Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama HERMANOS

Pospieszalscy z kolędami

Kolędy i pastorałki w różnych aranżacjach można było usłyszeć w katedrze zamojskiej. W miniony piątek dla mieszkańców Zamościa zaśpiewała i zagrała rodzina Pospieszalskich.
Pospieszalscy z kolędami

Rodzina Pospieszalskich to nie tylko 14 osób o tym samym nazwisku. To dwa pokolenia artystów, którzy kolędują od zawsze. Kolędują w różnych miejscach świata. Jednym z członków rodziny jest Mateusz Pospieszalski. Rozmawiała z nim Małgorzata Godzisz.

POSŁUCHAJ

Wśród Pospieszalskich jest zamościanka: Natalia Rzeźniak. Dla niej kolędowanie jest czymś więcej niż tylko śpiewaniem. To modlitwa.

POSŁUCHAJ

Pospieszalscy to jedna z najbardziej znanych muzycznych rodzin w Polsce. Mają ogromny dorobek w dziedzinie muzyki chrześcijańskiej, zarówno liturgicznej, jak i estradowej, tworząc zespoły jak: Arka Noego, Deus Meus, Tymoteusz, New Life M. Już we wtorek zapraszamy naszych słuchaczy na wywiad z Janem Pospieszalskim. Początek o godz. 11:15.

Powiązane galerie zdjęć:

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Tolek.Treść komentarza: Po pierwsze -primo :młodzi sportowcy są najważniejsi oraz ich trenerzy-instruktorzy-wychowawcy. Nas kibiców sportowych cieszą wyniki osiągnięte przez sportowców oraz pomoc jaką Włodarze gminy udzielają tym młodym ludziomData dodania komentarza: 13.06.2024, 23:52Źródło komentarza: Gminna Gala Sportu 2024Autor komentarza: gośćTreść komentarza: Niech Bóg błogosławi księdzu w posłudze kapelana.Data dodania komentarza: 10.06.2024, 22:37Źródło komentarza: Ks. Karol JędruszczakAutor komentarza: Józefa KornagaTreść komentarza: To za każdym razem piękna,doniosła uroczystość. Miałam kiedyś zaszczyt uczestniczyć w niej okraszając wykonywane pieśni własnymi wierszami o partyzantach.Data dodania komentarza: 06.06.2024, 22:42Źródło komentarza: XI Koncert Piosenki Partyzanckiej odbędzie się w „Szałasie n/Tanwią”Autor komentarza: JEZIERSKI JTreść komentarza: DZIĘKUJE PIEKNIE -ZA TAKA WSPANIAŁĄ UCZTE O BIEGANIU ,ZE SPORTOWYM POZDROWIENIEM JOZEF JEZIERSKI.Data dodania komentarza: 15.05.2024, 16:04Źródło komentarza: „Ultra Roztocze" 2024 zawita do KrasnobroduAutor komentarza: qwertyTreść komentarza: Nareszcie trochę normalniejData dodania komentarza: 15.05.2024, 11:01Źródło komentarza: Zamość: Zmiana organizacji ruchuAutor komentarza: ks. WladyslawTreść komentarza: Ciekawa aidycja, duzo inofracji o losach klasztoru, zaangazowaiu partiotycznym OO Bernardynow. Historia ludzka wpleciona w Boze plany. Pozdrawiam OO Bernardynow z Radecznicy z Ojcem Kustoszem na czele.Data dodania komentarza: 06.05.2024, 22:16Źródło komentarza: O. Sylwester Skirliński OFM