Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 29 września 2023 23:03
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama KARCZMA W DECHĘ

Konferencja naukowa pt. Logistyka szansą na rozwój innowacyjnej gospodarki zamojskiej

W ramach konferencji miała miejsce także debata przedstawicieli miasta i przemysłu.
Konferencja naukowa pt. Logistyka szansą na rozwój innowacyjnej gospodarki zamojskiej
Autor: Łukasz Kot

,,Logistyka szansą na rozwój innowacyjnej gospodarki zamojskiej" - to tytuł konferencji naukowej która odbyła się (23.05.2022) w Akademii Zamojskiej w Zamościu.

POSŁUCHAJ

Logistyka ma szerokie znaczenie - podkreśla dr hab. Paweł Skrzydlewski prof. i rektor Akademii Zamojskiej.

POSŁUCHAJ

W ramach konferencji miała miejsce także debata przedstawicieli miasta i przemysłu. Jednym z zaproszonych gości był Tomasz Kossowski dyrektor Wydziału Rozwoju Miasta i Funduszy Zewnętrznych.

POSŁUCHAJ

Konferencja ,,Logistyka szansą na rozwój innowacyjnej gospodarki zamojskiej" odbyła się pod honorowym patronatem prezydenta miasta Zamość. Patronat medialny nad wydarzeniem sprawowało Katolickie Radio Zamość.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: stary tancerzTreść komentarza: Zespoły ludowe w tym czasie (1985 rok) były, nie można powiedzieć, że w tym czasie nie było takich zespołów... Były zespoły ludowe, które działały przy I LO w Zamościu - Instruktorem był chyba pan Kułaj, przy Zamojskich Fabrykach Mebli działał zespół "Drzewiarz", był zespół przy POM w Zamościu - instruktorem była pani Maria Góra - Szeląg, był zespół dziecięcy "Zamościanka" - instruktorem był pan Marek Fik. oczywiście zespoły te po upadku komuny porozpadały się i została sama jedna "Zamojszczyzna". Chyba, że pani Joli chodziło o to, że takiego zespołu nie było w Zamojskim Domu Kultury, w 1985 roku oczywiście chodziło o Wojewódzki Dom Kultury w Zamościu.Data dodania komentarza: 28.09.2023, 11:02Źródło komentarza: Działalność Zespołu Pieśni i Tańca "Zamojszczyzna"Autor komentarza: FranciszekTreść komentarza: Śliczne wszystkie Panie .Bardzo piękne stroje ludoweData dodania komentarza: 27.09.2023, 23:39Źródło komentarza: Uroczyste obchody 30. rocznicy powstania Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy SamejAutor komentarza: FranciszekTreść komentarza: Życzę Państwu Bożego Błogosławieństwa Opieki Matki Bożej Wszelkiej Pomyślności w życiu zawodowym jako i prywatnym Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy Samej.Data dodania komentarza: 27.09.2023, 23:36Źródło komentarza: Uroczyste obchody 30. rocznicy powstania Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy SamejAutor komentarza: Koleżanka z namiotuTreść komentarza: Świetny wywiad i świetna kobieta pełna pasji i determinacji ! Pozdrawiam Cię serdecznie Emcia :)Data dodania komentarza: 15.09.2023, 20:49Źródło komentarza: Kobiety w InżynieriiAutor komentarza: Bartek W.Treść komentarza: Gratsy, że udało Ci się ukończyć kierunek i masz super pracę Data dodania komentarza: 15.09.2023, 13:33Źródło komentarza: Kobiety w InżynieriiAutor komentarza: MatiTreść komentarza: Super wywiad, Pani Emanuela bardzo rzeczowa i w porządku kobieta. Oby coraz więcej kobiet nauki i inżynierii się rodziło!Data dodania komentarza: 15.09.2023, 13:13Źródło komentarza: Kobiety w Inżynierii
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A