Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama MHR - Karp z Białki

Horyniec Zdrój. Sportowe szukanie Bociana

III edycja Biegu "Szukamy Bociana" i Podkarpacki Puchar Nordic Walking odbyły się (21.05) w Horyńcu Zdroju.
Horyniec Zdrój. Sportowe szukanie Bociana

Autor: Ks. Mariusz Pastuszak

Na zawody zjechali sportowcy z całej Polski. Atutem wydarzenia jest fakt, że trasa wiedzie po bardzo malowniczych ścieżkach, mówi Wójt Gminy Horyniec-Zdrój, Robert Serkis:

POSŁUCHAJ

Do zawodów zgłosili się zarówno amatorzy chodzący dla przyjemności oraz ci, którzy zdobywają już międzynarodowe sukcesy. Na ścieżkach wyścigu spotkać można było między innymi Mistrza Europy Nordic Walking na 5 km - Jakuba Tomczyka. Jak sam mówi - u podstaw sukcesu leży trening:

POSŁUCHAJ

Zawody są wydarzeniem, w którym biorą udział całe rodziny. Jest to okazja by wspólnie miło spędzić czas na świeżym powietrzu, mówi Ewa Ryzner, która na bieg przyjechała wraz z synem i synową:

POSŁUCHAJ

Dla wszystkich uczestników zawodów, na mecie, czekały okolicznościowe dyplomy, a dla zwycięzców pamiątkowe medale.Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: AnnaTreść komentarza: Super. Pięknie spiewająData dodania komentarza: 24.11.2023, 11:54Źródło komentarza: Biłgoraj. Koncert ukraińskiego zespołu AkordAutor komentarza: Jolanta WacykTreść komentarza: Chciałabym bardzo serdecznie podziękować obu Paniom za wspaniałą inicjatywę, popartą ogromnym wysiłkiem i determinacją, które pozwoliły wprowadzić go w życie z pomocą wielu ludzi dobrej woli, zarówno pojedynczych osób jak i organizacji. Dzisiejsza uroczystość odsłonięcia obelisku z tablicą upamiętniającą imię Stanisława Witeszczaka, w której miałam zaszczyt uczestniczyć, to piękne wydarzenie , o wielkiej wartości emocjonalnej dla mnie, wnuczki Stanisława Witeszczaka, jak również patriotyczno-edukacyjnej dla młodzieży zamojskich szkół.Data dodania komentarza: 23.11.2023, 22:37Źródło komentarza: Pamięci Stanisława Witeszczaka ps. "Konrad"Autor komentarza: TomaszTreść komentarza: super audycja:) @wjegoreku + @radiozamoscData dodania komentarza: 22.11.2023, 10:17Źródło komentarza: Wspólnota "W Jego Ręku" - budowanie relacji z Bogiem i ludźmiAutor komentarza: Paweł z parafi werbkowice.Treść komentarza: serdecznie pozdrawiam księdza proboszcza Stanisława.Data dodania komentarza: 21.11.2023, 19:55Źródło komentarza: Spotkania akademickie w BukowinieAutor komentarza: OjciecTreść komentarza: I tak trzymać! "Róbmy swoje " Nie bójmy się śmierci gdy idziemy kuniej z Tym który ja pokonała.Data dodania komentarza: 18.11.2023, 19:41Źródło komentarza: Wystarczy być...Autor komentarza: Dariusz FrógTreść komentarza: Piękne stroje ludowe .Data dodania komentarza: 17.11.2023, 16:37Źródło komentarza: Lubaczów. Kultura i moda XIX wieku
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A