padwa rozegra z Gorzowem Wielkopolskim, na który już wszystkich zaprasza trener Padwy.

POSŁUCHAJ


Teraz piłkarze będą pauzować, a jest to spowodowane zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi. Wiesław Puzia podkreślił, że przerwa świąteczna wcale jednak nie oznacza, że codzienne treningi zostaną wstrzymane.


POSŁUCHAJ

Po sobotniej wygranej Padwa z dorobkiem 28 pkt. wskoczyła na ósmą pozycję w tabeli i w świetnych nastrojach może czekać na nadchodzące święta. Po trzytygodniowej przerwie 23 kwietnia o godz.18.00 żółto-czerwonych czeka mecz w Legnicy.


PADWA ZAMOŚĆ – ORLEN UPSTREAM SRS PRZEMYŚL 39:31 (19:13)

PADWA: Kozłowski, Proć – T. Fugiel 8, K. Adamczuk 7, Orlich 6, Małecki 3, Mchawrab 3, Obydź 3, Olichwiruk 3, Sz. Fugiel 2, Puszkarski 2, Skiba 2, A. Adamczuk, Bajwoluk, Sałach, Szymański.

Kary: 12 minut – 12 minut

Czerwona kartka: Małecki (54:32) – z gradacji kar

Sędziowali: Paweł Podsiadło i Adam Świostek (Radom)

Widzów: 800Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: stary tancerzTreść komentarza: Zespoły ludowe w tym czasie (1985 rok) były, nie można powiedzieć, że w tym czasie nie było takich zespołów... Były zespoły ludowe, które działały przy I LO w Zamościu - Instruktorem był chyba pan Kułaj, przy Zamojskich Fabrykach Mebli działał zespół "Drzewiarz", był zespół przy POM w Zamościu - instruktorem była pani Maria Góra - Szeląg, był zespół dziecięcy "Zamościanka" - instruktorem był pan Marek Fik. oczywiście zespoły te po upadku komuny porozpadały się i została sama jedna "Zamojszczyzna". Chyba, że pani Joli chodziło o to, że takiego zespołu nie było w Zamojskim Domu Kultury, w 1985 roku oczywiście chodziło o Wojewódzki Dom Kultury w Zamościu.Data dodania komentarza: 28.09.2023, 11:02Źródło komentarza: Działalność Zespołu Pieśni i Tańca "Zamojszczyzna"Autor komentarza: FranciszekTreść komentarza: Śliczne wszystkie Panie .Bardzo piękne stroje ludoweData dodania komentarza: 27.09.2023, 23:39Źródło komentarza: Uroczyste obchody 30. rocznicy powstania Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy SamejAutor komentarza: FranciszekTreść komentarza: Życzę Państwu Bożego Błogosławieństwa Opieki Matki Bożej Wszelkiej Pomyślności w życiu zawodowym jako i prywatnym Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy Samej.Data dodania komentarza: 27.09.2023, 23:36Źródło komentarza: Uroczyste obchody 30. rocznicy powstania Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy SamejAutor komentarza: Koleżanka z namiotuTreść komentarza: Świetny wywiad i świetna kobieta pełna pasji i determinacji ! Pozdrawiam Cię serdecznie Emcia :)Data dodania komentarza: 15.09.2023, 20:49Źródło komentarza: Kobiety w InżynieriiAutor komentarza: Bartek W.Treść komentarza: Gratsy, że udało Ci się ukończyć kierunek i masz super pracę Data dodania komentarza: 15.09.2023, 13:33Źródło komentarza: Kobiety w InżynieriiAutor komentarza: MatiTreść komentarza: Super wywiad, Pani Emanuela bardzo rzeczowa i w porządku kobieta. Oby coraz więcej kobiet nauki i inżynierii się rodziło!Data dodania komentarza: 15.09.2023, 13:13Źródło komentarza: Kobiety w Inżynierii
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A