Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 3 października 2023 19:29
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama KARCZMA W DECHĘ

Horyniec-Zdrój. Motocykliści oddali krew

Park Zdrojowy w Horyńcu Zdroju zamienił się (21.05) w punkt krwiodawstwa.
Horyniec-Zdrój. Motocykliści oddali krew

Autor zdjęcia: Ks. Mariusz Pastuszak

Wszystko za sprawą Akcji Motoserce. Jest to już kolejna edycja wydarzenia, mówi Prezydent Klubu Motocyklowego Czarna Brygada, Rysiek Krawczyk:

POSŁUCHAJ

Podczas akcji udało się zebrać około 45 litrów krwi. W ramach wydarzenia prowadzono także zbiórkę funduszy na wsparcie leczenia małego Jasia.

POSŁUCHAJ

Krew jest bezcennym darem. Dzięki niej możemy pomagać osobom w wielu trudnych sytuacjach, podkreśla Kierownik Terenowego Oddziału w Zamościu, Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie, Anna Mika:

POSŁUCHAJ

Organizatorem akcji byli: Czarna Brygada, Klub Riders of Flames, God’s Guards,  HDK Ratownik i Gmina Horyniec.Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: stary tancerzTreść komentarza: Zespoły ludowe w tym czasie (1985 rok) były, nie można powiedzieć, że w tym czasie nie było takich zespołów... Były zespoły ludowe, które działały przy I LO w Zamościu - Instruktorem był chyba pan Kułaj, przy Zamojskich Fabrykach Mebli działał zespół "Drzewiarz", był zespół przy POM w Zamościu - instruktorem była pani Maria Góra - Szeląg, był zespół dziecięcy "Zamościanka" - instruktorem był pan Marek Fik. oczywiście zespoły te po upadku komuny porozpadały się i została sama jedna "Zamojszczyzna". Chyba, że pani Joli chodziło o to, że takiego zespołu nie było w Zamojskim Domu Kultury, w 1985 roku oczywiście chodziło o Wojewódzki Dom Kultury w Zamościu.Data dodania komentarza: 28.09.2023, 11:02Źródło komentarza: Działalność Zespołu Pieśni i Tańca "Zamojszczyzna"Autor komentarza: FranciszekTreść komentarza: Śliczne wszystkie Panie .Bardzo piękne stroje ludoweData dodania komentarza: 27.09.2023, 23:39Źródło komentarza: Uroczyste obchody 30. rocznicy powstania Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy SamejAutor komentarza: FranciszekTreść komentarza: Życzę Państwu Bożego Błogosławieństwa Opieki Matki Bożej Wszelkiej Pomyślności w życiu zawodowym jako i prywatnym Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy Samej.Data dodania komentarza: 27.09.2023, 23:36Źródło komentarza: Uroczyste obchody 30. rocznicy powstania Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy SamejAutor komentarza: Koleżanka z namiotuTreść komentarza: Świetny wywiad i świetna kobieta pełna pasji i determinacji ! Pozdrawiam Cię serdecznie Emcia :)Data dodania komentarza: 15.09.2023, 20:49Źródło komentarza: Kobiety w InżynieriiAutor komentarza: Bartek W.Treść komentarza: Gratsy, że udało Ci się ukończyć kierunek i masz super pracę Data dodania komentarza: 15.09.2023, 13:33Źródło komentarza: Kobiety w InżynieriiAutor komentarza: MatiTreść komentarza: Super wywiad, Pani Emanuela bardzo rzeczowa i w porządku kobieta. Oby coraz więcej kobiet nauki i inżynierii się rodziło!Data dodania komentarza: 15.09.2023, 13:13Źródło komentarza: Kobiety w Inżynierii