Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 3 października 2023 20:29
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama Ośrodek Wypoczynkowy NATURA w Krasnobrodzie

Przed Padwą ostatni mecz I sezonu

W sobotni wieczór (21.05) kibice będą mieli okazję zobaczyć ostatni mecz I sezonu Ligi Centralnej.
Przed Padwą ostatni mecz I sezonu

Rozgrywki odbędą się o godz. 17.00 na hali widowiskowo – sportowej zamojskiego OSiR. Przeciwnikiem zamojskich szczypiornistów będą rywale z Wrocławia, a jakie miejsce będzie stawką sobotniego meczu?

POSŁUCHAJ

Sobotni mecz będzie z pewnością emocjonujący. Sławomir Tór dodał, że kibice mogą spodziewać się wielu atrakcji, a szczególnie najmłodsi.
POSŁUCHAJ


Przed zawodnikami już nie długo wakacje. Na szczypiornistów i trenerów - Marcina Czerwonkę i Wiesława Puzia czeka kilkutygodniowy odpoczynek, a kiedy wznowione zostaną kolejne rozgrywki?

POSŁUCHAJ

Sławomir Tór dodał, że piłka ręczna cieszy się zainteresowaniem wśród młodych zawodników. Chłopcy, którzy chcieliby zasilić szeregi drużyny od nowego sezonu mogą zapisywać się na zajęcia sportowe.

POSŁUCHAJ

Na jakich zasadach odbywają się zapisy do drużyn?

POSŁUCHAJ

Ostatni mecz piłki ręcznej w Lidze Centralnej jak zawsze będzie pełny wrażeń. Widzimy się o godz. 17.00 na hali widowiskowo – sportowej zamojskiego OSiR, a zawodnikom Padwy życzymy dużo powodzenia.


 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: stary tancerzTreść komentarza: Zespoły ludowe w tym czasie (1985 rok) były, nie można powiedzieć, że w tym czasie nie było takich zespołów... Były zespoły ludowe, które działały przy I LO w Zamościu - Instruktorem był chyba pan Kułaj, przy Zamojskich Fabrykach Mebli działał zespół "Drzewiarz", był zespół przy POM w Zamościu - instruktorem była pani Maria Góra - Szeląg, był zespół dziecięcy "Zamościanka" - instruktorem był pan Marek Fik. oczywiście zespoły te po upadku komuny porozpadały się i została sama jedna "Zamojszczyzna". Chyba, że pani Joli chodziło o to, że takiego zespołu nie było w Zamojskim Domu Kultury, w 1985 roku oczywiście chodziło o Wojewódzki Dom Kultury w Zamościu.Data dodania komentarza: 28.09.2023, 11:02Źródło komentarza: Działalność Zespołu Pieśni i Tańca "Zamojszczyzna"Autor komentarza: FranciszekTreść komentarza: Śliczne wszystkie Panie .Bardzo piękne stroje ludoweData dodania komentarza: 27.09.2023, 23:39Źródło komentarza: Uroczyste obchody 30. rocznicy powstania Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy SamejAutor komentarza: FranciszekTreść komentarza: Życzę Państwu Bożego Błogosławieństwa Opieki Matki Bożej Wszelkiej Pomyślności w życiu zawodowym jako i prywatnym Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy Samej.Data dodania komentarza: 27.09.2023, 23:36Źródło komentarza: Uroczyste obchody 30. rocznicy powstania Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy SamejAutor komentarza: Koleżanka z namiotuTreść komentarza: Świetny wywiad i świetna kobieta pełna pasji i determinacji ! Pozdrawiam Cię serdecznie Emcia :)Data dodania komentarza: 15.09.2023, 20:49Źródło komentarza: Kobiety w InżynieriiAutor komentarza: Bartek W.Treść komentarza: Gratsy, że udało Ci się ukończyć kierunek i masz super pracę Data dodania komentarza: 15.09.2023, 13:33Źródło komentarza: Kobiety w InżynieriiAutor komentarza: MatiTreść komentarza: Super wywiad, Pani Emanuela bardzo rzeczowa i w porządku kobieta. Oby coraz więcej kobiet nauki i inżynierii się rodziło!Data dodania komentarza: 15.09.2023, 13:13Źródło komentarza: Kobiety w Inżynierii