Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama MHR - Karp z Białki

Przed Padwą ostatni mecz I sezonu

W sobotni wieczór (21.05) kibice będą mieli okazję zobaczyć ostatni mecz I sezonu Ligi Centralnej.
Przed Padwą ostatni mecz I sezonu

Rozgrywki odbędą się o godz. 17.00 na hali widowiskowo – sportowej zamojskiego OSiR. Przeciwnikiem zamojskich szczypiornistów będą rywale z Wrocławia, a jakie miejsce będzie stawką sobotniego meczu?

POSŁUCHAJ

Sobotni mecz będzie z pewnością emocjonujący. Sławomir Tór dodał, że kibice mogą spodziewać się wielu atrakcji, a szczególnie najmłodsi.
POSŁUCHAJ


Przed zawodnikami już nie długo wakacje. Na szczypiornistów i trenerów - Marcina Czerwonkę i Wiesława Puzia czeka kilkutygodniowy odpoczynek, a kiedy wznowione zostaną kolejne rozgrywki?

POSŁUCHAJ

Sławomir Tór dodał, że piłka ręczna cieszy się zainteresowaniem wśród młodych zawodników. Chłopcy, którzy chcieliby zasilić szeregi drużyny od nowego sezonu mogą zapisywać się na zajęcia sportowe.

POSŁUCHAJ

Na jakich zasadach odbywają się zapisy do drużyn?

POSŁUCHAJ

Ostatni mecz piłki ręcznej w Lidze Centralnej jak zawsze będzie pełny wrażeń. Widzimy się o godz. 17.00 na hali widowiskowo – sportowej zamojskiego OSiR, a zawodnikom Padwy życzymy dużo powodzenia.


 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: AnnaTreść komentarza: Super. Pięknie spiewająData dodania komentarza: 24.11.2023, 11:54Źródło komentarza: Biłgoraj. Koncert ukraińskiego zespołu AkordAutor komentarza: Jolanta WacykTreść komentarza: Chciałabym bardzo serdecznie podziękować obu Paniom za wspaniałą inicjatywę, popartą ogromnym wysiłkiem i determinacją, które pozwoliły wprowadzić go w życie z pomocą wielu ludzi dobrej woli, zarówno pojedynczych osób jak i organizacji. Dzisiejsza uroczystość odsłonięcia obelisku z tablicą upamiętniającą imię Stanisława Witeszczaka, w której miałam zaszczyt uczestniczyć, to piękne wydarzenie , o wielkiej wartości emocjonalnej dla mnie, wnuczki Stanisława Witeszczaka, jak również patriotyczno-edukacyjnej dla młodzieży zamojskich szkół.Data dodania komentarza: 23.11.2023, 22:37Źródło komentarza: Pamięci Stanisława Witeszczaka ps. "Konrad"Autor komentarza: TomaszTreść komentarza: super audycja:) @wjegoreku + @radiozamoscData dodania komentarza: 22.11.2023, 10:17Źródło komentarza: Wspólnota "W Jego Ręku" - budowanie relacji z Bogiem i ludźmiAutor komentarza: Paweł z parafi werbkowice.Treść komentarza: serdecznie pozdrawiam księdza proboszcza Stanisława.Data dodania komentarza: 21.11.2023, 19:55Źródło komentarza: Spotkania akademickie w BukowinieAutor komentarza: OjciecTreść komentarza: I tak trzymać! "Róbmy swoje " Nie bójmy się śmierci gdy idziemy kuniej z Tym który ja pokonała.Data dodania komentarza: 18.11.2023, 19:41Źródło komentarza: Wystarczy być...Autor komentarza: Dariusz FrógTreść komentarza: Piękne stroje ludowe .Data dodania komentarza: 17.11.2023, 16:37Źródło komentarza: Lubaczów. Kultura i moda XIX wieku
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A