Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama MHR - Karp z Białki

Niedziela Radiowa w Cewkowie

Już w najbliższą niedzielę, 22. maja, w ramach Niedzieli Radiowej Katolickie Radio Zamość będzie gościć w Parafii pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Cewkowie w dekanacie cieszanowskim.
Niedziela Radiowa w Cewkowie

Autor: Mateusz Skowyra

W tej parafii znajduje się, XVIII wieczny, słynący łaskami obraz Miłosiernego Serca Pana Jezusa z Kozłowa, mówi Proboszcz, Ksiądz Grzegorz Stankiewicz:

POSŁUCHAJ

Kiedy ten cudowny obraz przebywał w Kozłowie, wierni zauważyli jak z niego spływają krople krwi.

POSŁUCHAJ

Te i wiele innych ciekawych informacji, przygotowanych przez Księdza Proboszcza jak również przez przedstawicieli parafii, będzie można posłuchać na antenie Katolickiego Radia Zamość w niedzielę (22.05) po godzinie 17.00 i w poniedziałek po godzinie 13.00.
A już dzisiaj zapraszamy na niedzielną transmisję uroczystej Eucharystii z parafii Cewków, która rozpocznie się o godzinie 12.00.

Powiązane galerie zdjęć:

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: AnnaTreść komentarza: Super. Pięknie spiewająData dodania komentarza: 24.11.2023, 11:54Źródło komentarza: Biłgoraj. Koncert ukraińskiego zespołu AkordAutor komentarza: Jolanta WacykTreść komentarza: Chciałabym bardzo serdecznie podziękować obu Paniom za wspaniałą inicjatywę, popartą ogromnym wysiłkiem i determinacją, które pozwoliły wprowadzić go w życie z pomocą wielu ludzi dobrej woli, zarówno pojedynczych osób jak i organizacji. Dzisiejsza uroczystość odsłonięcia obelisku z tablicą upamiętniającą imię Stanisława Witeszczaka, w której miałam zaszczyt uczestniczyć, to piękne wydarzenie , o wielkiej wartości emocjonalnej dla mnie, wnuczki Stanisława Witeszczaka, jak również patriotyczno-edukacyjnej dla młodzieży zamojskich szkół.Data dodania komentarza: 23.11.2023, 22:37Źródło komentarza: Pamięci Stanisława Witeszczaka ps. "Konrad"Autor komentarza: TomaszTreść komentarza: super audycja:) @wjegoreku + @radiozamoscData dodania komentarza: 22.11.2023, 10:17Źródło komentarza: Wspólnota "W Jego Ręku" - budowanie relacji z Bogiem i ludźmiAutor komentarza: Paweł z parafi werbkowice.Treść komentarza: serdecznie pozdrawiam księdza proboszcza Stanisława.Data dodania komentarza: 21.11.2023, 19:55Źródło komentarza: Spotkania akademickie w BukowinieAutor komentarza: OjciecTreść komentarza: I tak trzymać! "Róbmy swoje " Nie bójmy się śmierci gdy idziemy kuniej z Tym który ja pokonała.Data dodania komentarza: 18.11.2023, 19:41Źródło komentarza: Wystarczy być...Autor komentarza: Dariusz FrógTreść komentarza: Piękne stroje ludowe .Data dodania komentarza: 17.11.2023, 16:37Źródło komentarza: Lubaczów. Kultura i moda XIX wieku
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A