Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 29 września 2023 19:19
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama KARCZMA W DECHĘ

Zapraszamy na Charytatywny Rodzinny Rajd Rowerowy Kilometry Dobra

Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Zamościu organizuje we współpracy z Zakładem Karnym w Hrubieszowie II Charytatywny Rodzinny Rajd Rowerowy Kilometry Dobra.
Zapraszamy na Charytatywny Rodzinny Rajd Rowerowy Kilometry Dobra

Rajd odbędzie się w najbliższą sobotę (28.05) o godz. 9.00 przy Parafii pw. Ducha Świętego w Hrubieszowie. Jest to kolejna wspólna inicjatywa PSONI Koło w Zamościu i hrubieszowskiej jednostki penitencjarnej. Rajd będzie nie tylko okazją, by mile i aktywnie spędzić sobotnie przedpołudnie, ale będzie także okazją do wsparcia finansowego akcji ph. "Kilometry Dobra".

POSŁUCHAJ

Rajdowicze pojadą z Hrubieszowa do Gródka, a następnie z Gródka do wioski Gotów, gdzie na miejscu czekać będzie mnóstwo atrakcji. Marcin Małecki zdradził jaką trasa poprowadzi rajd.

POSŁUCHAJ

Organizatorzy na około 30. kilometrowym odcinku trasy zapewnią uczestnikom rajdu zaopatrzenie medyczne, a w co powinny zaopatrzyć się rowerzyści?

POSŁUCHAJ

Do kogo adresowany jest rajd i kto może w nim uczestniczyć?
POSŁUCHAJ

W pomoc i organizację rajdu zaangażował się ks. Witold Bednarz, który zainicjował I edycję wydarzenia.
POSŁUCHAJ

Na jaki szlachetny cel przekazane zostaną zebrane środki finansowe?
POSŁUCHAJ


Na jakich zasadach przyjmowane są zapisy na rajd i gdzie znajdują się szczegółowe informacje dotyczące zgłoszeń?
POSŁUCHAJ

Rajd odbędzie się w najbliższą sobotę (28.05) o godz. 9.00 przy Parafii pw. Ducha Świętego w Hrubieszowie. Wszyscy mile widziani są na starcie, zatem zachęcamy do udziału w tym wydarzeniu wszystkich sympatyków jazdy rowerem, którzy przy okazji będą mogli wesprzeć finansowo osoby niepełnosprawne.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: stary tancerzTreść komentarza: Zespoły ludowe w tym czasie (1985 rok) były, nie można powiedzieć, że w tym czasie nie było takich zespołów... Były zespoły ludowe, które działały przy I LO w Zamościu - Instruktorem był chyba pan Kułaj, przy Zamojskich Fabrykach Mebli działał zespół "Drzewiarz", był zespół przy POM w Zamościu - instruktorem była pani Maria Góra - Szeląg, był zespół dziecięcy "Zamościanka" - instruktorem był pan Marek Fik. oczywiście zespoły te po upadku komuny porozpadały się i została sama jedna "Zamojszczyzna". Chyba, że pani Joli chodziło o to, że takiego zespołu nie było w Zamojskim Domu Kultury, w 1985 roku oczywiście chodziło o Wojewódzki Dom Kultury w Zamościu.Data dodania komentarza: 28.09.2023, 11:02Źródło komentarza: Działalność Zespołu Pieśni i Tańca "Zamojszczyzna"Autor komentarza: FranciszekTreść komentarza: Śliczne wszystkie Panie .Bardzo piękne stroje ludoweData dodania komentarza: 27.09.2023, 23:39Źródło komentarza: Uroczyste obchody 30. rocznicy powstania Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy SamejAutor komentarza: FranciszekTreść komentarza: Życzę Państwu Bożego Błogosławieństwa Opieki Matki Bożej Wszelkiej Pomyślności w życiu zawodowym jako i prywatnym Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy Samej.Data dodania komentarza: 27.09.2023, 23:36Źródło komentarza: Uroczyste obchody 30. rocznicy powstania Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy SamejAutor komentarza: Koleżanka z namiotuTreść komentarza: Świetny wywiad i świetna kobieta pełna pasji i determinacji ! Pozdrawiam Cię serdecznie Emcia :)Data dodania komentarza: 15.09.2023, 20:49Źródło komentarza: Kobiety w InżynieriiAutor komentarza: Bartek W.Treść komentarza: Gratsy, że udało Ci się ukończyć kierunek i masz super pracę Data dodania komentarza: 15.09.2023, 13:33Źródło komentarza: Kobiety w InżynieriiAutor komentarza: MatiTreść komentarza: Super wywiad, Pani Emanuela bardzo rzeczowa i w porządku kobieta. Oby coraz więcej kobiet nauki i inżynierii się rodziło!Data dodania komentarza: 15.09.2023, 13:13Źródło komentarza: Kobiety w Inżynierii
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A