Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Z OSTATNIEJ CHWILI:
  • „Biblioteka jest wśród nas” - GOK w Suścu
  • „Biblioteka jest wśród nas” - GOK w Suścu
Reklama Akademia Mali Odkrywcy

Biłgoraj. Majówka w BCK

W dniach 1-3 maja br. na scenie letniej Biłgorajskiego Centrum Kultury trwają różnorodne występy w ramach wydarzenia „Majówka z BCK”, które zainaugurowały zespoły działające przy Uniwersytecie Trzeciego Wieku w Biłgoraju.
Biłgoraj. Majówka w BCK

O szczegółach wydarzenia mówiła Halina Wlaź, prezes UTW w Biłgoraju.

POSŁUCHAJ

Słuchacze UTW wystawili również sztukę o obradach Sejmu Czteroletniego:

POSŁUCHAJ

Wystąpiły dziś na scenie letniej BCK, Zespół Artystyczny "Retrospekcje" z pieśniami patriotycznymi, Zespół Literacki "Gęsie pióro" z fragmentami poezji i prozy patriotycznej oraz Zespół Inspiracji teatralnych z inscenizacją obrad Sejmu Czteroletniego.


Drugi dzień maja, to kolejne spotkanie z muzyką, ale tym razem muzyką uliczną, starymi przebojami, piosenkami biesiadnymi, które zaprezentuje Biłgorajska Kapela Podwórkowa „Wygibusy”. Z kolei 3 maja scena letnia będzie należała do zespołów Biłgorajskiego Centrum Kultury, które zaprezentują swoje programy w „Koncercie majowym”. Początek koncertu o godzinie 17.00.

Podczas wydarzenia prowadzona była także zbiórka na rzecz seniorów w ogarniętej wojną Ukrainie. Do wsparcia tej inicjatywy zachęcał obecny na wydarzeniu burmistrz Janusz Rosłan.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: AnnaTreść komentarza: Moja ulubiona audycja w nowej odsłonie powraca, bardzo dobra wiadomość! Słucham zawsze jak tylko mam możliwość w radiu, ale kiedy nie mogę to lubię odsłuchiwać audycję na waszej stronie. PozdrawiamData dodania komentarza: 26.10.2025, 22:47Źródło komentarza: Audycja pielgrzymkowa wraca na antenę Katolickiego Radia ZamośćAutor komentarza: Halina KwiatkowskaTreść komentarza: Gratulacje dla naszych nauczycieli z Przedszkola w Kalinowicach. Jestem dumna i dziękuję za waszą pracę i zaangażowanie.Data dodania komentarza: 25.10.2025, 14:53Źródło komentarza: Tydzień chleba i produktów zbożowych w przedszkolu w Kalinowicach (Gmina Zamość)Autor komentarza: AlaTreść komentarza: Bardzo dobra wiadomość, często słuchałam audycji, a kiedy nie mogłam odsłuchiwałam na stronie. Nie mogę doczekać się na nową odsłonę audycji pielgrzymkowej.Data dodania komentarza: 24.10.2025, 20:28Źródło komentarza: Audycja pielgrzymkowa wraca na antenę Katolickiego Radia ZamośćAutor komentarza: MieciuTreść komentarza: Impreza była super 😁. Tylu wspaniałych ludzi, starych i młodszych pracowników, piękne przemówienie pani Prezes. Idealna obsługa kelnerska, przepyszne posiłki. Życzę kolejnych 25 lat i więcej.Data dodania komentarza: 19.10.2025, 14:54Źródło komentarza: 25-lecie Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych w TyszowcachAutor komentarza: ChristopherTreść komentarza: ...Buenos Ares, that's right :-) Ks. dr Michał to prawdziwy ksiądz z powołania, nie tylko kanclerz swego czasu ale i taki 'proboszcz' powiedzmy, dbający o parafię - posługa na rodzinnej parafii - odprawianie mszy, konfesjonał a zarazem skromny człowiek. Salutations :-)Data dodania komentarza: 16.10.2025, 14:45Źródło komentarza: Ekwador oczami misjonarza - opowieść o Kościele, posłudze i kulturzeAutor komentarza: ZamosciankaTreść komentarza: Mój syn do tej pory wspomina lekcje geografii w "spoleczniaku" prowadzone przez p. Jacka Podkoscielnego. Genialny nauczyciel, pasjonat i super ciekawy człowiek .Data dodania komentarza: 10.10.2025, 13:45Źródło komentarza: Jacek Podkościelny