Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama HERMANOS

Przed nami wydarzenie rowerowe ph. „Rodzina, Rower, Radość”

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zamościu już po raz kolejny zaprasza wszystkich cyklistów na rajd rowerowy pn. „Rodzina, Rower, Radość”.
Przed nami wydarzenie rowerowe ph. „Rodzina, Rower, Radość”

Autor: Fot. OSiR Zamość

Rajd zaplanowano na najbliższą sobotę (02.07) o godz. 10.00 na zamojskim Rynku Wielkim. Jak co roku trasa poprowadzi ciągami rowerowymi po Zamościu, a miejscem docelowym będą boiska piłkarskie na Gwardii. Trasa o długości ok. 15. Kilometrów poprowadzi z Rynku Wielkiego przez następujące ulice: Bernarda Moranda – Solną - Łukasińskiego - Piłsudskiego - Lubelską – Legionów - Alejami Jana Pawła II – Lwowską – Młyńską – Nadrzeczną – Noskowskiego – Lipską – Altanową– Źródlaną. Rajd rowerowy ma zachęcić wszystkich mieszkańców do prowadzenia zdrowego i aktywnego trybu życia. Na wydarzenie wszystkich chętnych zaprasza dyrektor zamojskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Mateusz Ferens.

POSŁUCHAJ

Jednym z organizatorów jest Wydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Zamość, który wspólnie z jednym z zamojskich marketów budowlanych przygotuje dla chętnych dzieci i młodzieży atrakcyjne zadanie. Przy wykorzystaniu materiałów budowlanych najmłodsi będą mogli zbudować domki przyjazne ptakom.
POSŁUCHAJ

Gdzie zaplanowano metę rajdu i jakie inne atrakcje będą towarzyszyć imprezie?
POSŁUCHAJ

Mateusz Ferens dodał, że wśród uczestników wydarzenia rozlosowane będą cenne nagrody.
POSŁUCHAJ

W godz. 15.00 -16.30 nad zamojskim zalewem będzie można nie tylko zasmakować słodkich poczęstunków, ale także bezpłatnie skorzystać ze sprzętu pływającego.
POSŁUCHAJ

Limit osób na to wydarzenia został już wyczerpany, ale Mateusz Ferens zachęca wszystkich sympatyków jazdy rowerem do udziału w rajdzie.
POSŁUCHAJ

Udział w rajdzie jest bezpłatny i jak co roku nad bezpieczeństwem rowerzystów czuwać będą mundurowi z zamojskiej policji.


 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Tolek.Treść komentarza: Po pierwsze -primo :młodzi sportowcy są najważniejsi oraz ich trenerzy-instruktorzy-wychowawcy. Nas kibiców sportowych cieszą wyniki osiągnięte przez sportowców oraz pomoc jaką Włodarze gminy udzielają tym młodym ludziomData dodania komentarza: 13.06.2024, 23:52Źródło komentarza: Gminna Gala Sportu 2024Autor komentarza: gośćTreść komentarza: Niech Bóg błogosławi księdzu w posłudze kapelana.Data dodania komentarza: 10.06.2024, 22:37Źródło komentarza: Ks. Karol JędruszczakAutor komentarza: Józefa KornagaTreść komentarza: To za każdym razem piękna,doniosła uroczystość. Miałam kiedyś zaszczyt uczestniczyć w niej okraszając wykonywane pieśni własnymi wierszami o partyzantach.Data dodania komentarza: 06.06.2024, 22:42Źródło komentarza: XI Koncert Piosenki Partyzanckiej odbędzie się w „Szałasie n/Tanwią”Autor komentarza: JEZIERSKI JTreść komentarza: DZIĘKUJE PIEKNIE -ZA TAKA WSPANIAŁĄ UCZTE O BIEGANIU ,ZE SPORTOWYM POZDROWIENIEM JOZEF JEZIERSKI.Data dodania komentarza: 15.05.2024, 16:04Źródło komentarza: „Ultra Roztocze" 2024 zawita do KrasnobroduAutor komentarza: qwertyTreść komentarza: Nareszcie trochę normalniejData dodania komentarza: 15.05.2024, 11:01Źródło komentarza: Zamość: Zmiana organizacji ruchuAutor komentarza: ks. WladyslawTreść komentarza: Ciekawa aidycja, duzo inofracji o losach klasztoru, zaangazowaiu partiotycznym OO Bernardynow. Historia ludzka wpleciona w Boze plany. Pozdrawiam OO Bernardynow z Radecznicy z Ojcem Kustoszem na czele.Data dodania komentarza: 06.05.2024, 22:16Źródło komentarza: O. Sylwester Skirliński OFM