Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama STORM - sklep firmowy

Przed nami wydarzenie rowerowe ph. „Rodzina, Rower, Radość”

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zamościu już po raz kolejny zaprasza wszystkich cyklistów na rajd rowerowy pn. „Rodzina, Rower, Radość”.
Przed nami wydarzenie rowerowe ph. „Rodzina, Rower, Radość”

Autor: Fot. OSiR Zamość

Rajd zaplanowano na najbliższą sobotę (02.07) o godz. 10.00 na zamojskim Rynku Wielkim. Jak co roku trasa poprowadzi ciągami rowerowymi po Zamościu, a miejscem docelowym będą boiska piłkarskie na Gwardii. Trasa o długości ok. 15. Kilometrów poprowadzi z Rynku Wielkiego przez następujące ulice: Bernarda Moranda – Solną - Łukasińskiego - Piłsudskiego - Lubelską – Legionów - Alejami Jana Pawła II – Lwowską – Młyńską – Nadrzeczną – Noskowskiego – Lipską – Altanową– Źródlaną. Rajd rowerowy ma zachęcić wszystkich mieszkańców do prowadzenia zdrowego i aktywnego trybu życia. Na wydarzenie wszystkich chętnych zaprasza dyrektor zamojskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Mateusz Ferens.

POSŁUCHAJ

Jednym z organizatorów jest Wydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Zamość, który wspólnie z jednym z zamojskich marketów budowlanych przygotuje dla chętnych dzieci i młodzieży atrakcyjne zadanie. Przy wykorzystaniu materiałów budowlanych najmłodsi będą mogli zbudować domki przyjazne ptakom.
POSŁUCHAJ

Gdzie zaplanowano metę rajdu i jakie inne atrakcje będą towarzyszyć imprezie?
POSŁUCHAJ

Mateusz Ferens dodał, że wśród uczestników wydarzenia rozlosowane będą cenne nagrody.
POSŁUCHAJ

W godz. 15.00 -16.30 nad zamojskim zalewem będzie można nie tylko zasmakować słodkich poczęstunków, ale także bezpłatnie skorzystać ze sprzętu pływającego.
POSŁUCHAJ

Limit osób na to wydarzenia został już wyczerpany, ale Mateusz Ferens zachęca wszystkich sympatyków jazdy rowerem do udziału w rajdzie.
POSŁUCHAJ

Udział w rajdzie jest bezpłatny i jak co roku nad bezpieczeństwem rowerzystów czuwać będą mundurowi z zamojskiej policji.


 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: JEZIERSKI JTreść komentarza: DZIĘKUJE PIEKNIE -ZA TAKA WSPANIAŁĄ UCZTE O BIEGANIU ,ZE SPORTOWYM POZDROWIENIEM JOZEF JEZIERSKI.Data dodania komentarza: 15.05.2024, 16:04Źródło komentarza: „Ultra Roztocze" 2024 zawita do KrasnobroduAutor komentarza: ks. WladyslawTreść komentarza: Ciekawa aidycja, duzo inofracji o losach klasztoru, zaangazowaiu partiotycznym OO Bernardynow. Historia ludzka wpleciona w Boze plany. Pozdrawiam OO Bernardynow z Radecznicy z Ojcem Kustoszem na czele.Data dodania komentarza: 06.05.2024, 22:16Źródło komentarza: O. Sylwester Skirliński OFMAutor komentarza: Agnieszka BielakTreść komentarza: Cieszę się bardzo z tego odkrycia i wierzę, że w tych zabytkowych murach ukrych jest jeszcze wiele skarbów i tajemnic, które zostaną odkryte wraz z odbudową kościoła.Data dodania komentarza: 03.05.2024, 11:52Źródło komentarza: Zaskakujące odkrycia w parafii DubAutor komentarza: gośćTreść komentarza: To był Boży ksiądz, Żył ewangelią. Pamiętam jak w szpitalu ,czekając w kolejce ,odmawiał koronkę do Bożego Miłosierdzia. Proste rzeczy są najtrudniejsze. Szanował każdego człowieka i miał wielkie serce dla chorych. Dobry Pasterz.Data dodania komentarza: 21.04.2024, 19:30Źródło komentarza: Górecko Kościelne. Spotkanie niepełnosprawnych w I rocznicę śmierci śp. ks. BudzyńskiegoAutor komentarza: Katarzyna i Jerzy bartkowscyTreść komentarza: Tak bardzo nas poruszyła śmierć p.Lesława z którym byliśmy dwa razy na spływie(niestety, już wiecej nie spotkamy się na wodzie).Był człowiekiem którego nie da się zapomnieć choćby miało się z Nim krótki kontakt. Jego energia, serdecznośc, wiedza, zmysł organizacyjny .....wiele tego, trudno wymieniać. Dobrze,że pozostawił po sobie tyle dobrego w sercach ludzi. Bardzo współczujemy rodzinie i przyjaciołom.Katarzyna i Jerzy BartkowscyData dodania komentarza: 14.04.2024, 11:55Źródło komentarza: Zmarł Lesław FlagaAutor komentarza: Ilona Małkowicz Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w HrubieszowieTreść komentarza: Dziękujemy za patronat medialny nad wydarzeniem.Data dodania komentarza: 10.04.2024, 16:49Źródło komentarza: Konferencja powiatowa