Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama PSONI Zamość

Zapraszamy na Charytatywny Rodzinny Rajd Rowerowy Kilometry Dobra

Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Zamościu organizuje we współpracy z Zakładem Karnym w Hrubieszowie II Charytatywny Rodzinny Rajd Rowerowy Kilometry Dobra.
Zapraszamy na Charytatywny Rodzinny Rajd Rowerowy Kilometry Dobra

Rajd odbędzie się w najbliższą sobotę (28.05) o godz. 9.00 przy Parafii pw. Ducha Świętego w Hrubieszowie. Jest to kolejna wspólna inicjatywa PSONI Koło w Zamościu i hrubieszowskiej jednostki penitencjarnej. Rajd będzie nie tylko okazją, by mile i aktywnie spędzić sobotnie przedpołudnie, ale będzie także okazją do wsparcia finansowego akcji ph. "Kilometry Dobra".

POSŁUCHAJ

Rajdowicze pojadą z Hrubieszowa do Gródka, a następnie z Gródka do wioski Gotów, gdzie na miejscu czekać będzie mnóstwo atrakcji. Marcin Małecki zdradził jaką trasa poprowadzi rajd.

POSŁUCHAJ

Organizatorzy na około 30. kilometrowym odcinku trasy zapewnią uczestnikom rajdu zaopatrzenie medyczne, a w co powinny zaopatrzyć się rowerzyści?

POSŁUCHAJ

Do kogo adresowany jest rajd i kto może w nim uczestniczyć?
POSŁUCHAJ

W pomoc i organizację rajdu zaangażował się ks. Witold Bednarz, który zainicjował I edycję wydarzenia.
POSŁUCHAJ

Na jaki szlachetny cel przekazane zostaną zebrane środki finansowe?
POSŁUCHAJ


Na jakich zasadach przyjmowane są zapisy na rajd i gdzie znajdują się szczegółowe informacje dotyczące zgłoszeń?
POSŁUCHAJ

Rajd odbędzie się w najbliższą sobotę (28.05) o godz. 9.00 przy Parafii pw. Ducha Świętego w Hrubieszowie. Wszyscy mile widziani są na starcie, zatem zachęcamy do udziału w tym wydarzeniu wszystkich sympatyków jazdy rowerem, którzy przy okazji będą mogli wesprzeć finansowo osoby niepełnosprawne.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze