Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama PSONI Zamość

Zapraszamy na Charytatywny Rodzinny Rajd Rowerowy Kilometry Dobra

Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Zamościu organizuje we współpracy z Zakładem Karnym w Hrubieszowie II Charytatywny Rodzinny Rajd Rowerowy Kilometry Dobra.
Zapraszamy na Charytatywny Rodzinny Rajd Rowerowy Kilometry Dobra

Rajd odbędzie się w najbliższą sobotę (28.05) o godz. 9.00 przy Parafii pw. Ducha Świętego w Hrubieszowie. Jest to kolejna wspólna inicjatywa PSONI Koło w Zamościu i hrubieszowskiej jednostki penitencjarnej. Rajd będzie nie tylko okazją, by mile i aktywnie spędzić sobotnie przedpołudnie, ale będzie także okazją do wsparcia finansowego akcji ph. "Kilometry Dobra".

POSŁUCHAJ

Rajdowicze pojadą z Hrubieszowa do Gródka, a następnie z Gródka do wioski Gotów, gdzie na miejscu czekać będzie mnóstwo atrakcji. Marcin Małecki zdradził jaką trasa poprowadzi rajd.

POSŁUCHAJ

Organizatorzy na około 30. kilometrowym odcinku trasy zapewnią uczestnikom rajdu zaopatrzenie medyczne, a w co powinny zaopatrzyć się rowerzyści?

POSŁUCHAJ

Do kogo adresowany jest rajd i kto może w nim uczestniczyć?
POSŁUCHAJ

W pomoc i organizację rajdu zaangażował się ks. Witold Bednarz, który zainicjował I edycję wydarzenia.
POSŁUCHAJ

Na jaki szlachetny cel przekazane zostaną zebrane środki finansowe?
POSŁUCHAJ


Na jakich zasadach przyjmowane są zapisy na rajd i gdzie znajdują się szczegółowe informacje dotyczące zgłoszeń?
POSŁUCHAJ

Rajd odbędzie się w najbliższą sobotę (28.05) o godz. 9.00 przy Parafii pw. Ducha Świętego w Hrubieszowie. Wszyscy mile widziani są na starcie, zatem zachęcamy do udziału w tym wydarzeniu wszystkich sympatyków jazdy rowerem, którzy przy okazji będą mogli wesprzeć finansowo osoby niepełnosprawne.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Katarzyna i Jerzy bartkowscyTreść komentarza: Tak bardzo nas poruszyła śmierć p.Lesława z którym byliśmy dwa razy na spływie(niestety, już wiecej nie spotkamy się na wodzie).Był człowiekiem którego nie da się zapomnieć choćby miało się z Nim krótki kontakt. Jego energia, serdecznośc, wiedza, zmysł organizacyjny .....wiele tego, trudno wymieniać. Dobrze,że pozostawił po sobie tyle dobrego w sercach ludzi. Bardzo współczujemy rodzinie i przyjaciołom.Katarzyna i Jerzy BartkowscyData dodania komentarza: 14.04.2024, 11:55Źródło komentarza: Zmarł Lesław FlagaAutor komentarza: Ilona Małkowicz Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w HrubieszowieTreść komentarza: Dziękujemy za patronat medialny nad wydarzeniem.Data dodania komentarza: 10.04.2024, 16:49Źródło komentarza: Konferencja powiatowaAutor komentarza: Barbara KotarskaTreść komentarza: Pozdrawiam Cię Grażynko, mam żywo w pamięci naszą podròż do Lisieux, i nocne prasowanie Twojego białego ubrania do Komunii Świętej, zawdzięczam Ci refleksję o mnie trudną do przyjęcia w danej chwili , ale nieocenioną w pòźniejszym szukaniu drogi życia. Basia, postulantka.Data dodania komentarza: 31.03.2024, 23:42Źródło komentarza: Bóg może wszystko!Autor komentarza: A.Treść komentarza: Bardzo dziękuję...Data dodania komentarza: 26.03.2024, 19:15Źródło komentarza: Rekolekcje wielkopostne ostatniej szansy 2024. Dzień IIIAutor komentarza: StasTreść komentarza: Pięknie, pozdrawiam serdecznie, potomek Józefa Jelonka i Apolonii primo voto Wilczyńskiej z d. Sermanowicz z BRZOZOWCA, Stanisław Feliks Demidowski z rodzinąData dodania komentarza: 25.03.2024, 18:32Źródło komentarza: Stary Bidaczów. Rajd „Na styku granic”Autor komentarza: AgnieszkaTreść komentarza: Warto posłuchać i oczywiście obejrzeć film Powołany 2.Data dodania komentarza: 22.03.2024, 13:52Źródło komentarza: "Powołany" - historia pisana życiem. Kulisy produkcji