Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 29 września 2023 23:27
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama Ośrodek Wypoczynkowy NATURA w Krasnobrodzie

„X Turniej im. Jana Wojtaszka w piłce nożnej”

Przed nami jubileuszowe wydarzenie „X Turniej im. Jana Wojtaszka w piłce nożnej.” Impreza sportowa odbędzie się w dniach 25-29 czerwca na Stadionie Gminnym w Zawadzie, który powstał trzy lata temu.
 „X Turniej im. Jana Wojtaszka w piłce nożnej”

Głównym celem turnieju jest uczczenie pamięci zmarłego Jana Wojtaszka, długoletniego prezesa GLKS „Echo” Zawada, wielbiciela sportu, zwłaszcza piłki nożnej. Prezes Zarządu Stowarzyszenia Turystyczno-Sportowego Gryf Gmina Zamość Tomasz Bondyra przyznał, że Jan Wojtaszek ze względu za niski wzrost rozpoznawalny był z daleka. Osoby, które na co dzień z Nim się przyjaźniły wspominają go bardzo ciepło, bo ze względu na charakter i emanującą dobroć miał wielkie serce.

POSŁUCHAJ

Tomasz Bondyra dodał, że głównym celem turnieju jest upamiętnienie zmarłego Jana Wojtaszka grą poprzez zabawę.

POSŁUCHAJ

Turniej im. Jana Wojtaszka z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Organizatorzy na zbliżające się rozgrywki zaprosili zawodników z sąsiedniego województwa oraz z Ukrainy.

POSŁUCHAJ

W tym roku będzie to jubileuszowa, bo X edycja wydarzenia. Poziom sportowy turnieju będzie dostosowany do umiejętności zawodników, którzy zagrają w meczach.
POSŁUCHAJ

Ruch i uprawianie sportu zwłaszcza w młodym wieku są ważne na każdym etapie rozwoju człowieka. Tomasz Bondyra zachęca młode grono zawodników do uprawiania piłki nożnej.

POSŁUCHAJ


Treningi piłkarskie w STS Gryf Gmina Zamość odbywają się pod okiem doświadczonych trenerów na trzech boiskach piłkarskich w Żdanowie, Lipsku i Zawadzie.
POSŁUCHAJ


Tomasz Bondyra zdradził, gdzie zainteresowani piłkarze oraz ich rodzice mogą znaleźć szczegółowe informacje dotyczące naboru do klubu.
POSŁUCHAJ


X Turniej im. Jana Wojtaszka w piłce nożnej odbędzie się w dniach 25-29 czerwca na Stadionie Gminnym w Zawadzie. Zawodnicy otrzymają pamiątkowe medale oraz poczęstunek, a najlepszym drużynom wręczone będą puchary.


Więcej o tym wydarzeniu sportowym, które objęliśmy patronatem medialnym będzie można usłyszeć na antenie naszego radia w audycji ‘Rozmowa dnia” w najbliższy poniedziałek (06.06) o godz. 8.40. Gościem rozmowy będzie Tomasz Bondyra, prezes Zarządu Stowarzyszenia Turystyczno-Sportowego Gryf Gmina Zamość.

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: stary tancerzTreść komentarza: Zespoły ludowe w tym czasie (1985 rok) były, nie można powiedzieć, że w tym czasie nie było takich zespołów... Były zespoły ludowe, które działały przy I LO w Zamościu - Instruktorem był chyba pan Kułaj, przy Zamojskich Fabrykach Mebli działał zespół "Drzewiarz", był zespół przy POM w Zamościu - instruktorem była pani Maria Góra - Szeląg, był zespół dziecięcy "Zamościanka" - instruktorem był pan Marek Fik. oczywiście zespoły te po upadku komuny porozpadały się i została sama jedna "Zamojszczyzna". Chyba, że pani Joli chodziło o to, że takiego zespołu nie było w Zamojskim Domu Kultury, w 1985 roku oczywiście chodziło o Wojewódzki Dom Kultury w Zamościu.Data dodania komentarza: 28.09.2023, 11:02Źródło komentarza: Działalność Zespołu Pieśni i Tańca "Zamojszczyzna"Autor komentarza: FranciszekTreść komentarza: Śliczne wszystkie Panie .Bardzo piękne stroje ludoweData dodania komentarza: 27.09.2023, 23:39Źródło komentarza: Uroczyste obchody 30. rocznicy powstania Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy SamejAutor komentarza: FranciszekTreść komentarza: Życzę Państwu Bożego Błogosławieństwa Opieki Matki Bożej Wszelkiej Pomyślności w życiu zawodowym jako i prywatnym Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy Samej.Data dodania komentarza: 27.09.2023, 23:36Źródło komentarza: Uroczyste obchody 30. rocznicy powstania Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy SamejAutor komentarza: Koleżanka z namiotuTreść komentarza: Świetny wywiad i świetna kobieta pełna pasji i determinacji ! Pozdrawiam Cię serdecznie Emcia :)Data dodania komentarza: 15.09.2023, 20:49Źródło komentarza: Kobiety w InżynieriiAutor komentarza: Bartek W.Treść komentarza: Gratsy, że udało Ci się ukończyć kierunek i masz super pracę Data dodania komentarza: 15.09.2023, 13:33Źródło komentarza: Kobiety w InżynieriiAutor komentarza: MatiTreść komentarza: Super wywiad, Pani Emanuela bardzo rzeczowa i w porządku kobieta. Oby coraz więcej kobiet nauki i inżynierii się rodziło!Data dodania komentarza: 15.09.2023, 13:13Źródło komentarza: Kobiety w Inżynierii
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A