Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama NATLENOWANI

Wystartuj w Biegu wokół Twierdzy Zamość

Tradycyjnie, bo 2 maja ze startem i metą na Rynku Wielkim odbędzie się Bieg wokół Twierdzy Zamość.
Wystartuj w Biegu wokół Twierdzy Zamość

W tym roku podobnie jak w poprzednim bieg odbędzie się na dystansie 4 kilometrów. W biegu głównym uczestniczyć będą biegacze oraz sympatycy marszu z kijami nornic walking z terenu całej Polski. Jaką nawierzchnią poprowadzi trasa biegu?
 


POSŁUCHAJ

W biegu głównym na linii startu gościć będziemy osoby, które zmierzą się z dystansem 4 kilometrów, a na krótszych odcinkach, bo na 300, 600 i 800 metrów pobiegną dzieci i młodzież

POSŁUCHAJ

Zgłoszenia dla dzieci i młodzieży prowadzone są do 29 kwietnia w KS „Agros” Zamość telefonicznie pod numerem 84 638 66 79 lub drogą mailową pod adresem: [email protected]. Zgłoszenia grupowe od szkół przyjmowane będą w biurze zawodów w dniu wydarzenia do godz. 10.00. Z kolei osoby, które będą chciały sprawdzić swoje siły na dystansie 4 km powinny dokonać zapisów jak najszybciej, ponieważ opłata za bieg uzależniona jest od terminu wpłaty.

 

POSŁUCHAJ

Każdy biegacz, który zmieści się w limicie czasowym otrzyma na linii mety pamiątkowy medal.


POSŁUCHAJ

Konrad Firek dodał, że zawodnicy, którzy wezmą udział w biegu głównym sklasyfikowani będą na poszczególne kategorie, a najlepsi biegacze otrzymają atrakcyjne nagrody.

POSŁUCHAJ

Konrad Firek zachęca do zapisów wszystkich sympatyków biegania, którzy 2 maja mają wolny termin w kalendarzu biegowym.


POSŁUCHAJ


Coroczny bieg organizowany w Zamościu cieszy się ogromnym zainteresowaniem, a na linii startu mile widziani są: dzieci młodzież i osoby dorosłe. Serdecznie zachęcamy do zapisów, do aktywnego udziału w biegu, a widzów do kibicowania. Głównymi Organizatorami Biegu są: Powiatowe i Miejskie Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Zamościu oraz Klub Sportowy „AGROS” Zamość przy współpracy: Urzędu Miasta Zamość, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego, Starostwa Powiatowego w Zamościu, Ministerstwa  Sportu i Turystyki, Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu, Wojewódzkie Zrzeszenie LZS w Lublinie, Okręgowego Kolegium Sędziów LA w Zamościu, UKS Azymut Gmina Zamość, I LO w Zamościu Gminy Miączyn i Sponsorów IX Biegu.

Zapisy kliknij

Regulamin biegu kliknij


 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: AnnaTreść komentarza: Super. Pięknie spiewająData dodania komentarza: 24.11.2023, 11:54Źródło komentarza: Biłgoraj. Koncert ukraińskiego zespołu AkordAutor komentarza: Jolanta WacykTreść komentarza: Chciałabym bardzo serdecznie podziękować obu Paniom za wspaniałą inicjatywę, popartą ogromnym wysiłkiem i determinacją, które pozwoliły wprowadzić go w życie z pomocą wielu ludzi dobrej woli, zarówno pojedynczych osób jak i organizacji. Dzisiejsza uroczystość odsłonięcia obelisku z tablicą upamiętniającą imię Stanisława Witeszczaka, w której miałam zaszczyt uczestniczyć, to piękne wydarzenie , o wielkiej wartości emocjonalnej dla mnie, wnuczki Stanisława Witeszczaka, jak również patriotyczno-edukacyjnej dla młodzieży zamojskich szkół.Data dodania komentarza: 23.11.2023, 22:37Źródło komentarza: Pamięci Stanisława Witeszczaka ps. "Konrad"Autor komentarza: TomaszTreść komentarza: super audycja:) @wjegoreku + @radiozamoscData dodania komentarza: 22.11.2023, 10:17Źródło komentarza: Wspólnota "W Jego Ręku" - budowanie relacji z Bogiem i ludźmiAutor komentarza: Paweł z parafi werbkowice.Treść komentarza: serdecznie pozdrawiam księdza proboszcza Stanisława.Data dodania komentarza: 21.11.2023, 19:55Źródło komentarza: Spotkania akademickie w BukowinieAutor komentarza: OjciecTreść komentarza: I tak trzymać! "Róbmy swoje " Nie bójmy się śmierci gdy idziemy kuniej z Tym który ja pokonała.Data dodania komentarza: 18.11.2023, 19:41Źródło komentarza: Wystarczy być...Autor komentarza: Dariusz FrógTreść komentarza: Piękne stroje ludowe .Data dodania komentarza: 17.11.2023, 16:37Źródło komentarza: Lubaczów. Kultura i moda XIX wieku
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A