Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 3 października 2023 18:13
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama KARCZMA W DECHĘ

Horyniec Zdrój. Sportowe szukanie Bociana

III edycja Biegu "Szukamy Bociana" i Podkarpacki Puchar Nordic Walking odbyły się (21.05) w Horyńcu Zdroju.
Horyniec Zdrój. Sportowe szukanie Bociana

Autor zdjęcia: Ks. Mariusz Pastuszak

Na zawody zjechali sportowcy z całej Polski. Atutem wydarzenia jest fakt, że trasa wiedzie po bardzo malowniczych ścieżkach, mówi Wójt Gminy Horyniec-Zdrój, Robert Serkis:

POSŁUCHAJ

Do zawodów zgłosili się zarówno amatorzy chodzący dla przyjemności oraz ci, którzy zdobywają już międzynarodowe sukcesy. Na ścieżkach wyścigu spotkać można było między innymi Mistrza Europy Nordic Walking na 5 km - Jakuba Tomczyka. Jak sam mówi - u podstaw sukcesu leży trening:

POSŁUCHAJ

Zawody są wydarzeniem, w którym biorą udział całe rodziny. Jest to okazja by wspólnie miło spędzić czas na świeżym powietrzu, mówi Ewa Ryzner, która na bieg przyjechała wraz z synem i synową:

POSŁUCHAJ

Dla wszystkich uczestników zawodów, na mecie, czekały okolicznościowe dyplomy, a dla zwycięzców pamiątkowe medale.Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: stary tancerzTreść komentarza: Zespoły ludowe w tym czasie (1985 rok) były, nie można powiedzieć, że w tym czasie nie było takich zespołów... Były zespoły ludowe, które działały przy I LO w Zamościu - Instruktorem był chyba pan Kułaj, przy Zamojskich Fabrykach Mebli działał zespół "Drzewiarz", był zespół przy POM w Zamościu - instruktorem była pani Maria Góra - Szeląg, był zespół dziecięcy "Zamościanka" - instruktorem był pan Marek Fik. oczywiście zespoły te po upadku komuny porozpadały się i została sama jedna "Zamojszczyzna". Chyba, że pani Joli chodziło o to, że takiego zespołu nie było w Zamojskim Domu Kultury, w 1985 roku oczywiście chodziło o Wojewódzki Dom Kultury w Zamościu.Data dodania komentarza: 28.09.2023, 11:02Źródło komentarza: Działalność Zespołu Pieśni i Tańca "Zamojszczyzna"Autor komentarza: FranciszekTreść komentarza: Śliczne wszystkie Panie .Bardzo piękne stroje ludoweData dodania komentarza: 27.09.2023, 23:39Źródło komentarza: Uroczyste obchody 30. rocznicy powstania Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy SamejAutor komentarza: FranciszekTreść komentarza: Życzę Państwu Bożego Błogosławieństwa Opieki Matki Bożej Wszelkiej Pomyślności w życiu zawodowym jako i prywatnym Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy Samej.Data dodania komentarza: 27.09.2023, 23:36Źródło komentarza: Uroczyste obchody 30. rocznicy powstania Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy SamejAutor komentarza: Koleżanka z namiotuTreść komentarza: Świetny wywiad i świetna kobieta pełna pasji i determinacji ! Pozdrawiam Cię serdecznie Emcia :)Data dodania komentarza: 15.09.2023, 20:49Źródło komentarza: Kobiety w InżynieriiAutor komentarza: Bartek W.Treść komentarza: Gratsy, że udało Ci się ukończyć kierunek i masz super pracę Data dodania komentarza: 15.09.2023, 13:33Źródło komentarza: Kobiety w InżynieriiAutor komentarza: MatiTreść komentarza: Super wywiad, Pani Emanuela bardzo rzeczowa i w porządku kobieta. Oby coraz więcej kobiet nauki i inżynierii się rodziło!Data dodania komentarza: 15.09.2023, 13:13Źródło komentarza: Kobiety w Inżynierii