Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Lubaczów. Arka Noego i nie tylko...

"Rodzina Rodzinie" pod takim hasłem na lubaczowskim rynku odbyło się wydarzenie mające na celu wspieranie rodzin.
Lubaczów. Arka Noego i nie tylko...

Autor: Anna Pracało

Zarówno tych polskich jak i ukraińskich. Wydarzenie rozpoczęło się o godz. 15:00 od koncertu zespołu Arka Noego. W rytm jego utworów bawiły się całe rodziny. Na scenie pojawili się również uczniowie Szkoły Muzycznej w Lubaczowie. O godz. 18:00 odbyła się licytacja dobroczynna na rzecz Ukrainy. Natomiast o godz. 19:00 rozpoczął się koncert „Jednego Serca Jednego Ducha” ze świadectwem wiary Jan Budziaszka. Spotkanie zakończyło się o godz. 21:00 Apelem Jasnogórskim.

Podczas wydarzenia nie zabrakło dodatkowych atrakcji, takich jak dmuchane place zabaw i stoiska rękodzielnicze. Sprzedawane były także potrawy kuchni ukraińskiej oraz kiełbasa z grilla. Całość funduszy zebranych tego dnia zostanie przekazana na zakup samochodu-chłodni, potrzebnego do transportu produktów spożywczych na Ukrainę.

Wydarzenie zostało zorganizowane przez Parafię św. Karola Boromeusza w Lubaczowie, Urząd Miasta Lubaczowa oraz Starostwo Powiatowe w Lubaczowie.Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Kacper KycTreść komentarza: Brawo proszę Księdza 🥰👏Data dodania komentarza: 04.12.2023, 23:08Źródło komentarza: Adwent- czas radosnego oczekiwania na przyjście PanaAutor komentarza: SowaanTreść komentarza: Temat jak najbardziej na czasie, co wzbudza zainteresowanie. Przyjemny odbiór wywiaduData dodania komentarza: 04.12.2023, 18:36Źródło komentarza: Adwent- czas radosnego oczekiwania na przyjście PanaAutor komentarza: ciekawyTreść komentarza: nie mogli się połączyć z rajdem PTTK Zamość? :P, tego samego dnia szliData dodania komentarza: 03.12.2023, 18:13Źródło komentarza: XIV Rajd pieszy ze św. Mikołajem w Gminie ZamośćAutor komentarza: @ElanrTreść komentarza: WITAM kochany KUFER i gratuluję Wam otwartości serca, spontanicznego podejścia do życia i pokazania światu, że bycie seniorem też może być piękne i ciekawe. Jestem szczęśliwa że Was poznałam.! ElaData dodania komentarza: 01.12.2023, 17:22Źródło komentarza: Działalność Grupy Teatralnej "Kufer" ze SzczebrzeszynaAutor komentarza: AnnaTreść komentarza: Super. Pięknie spiewająData dodania komentarza: 24.11.2023, 11:54Źródło komentarza: Biłgoraj. Koncert ukraińskiego zespołu AkordAutor komentarza: Jolanta WacykTreść komentarza: Chciałabym bardzo serdecznie podziękować obu Paniom za wspaniałą inicjatywę, popartą ogromnym wysiłkiem i determinacją, które pozwoliły wprowadzić go w życie z pomocą wielu ludzi dobrej woli, zarówno pojedynczych osób jak i organizacji. Dzisiejsza uroczystość odsłonięcia obelisku z tablicą upamiętniającą imię Stanisława Witeszczaka, w której miałam zaszczyt uczestniczyć, to piękne wydarzenie , o wielkiej wartości emocjonalnej dla mnie, wnuczki Stanisława Witeszczaka, jak również patriotyczno-edukacyjnej dla młodzieży zamojskich szkół.Data dodania komentarza: 23.11.2023, 22:37Źródło komentarza: Pamięci Stanisława Witeszczaka ps. "Konrad"
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A