Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama MHR - Karp z Białki

Dni Promocji Zdrowia w Tomaszowie

Jak dbać o zdrowie? Jakie dziedziny sportu są dla nas odpowiednie? Czym jest profilaktyka? Na te i inne pytania młodzi ludzie mogli uzyskać odpowiedzi w tomaszowskich szkołach.
Dni Promocji Zdrowia w Tomaszowie

O „Dniach Promocji Zdrowia” i podsumowaniu całorocznych akcji powiedział burmistrz miasta, Wojciech Żukowski.

POSŁUCHAJ

Uczniowie mogli skorzystać z bogatego programu proponowanego przez Urząd Miasta, szkoły, środowiska promujące zdrowie, a nawet przez pasjonatów robotyki.

POSŁUCHAJ

Jak podkreślają dyrektorzy szkół, wśród młodych ludzi coraz częściej obserwuje się obniżenie sprawności fizycznej i mniejsza troska o zdrowie.

POSŁUCHAJ

 

 

Z atrakcji korzystali także dorośli i starsi, którzy mogli zbadać poziom cukru, ciśnienie, a także nauczyć się rozpoznawania nowotworów piersi. Podsumowanie Dni Promocji Zdrowia odbyło się 21 czerwca w Parku Miejskim w Tomaszowie Lubelskim.Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: AnnaTreść komentarza: Super. Pięknie spiewająData dodania komentarza: 24.11.2023, 11:54Źródło komentarza: Biłgoraj. Koncert ukraińskiego zespołu AkordAutor komentarza: Jolanta WacykTreść komentarza: Chciałabym bardzo serdecznie podziękować obu Paniom za wspaniałą inicjatywę, popartą ogromnym wysiłkiem i determinacją, które pozwoliły wprowadzić go w życie z pomocą wielu ludzi dobrej woli, zarówno pojedynczych osób jak i organizacji. Dzisiejsza uroczystość odsłonięcia obelisku z tablicą upamiętniającą imię Stanisława Witeszczaka, w której miałam zaszczyt uczestniczyć, to piękne wydarzenie , o wielkiej wartości emocjonalnej dla mnie, wnuczki Stanisława Witeszczaka, jak również patriotyczno-edukacyjnej dla młodzieży zamojskich szkół.Data dodania komentarza: 23.11.2023, 22:37Źródło komentarza: Pamięci Stanisława Witeszczaka ps. "Konrad"Autor komentarza: TomaszTreść komentarza: super audycja:) @wjegoreku + @radiozamoscData dodania komentarza: 22.11.2023, 10:17Źródło komentarza: Wspólnota "W Jego Ręku" - budowanie relacji z Bogiem i ludźmiAutor komentarza: Paweł z parafi werbkowice.Treść komentarza: serdecznie pozdrawiam księdza proboszcza Stanisława.Data dodania komentarza: 21.11.2023, 19:55Źródło komentarza: Spotkania akademickie w BukowinieAutor komentarza: OjciecTreść komentarza: I tak trzymać! "Róbmy swoje " Nie bójmy się śmierci gdy idziemy kuniej z Tym który ja pokonała.Data dodania komentarza: 18.11.2023, 19:41Źródło komentarza: Wystarczy być...Autor komentarza: Dariusz FrógTreść komentarza: Piękne stroje ludowe .Data dodania komentarza: 17.11.2023, 16:37Źródło komentarza: Lubaczów. Kultura i moda XIX wieku
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A