Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Niedziela Radiowa w Goraju

W minioną niedzielę, 12 czerwca,  Katolickie Radio Zamość w ramach Niedzieli Radiowej gościło w Parafii pw. Św. Bartłomieja Apostoła w Goraju.
Niedziela Radiowa w Goraju

Wszystkich zebranych w świątyni i przed radioodbiornikami powitał ks. proboszcz Tadeusz Bastrzyk:

POSŁUCHAJ

Homilię wygłosił dyrektor Zamojskiej Szkoły Ewangelizacji i sekretarz Wydziału Duszpasterstwa Ogólnego Kurii Diecezjalnej w Zamościu, ks. dr Piotr Spyra, który przybliżał tajemnicę Trójcy Świętej:

POSŁUCHAJ

Zapraszamy również do wysłuchania rozmów z parafianami z Goraja, które można znaleźć na naszej stronie internetowej radiozamosc.pl w zakładce ‘niedziela radiowa’. TUTAJ

 Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Michal Wiktor 13.06.2022 23:53
Dziękuję za materiał. Pozdrawiam

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Kacper KycTreść komentarza: Brawo proszę Księdza 🥰👏Data dodania komentarza: 04.12.2023, 23:08Źródło komentarza: Adwent- czas radosnego oczekiwania na przyjście PanaAutor komentarza: SowaanTreść komentarza: Temat jak najbardziej na czasie, co wzbudza zainteresowanie. Przyjemny odbiór wywiaduData dodania komentarza: 04.12.2023, 18:36Źródło komentarza: Adwent- czas radosnego oczekiwania na przyjście PanaAutor komentarza: ciekawyTreść komentarza: nie mogli się połączyć z rajdem PTTK Zamość? :P, tego samego dnia szliData dodania komentarza: 03.12.2023, 18:13Źródło komentarza: XIV Rajd pieszy ze św. Mikołajem w Gminie ZamośćAutor komentarza: @ElanrTreść komentarza: WITAM kochany KUFER i gratuluję Wam otwartości serca, spontanicznego podejścia do życia i pokazania światu, że bycie seniorem też może być piękne i ciekawe. Jestem szczęśliwa że Was poznałam.! ElaData dodania komentarza: 01.12.2023, 17:22Źródło komentarza: Działalność Grupy Teatralnej "Kufer" ze SzczebrzeszynaAutor komentarza: AnnaTreść komentarza: Super. Pięknie spiewająData dodania komentarza: 24.11.2023, 11:54Źródło komentarza: Biłgoraj. Koncert ukraińskiego zespołu AkordAutor komentarza: Jolanta WacykTreść komentarza: Chciałabym bardzo serdecznie podziękować obu Paniom za wspaniałą inicjatywę, popartą ogromnym wysiłkiem i determinacją, które pozwoliły wprowadzić go w życie z pomocą wielu ludzi dobrej woli, zarówno pojedynczych osób jak i organizacji. Dzisiejsza uroczystość odsłonięcia obelisku z tablicą upamiętniającą imię Stanisława Witeszczaka, w której miałam zaszczyt uczestniczyć, to piękne wydarzenie , o wielkiej wartości emocjonalnej dla mnie, wnuczki Stanisława Witeszczaka, jak również patriotyczno-edukacyjnej dla młodzieży zamojskich szkół.Data dodania komentarza: 23.11.2023, 22:37Źródło komentarza: Pamięci Stanisława Witeszczaka ps. "Konrad"
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A