Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama MHR - Karp z Białki

34. Wystawa Zwierząt Hodowlanych, Maszyn i Urządzeń Rolniczych w Sitnie 2022

Przez trzy dni (1-3.07) Sitno po raz kolejny było rolniczą stolicą Polski. Wszystko za sprawą 34. Wystawy Zwierząt Hodowlanych, Maszyn i Urządzeń Rolniczych.
34. Wystawa Zwierząt Hodowlanych, Maszyn i Urządzeń Rolniczych w Sitnie 2022

Wydarzenie tradycyjnie przyciągnęło setki wystawców prezentujących najwspanialsze okazy hodowlane, firmy oferujące swoje produkty i usługi w branży rolniczej, a także tysiące zwiedzających. Jak podkreśla Grażyna Różycka, kierownik Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego w Zamościu z siedzibą w Sitnie, po przerwie związanej z pandemią udało się przeprowadzić wystawę na wysokim poziomie.

POSŁUCHAJ

Wystawa w Sitnie to nie tylko ocena zwierząt i możliwość obejrzenia rolniczych nowości technologicznych. To szereg atrakcji dla całych rodzin, dodaje Wiesław Orzędowski, dyrektor Lubelskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Końskowoli.

POSŁUCHAJ

Na wystawę trafiają najpiękniejsze zwierzęta z całej hodowli - zaznacza pan Tomasz, hodowca jałówek.

POSŁUCHAJ

Co na wystawie najbardziej podoba się zwiedzającym?

POSŁUCHAJ

Organizatorami 34. Wystawy Zwierząt Hodowlanych, Maszyn i Urządzeń Rolniczych są Lubelski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Końskowoli oraz Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Zamościu z siedzibą w Sitnie.

Katolickie Radio Zamość objęło wydarzenie patronatem medialnym. Na szerszą relację z wystawy zapraszamy w poniedziałek (04.07) o godz. 17.15.

Powiązane galerie zdjęć:

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: AnnaTreść komentarza: Super. Pięknie spiewająData dodania komentarza: 24.11.2023, 11:54Źródło komentarza: Biłgoraj. Koncert ukraińskiego zespołu AkordAutor komentarza: Jolanta WacykTreść komentarza: Chciałabym bardzo serdecznie podziękować obu Paniom za wspaniałą inicjatywę, popartą ogromnym wysiłkiem i determinacją, które pozwoliły wprowadzić go w życie z pomocą wielu ludzi dobrej woli, zarówno pojedynczych osób jak i organizacji. Dzisiejsza uroczystość odsłonięcia obelisku z tablicą upamiętniającą imię Stanisława Witeszczaka, w której miałam zaszczyt uczestniczyć, to piękne wydarzenie , o wielkiej wartości emocjonalnej dla mnie, wnuczki Stanisława Witeszczaka, jak również patriotyczno-edukacyjnej dla młodzieży zamojskich szkół.Data dodania komentarza: 23.11.2023, 22:37Źródło komentarza: Pamięci Stanisława Witeszczaka ps. "Konrad"Autor komentarza: TomaszTreść komentarza: super audycja:) @wjegoreku + @radiozamoscData dodania komentarza: 22.11.2023, 10:17Źródło komentarza: Wspólnota "W Jego Ręku" - budowanie relacji z Bogiem i ludźmiAutor komentarza: Paweł z parafi werbkowice.Treść komentarza: serdecznie pozdrawiam księdza proboszcza Stanisława.Data dodania komentarza: 21.11.2023, 19:55Źródło komentarza: Spotkania akademickie w BukowinieAutor komentarza: OjciecTreść komentarza: I tak trzymać! "Róbmy swoje " Nie bójmy się śmierci gdy idziemy kuniej z Tym który ja pokonała.Data dodania komentarza: 18.11.2023, 19:41Źródło komentarza: Wystarczy być...Autor komentarza: Dariusz FrógTreść komentarza: Piękne stroje ludowe .Data dodania komentarza: 17.11.2023, 16:37Źródło komentarza: Lubaczów. Kultura i moda XIX wieku
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A