Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama MHR - Karp z Białki

34. Wystawa Zwierząt Hodowlanych, Maszyn i Urządzeń Rolniczych w Sitnie

Po dwóch latach przerwy, ponownie setki wystawców z całej Polski. hodowcy zwierząt, najbardziej nowoczesne maszyny i urządzenia rolnicze powracają do Sitna.
34. Wystawa Zwierząt Hodowlanych, Maszyn i Urządzeń Rolniczych w Sitnie

Lubelski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Końskowoli oraz Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Zamościu już w ten weekend (1-3 lipca) zapraszają na 34. Wystawę Zwierząt Hodowlanych, Maszyn i Urządzeń Rolniczych.

Sitno przez trzy dni będzie rolniczą stolicą Polski - zaznacza Wiesław Orzędowski, dyrektor Lubelskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Końskowoli.

POSŁUCHAJ

W programie wydarzenia znalazło się seminarium na temat pszczelarstwa, rozstrzygnięcie konkursu pod hasłem "Bezpieczne Gospodarstwo Rolne", ale jak zawsze w centrum jest ocena zwierząt.

POSŁUCHAJ

Początek wystawy tradycyjnie został zaplanowany na piątek (01.07). Program wydarzenia przedstawia Grażyna Różycka, kierownik Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego w Zamościu z siedzibą w Sitnie.

POSŁUCHAJ

Wcześniej o godz. 11.00 w sobotę (02.07) przez pałacem odbędzie się seminarium pod tytułem "Aktualne problemy pszczelarstwa"

Ostatni dzień wystawy (03.07) rozpocznie się o godz. 9.00 Mszą świętą, sprawowaną przed pałacem w Sitnie.

POSŁUCHAJ


Katolickie Radio Zamość sprawuje patronat medialny nad 34. Wystawą Zwierząt Hodowlanych, Maszyn i Urządzeń Rolniczych w Sitnie.Więcej o wydarzeniu usłyszą Państwo w czwartkowej (30.06) "Rozmowie Dnia" o 8.40 i 15:40.

 Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: AnnaTreść komentarza: Super. Pięknie spiewająData dodania komentarza: 24.11.2023, 11:54Źródło komentarza: Biłgoraj. Koncert ukraińskiego zespołu AkordAutor komentarza: Jolanta WacykTreść komentarza: Chciałabym bardzo serdecznie podziękować obu Paniom za wspaniałą inicjatywę, popartą ogromnym wysiłkiem i determinacją, które pozwoliły wprowadzić go w życie z pomocą wielu ludzi dobrej woli, zarówno pojedynczych osób jak i organizacji. Dzisiejsza uroczystość odsłonięcia obelisku z tablicą upamiętniającą imię Stanisława Witeszczaka, w której miałam zaszczyt uczestniczyć, to piękne wydarzenie , o wielkiej wartości emocjonalnej dla mnie, wnuczki Stanisława Witeszczaka, jak również patriotyczno-edukacyjnej dla młodzieży zamojskich szkół.Data dodania komentarza: 23.11.2023, 22:37Źródło komentarza: Pamięci Stanisława Witeszczaka ps. "Konrad"Autor komentarza: TomaszTreść komentarza: super audycja:) @wjegoreku + @radiozamoscData dodania komentarza: 22.11.2023, 10:17Źródło komentarza: Wspólnota "W Jego Ręku" - budowanie relacji z Bogiem i ludźmiAutor komentarza: Paweł z parafi werbkowice.Treść komentarza: serdecznie pozdrawiam księdza proboszcza Stanisława.Data dodania komentarza: 21.11.2023, 19:55Źródło komentarza: Spotkania akademickie w BukowinieAutor komentarza: OjciecTreść komentarza: I tak trzymać! "Róbmy swoje " Nie bójmy się śmierci gdy idziemy kuniej z Tym który ja pokonała.Data dodania komentarza: 18.11.2023, 19:41Źródło komentarza: Wystarczy być...Autor komentarza: Dariusz FrógTreść komentarza: Piękne stroje ludowe .Data dodania komentarza: 17.11.2023, 16:37Źródło komentarza: Lubaczów. Kultura i moda XIX wieku
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A