Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama MHR - Karp z Białki

Przed nami turniej szachowy ph. „Koronny Chess Cup”

W kolejnych rozgrywkach szachiści będą mogli sprawdzić się już niebawem, bo w sobotę (11.06) pod pomnikiem hetman Jana Zamoyskiego przy ul. Akademickiej w Zamościu odbędzie się Otwarta Symultana Szachowa. To wydarzenie rozpocznie się o godz. 12.00, a w tym roku swoją obecnością i pokazem gry jednoczesnej zaszczyci nas arcymistrz Petro Golubka, trzykrotny mistrz Ukrainy.
Przed nami turniej szachowy ph. „Koronny Chess Cup”

Na zakończenie wakacji dzieci ze szkół podstawowych, młodzież ze szkół średnich o raz dorośli będą mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności szachowe w turnieju ph. „Koronny Chess Cup” im. Hetmana Koronnego Jana Zamoyskiego. To wydarzenie odbędzie się w sobotę (18.06) w jednym z hoteli przy ul. Koszary 7 w Zamościu. Wszystkich chętnych na rozgrywki szachowe zaprasza Andrzej Czochra, prezes Zamojskiego Klubu Szachowego.

POSŁUCHAJ

Wszystkich szachistów serdecznie zachęcamy do zapisów, życząc jednocześnie w zbliżających się turniejach dużo powodzenia.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: AnnaTreść komentarza: Super. Pięknie spiewająData dodania komentarza: 24.11.2023, 11:54Źródło komentarza: Biłgoraj. Koncert ukraińskiego zespołu AkordAutor komentarza: Jolanta WacykTreść komentarza: Chciałabym bardzo serdecznie podziękować obu Paniom za wspaniałą inicjatywę, popartą ogromnym wysiłkiem i determinacją, które pozwoliły wprowadzić go w życie z pomocą wielu ludzi dobrej woli, zarówno pojedynczych osób jak i organizacji. Dzisiejsza uroczystość odsłonięcia obelisku z tablicą upamiętniającą imię Stanisława Witeszczaka, w której miałam zaszczyt uczestniczyć, to piękne wydarzenie , o wielkiej wartości emocjonalnej dla mnie, wnuczki Stanisława Witeszczaka, jak również patriotyczno-edukacyjnej dla młodzieży zamojskich szkół.Data dodania komentarza: 23.11.2023, 22:37Źródło komentarza: Pamięci Stanisława Witeszczaka ps. "Konrad"Autor komentarza: TomaszTreść komentarza: super audycja:) @wjegoreku + @radiozamoscData dodania komentarza: 22.11.2023, 10:17Źródło komentarza: Wspólnota "W Jego Ręku" - budowanie relacji z Bogiem i ludźmiAutor komentarza: Paweł z parafi werbkowice.Treść komentarza: serdecznie pozdrawiam księdza proboszcza Stanisława.Data dodania komentarza: 21.11.2023, 19:55Źródło komentarza: Spotkania akademickie w BukowinieAutor komentarza: OjciecTreść komentarza: I tak trzymać! "Róbmy swoje " Nie bójmy się śmierci gdy idziemy kuniej z Tym który ja pokonała.Data dodania komentarza: 18.11.2023, 19:41Źródło komentarza: Wystarczy być...Autor komentarza: Dariusz FrógTreść komentarza: Piękne stroje ludowe .Data dodania komentarza: 17.11.2023, 16:37Źródło komentarza: Lubaczów. Kultura i moda XIX wieku
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A