Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 3 października 2023 19:30
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama Ośrodek Wypoczynkowy NATURA w Krasnobrodzie

Lubaczów. Rekolekcje przy Monstrancji z Medjugorie

Parafia pw. Świętego Stanisława Biskupa i Męczennika w Lubaczowie rozpoczyna rekolekcje wielkopostne.
Lubaczów. Rekolekcje przy Monstrancji z Medjugorie

Potrwają one od 8 do 10 kwietnia. Jest to idealny moment, by uciec z prozy dnia codziennego i znaleźć ukojenie w modlitwie. W Lubaczowie jest już tradycją, że w piątek poprzedzający Niedzielę Palmową odbywa się nabożeństwo Drogi Krzyżowej ulicami miasta. Ta forma modlitwy jest bardzo ważnym elementem rozpoczynającym tegoroczne rekolekcje wielkopostne podkreśla Proboszcz Parafii Konkatedralnej, Ksiądz Andrzej Stopyra:

POSŁUCHAJ

Tegorocznym rekolekcjom towarzyszyć będzie wyjątkowe wydarzenie, a także szczególne modlitwy o pokój na świecie.

POSŁUCHAJ

Zwieńczeniem rekolekcji będzie procesja z palmami, która przejdzie ulicami miasta. Przewodniczył jej będzie Ksiądz Biskup Mariusz Leszczyński, Biskup Pomocniczy Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej.

POSŁUCHAJ

Szczegółowy program rekolekcji znajduje się na stronie internetowej Parafii Konkatedralnej w Lubaczowie.

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: stary tancerzTreść komentarza: Zespoły ludowe w tym czasie (1985 rok) były, nie można powiedzieć, że w tym czasie nie było takich zespołów... Były zespoły ludowe, które działały przy I LO w Zamościu - Instruktorem był chyba pan Kułaj, przy Zamojskich Fabrykach Mebli działał zespół "Drzewiarz", był zespół przy POM w Zamościu - instruktorem była pani Maria Góra - Szeląg, był zespół dziecięcy "Zamościanka" - instruktorem był pan Marek Fik. oczywiście zespoły te po upadku komuny porozpadały się i została sama jedna "Zamojszczyzna". Chyba, że pani Joli chodziło o to, że takiego zespołu nie było w Zamojskim Domu Kultury, w 1985 roku oczywiście chodziło o Wojewódzki Dom Kultury w Zamościu.Data dodania komentarza: 28.09.2023, 11:02Źródło komentarza: Działalność Zespołu Pieśni i Tańca "Zamojszczyzna"Autor komentarza: FranciszekTreść komentarza: Śliczne wszystkie Panie .Bardzo piękne stroje ludoweData dodania komentarza: 27.09.2023, 23:39Źródło komentarza: Uroczyste obchody 30. rocznicy powstania Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy SamejAutor komentarza: FranciszekTreść komentarza: Życzę Państwu Bożego Błogosławieństwa Opieki Matki Bożej Wszelkiej Pomyślności w życiu zawodowym jako i prywatnym Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy Samej.Data dodania komentarza: 27.09.2023, 23:36Źródło komentarza: Uroczyste obchody 30. rocznicy powstania Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy SamejAutor komentarza: Koleżanka z namiotuTreść komentarza: Świetny wywiad i świetna kobieta pełna pasji i determinacji ! Pozdrawiam Cię serdecznie Emcia :)Data dodania komentarza: 15.09.2023, 20:49Źródło komentarza: Kobiety w InżynieriiAutor komentarza: Bartek W.Treść komentarza: Gratsy, że udało Ci się ukończyć kierunek i masz super pracę Data dodania komentarza: 15.09.2023, 13:33Źródło komentarza: Kobiety w InżynieriiAutor komentarza: MatiTreść komentarza: Super wywiad, Pani Emanuela bardzo rzeczowa i w porządku kobieta. Oby coraz więcej kobiet nauki i inżynierii się rodziło!Data dodania komentarza: 15.09.2023, 13:13Źródło komentarza: Kobiety w Inżynierii